İncelemeler ve Testler

Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon Modeli İncelemesi

Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon Özellikleri


Amoled ekrana sahip olan Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon modelinin en önemli bileşeni hiç şüphe yok ki 6.000 mAh bataryasıdır. Piyasaya sunulan bu devasa pil ile artık 3 gün boyunca duvar prizlerine bağlı kalmayacaksınız. Orta kullanım için 3 gün, normal kullanım için 2 gün boyunca telefonu hiç şarj etmemek seyahat edenlere çok yarayacak.

Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon modelinin arkasında 48 MP kamera bulunuyor. Exynos 9611 model işlemci de taşıyan bu cihazda tüm donanımlar geleceğe yönelik tasarlandı. Bu ay içinde Amazon e-ticaret sitesinde satışa çıkacak olan bu yeni model telefon, henüz telefon almayanlar ve ikinci bir telefon alacakların düşünmesi gereken bir cihaz.

Diğer Teknik Özellikler

Samsung ürünlerinde geleneksel olarak uyguladığı bir politika olarak temel versiyon 64 GB rom alanı ve 4 GB ram ile gelecek. Ek olarak 6 GB ve 128 GB versiyonu da aynı anda satışa çıkacak. Firma bu cihazda Infınıty –U teknolojisini kullanıyor. Ek alan isteyenler için 512 GB alana kadar genişletme imkanı da sunan firma, büyük pil için 15 Watt gibi düşük bir hızlı şarj adaptörü kullanıyor.

Kameralar ve Kablosuz Protokoller

Ön tarafa 20 MP kamera yerleştiren firma arkaya da 3 adet kamera yerleştirdi. Bunlardan biri 48 MP diğeri 8 MP ve son olarak da 5 MP çözünürlükte bir kamera daha taşıyor. Parmak izi tarayıcı ve çifr 4G VoLTe desteği ile gelen cihazda çift bant Wi-Fi teknolojisi ve Bluetooth 5.0 kablosuz kısa mesafeli data iletim teknolojisini kullanacak.

Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon Fiyatı

Hindistanlı müşterilere daima kıyak geçen Samsung bu cihazı da akıl almaz şekilde ucuza satacak. Yeni Samsung Galaxy M21 Telefon fiyatı Hindistan için 175 dolar olacak. Exynos 9611 işlemcisi ve özellikle 6.000 mAh bataryası ile dikkat çeken bu model, herkesin almayı düşünmesi gereken bir telefon. Uygun fiyatı ve dayanıklılığı ön plana çıkan cihazın 5G dışında eksiği yok.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.