Teknoloji Haberleri

TikTok Kullanıcılarına Müjde! 3 Ay Bedava Spotify Premium

3 Ay Ücretsiz Spotify Nasıl Alınır?


TikTok ve Spotify yaptığı iş birliği ile birlikte TikTok kullanıcılarına müjdeli haberi verdi. TikTok kullanan kullanıcılar bu yaz müziğe doysun diye 3 Ay boyunca doya doya kullanabilecekleri Spotify Premium avantajı sunuyor.

Söz konusu kampanyadan yararlanmaksa oldukça basit. Tek yapmanız gereken telefonunuza TikTok uygulamasını indirmek, kayıt olmak ve kampanyaya katılmak. Yalnız bu işin şöyle bir handikabı var söz konusu kampanyadan sadece yeni Spotify hesabı açanlar yararlanabilmekte.

Spotify ücretsiz 3 ay kampanyasından nasıl yararlanılır gelin adım adım inceleyelim.

3 Ay Ücretsiz Spotify Nasıl Alınır?

Söz konusu kampanyanın Spotify ve TikTok iş birliği içinde yapıldığını söylemiştik, bu nedenle 3 ay ücretsiz Spotify sahibi olabilmek için TikTok platformuna kayıt olmanız gerekmekte.

Kayıt aşamalarından sonra ücretsiz kullanıma erişmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Kampanyadan herkesin yararlanma hakkı olduğunu unutmamalı ve bu nedenle “ben yetişemeden biterse” korkusuna kapılmamanız gerektiğini de hatırlatalım.

 • TikTok uygulamasını IOS veya Android cihazınıza indirin.
 • Basit birkaç adımı izleyerek yeni bir hesap oluşturun.
 • Hesap oluşturma işlemlerinden sonra “Profilim” sekmesine gelin.
 • Sol üst köşede bulunan müzik diskine tıklayın ve kampanyanın olduğu sayfaya gidin.
 • Sayfada bulunan “hemen kullan” seçeneğine tıklayarak yeni bir Spotify hesabı oluşturun.
 • Ödeme yönteminizi ekledikten sonra 3 Ay geçerli olan ücretsiz Spotify Premium üyeliğinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Her ne kadar işlemler bu kadar basit olsa da tüm bunlardan sonra dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmakta. 3 Ay sonunda üyeliğiniz standart ücretlendirme olan 17,99TL üzerinden ücretlendirilecektir. Söz konusu kart bilgilerinizin içerisinde bakiye olması durumunda 3. Ayın sonunda normal üyelik olarak hesabınız akışına devam edecektir.

Bu konuda alabileceğiniz en güvenli önlem 3. Ayın sonunda Spotify hesabınızı kapatmak olacaktır. Peki, Spotify hesabı nasıl kapatılır? Spotify hesap silme linki nerededir?

Spotify Hesabı Nasıl Kapatılır? Spotify Hesap Silme Linki

Spotify hesap silme linki nerededir? Spotify hesap silme konusunda diğer uygulamalara göre daha ketum davranmakta. Bu nedenle uygulamada bulunan hesabınızı sileceğiniz zaman bazı sorunlar ile karşılaşabilecek olmanız oldukça normal.

Özellikle hesap silme aşamalarının diğer uygulamalara ve sosyal medya platformlarına göre daha zahmetli olduğunu hatırlatmakta fayda var. Buna rağmen hesaplarınızı silme şansınız bulunmakta. Peki, Spotify hesabı nasıl kapatılır? Gelin hep birlikte öğrenelim.

 • İlk olarak Buraya Tıklayarak hesap silme aşamalarına geçeceğiniz sayfaya ulaşmanız gerekmekte.
 • Gelecek sayfada Müşteri hizmetleri ve destek adı altından İletişim formu seçeneğini seçmeniz gerekmekte.
 • Karşınıza gelecek olan ikinci ekrandan “Hesap” seçeneğini seçmelisiniz.
 • Onun ardından gelecek ekrandan “Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum” seçeneğine tıklamalısınız.
 • Hesabı kapat butonuna tıklayın.
 • Gelecek ekranda bulunan her şeye anladığınızı onaylar şekilde onay verin.
 • Son olarak sizden hesabınızın şifresini isteyecek, hesap şifrenizi girdikten sonra hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır.

Spotify hesaplarınızı silmeden önce size 2 hafta boyunca bir süre tanır. Bu süre içerisinde hesaplarınıza tekrar giriş yapma imkânınız bulunmakta. Giriş yapmanız durumunda hesap silme işleminiz iptal edilir ve tüm aşamaları yeniden yapmanız gerekir. Hesabınızı silmekten vaz geçtiğiniz zaman 2 haftalık süre dolmadan tekrar giriş yapabilir ve hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.