Diğer YazılarımızSosyal Medya

31 Ne Demek Anlamı Nedir?

Birçok kişi 31 ne demek anlamı nedir sorusunun yanıtını araştırır. Ayrıca 31 ne demek küfür olarak sorgulaması da sıklıkla yapılır. Bu yazımızda 31 nedir açıklıyoruz.

31 Ne Demek Anlamı Ne?

31ne demek pek çok kişinin araştırdığı hususlardan biridir. 31, erkek mastürbasyonunu ifade eder. Kadın mastürbasyonuna 62 denirken, erkeklerin mastürbasyonuna da 31 ismi verilir. Bunun yanı sıra doğal sayı sisteminde 32 rakamından evvel ve 30 rakamından sonra gelen sayı olarak adlandırılır. Öte yandan Galyum’un atom numarası olduğunu da belirtmek gerekir.

31 anlamı sorgulaması yapan kişilere şu bilgilerden de söz etmek gerekir: 31 in anlamı sadece erkek mastürbasyonu ve doğal sayı sistemindeki rakam değildir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 31, Galyum sembolü olarak da bilinir. Hatay şehrinin plaka kodu da 31’dir. Bir asal sayı olan 31, bu tür anlamlara gelmektedir.

31 Çekmek Nedir?

31 çekmek, erkek mastürbasyonunu ifade eder. Mastürbasyon, kişiyi zevkli hissettirmenin dışında bazı hastalıklara yakalanma riskini de minimize eder. Fiziksel ve duygusal sağlık için yararlı olan mastürbasyon, çeşitli faydaları beraberinde getiriyor. Bazı uzmanlar, tıpkı diş fırçalamak gibi mastürbasyonun da bir rutin haline gelmesi gerektiğine inanıyor. 31 ne demek anlamı sorgusu yapanlar bu detayı da bilmeli.

Mastürbasyonun Faydaları Neler?

31 ne demek açıkladık. Öyleyse erkek mastürbasyonu neye iyi gelir? Detaylar şöyle:

  • Prostat kanseri riskini önler: Ayda yirmi bir defadan fazla mastürbasyon yapan insanların prostat kanserine yakalanma riskinin düşük olduğu bulundu. Bu yüzden düzenli mastürbasyon ile prostat kanserini önlemek söz konusu olabiliyor.
  • Pelvik taban kaslarını çalıştırır: Yaş ilerledikçe kişinin kas tonusu azalır. Bu durum erektil disfonksiyon ve idrar kaçırma gibi problemlere yol açabilir. Mastürbasyon, pelvik taban kaslarının çalışmasını sağlıyor ve dolayısıyla bu tür sağlık problemlerinin yaşamasına engel oluyor.
  • Erken boşalmayı önlüyor: Rutin olarak mastürbasyon yapmak, cinsel ilişki esnasında erken boşalma ihtimalini azaltıyor. Bu da iyi bir cinsel ilişkiyi teşvik ediyor.
  • Bağışıklığı güçlendiriyor: Uzmanlara göre düzenli mastürbasyon, kortizol hormonu düzeylerini yükseltiyor. Kortizol hormonunun küçük dozlarda salınması, bağışıklığı destekliyor ve hastalıklara yakalanmayı önlüyor. Mastürbasyon yapmak, güçlendirilmiş bir bağışıklık sistemi için uygun kabul ediliyor.
  • Ruh halini iyileştirir: 31 ne demek anlamı ve faydaları araştırması yapanlar için bir başka önemli nokta da budur. Mastürbasyon, ruh halini bir üst noktaya çıkarmaktadır. Morali yükselten ve memnuniyeti artıran bir aktivite olarak dikkat çekiyor. Orgazma ulaşmak, ilaç haricinde en büyük dopamin etkisi olarak lanse ediliyor.
  • Uykuyu iyileştirir: Mastürbasyonun bir diğer faydası da şüphesiz ki uyku kalitesini artırması oluyor. Mastürbasyon ile orgazm olmak, mutluluk ve rahatlık duygularını desteklediği için bu durum uyku kalitesini artırmaya yardım ediyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.