Film&Dizi

Ahsoka Dizisiyle Birlikte Star Wars Evreni de Çoklu Evrene Yolculuk Yapıyor!


Gelmiş geçmiş en sevilen karakterlerden biri olan Ahsoka Tano, Star Wars evreninde yepyeni bir maceraya atılıyor. Ahsoka dizisi, izleyicileri multiverse (çoklu evren) temasıyla tanıştırmayı hedefliyor ve bu, karakterin hayranlarını gayet heyecanlandıracak bir haber gibi duruyor…

Disney’in yeni Star Wars yapımında, Marvel’ın “What if…?” dizisinde olduğu gibi farklı paralel evrenleri keşfetme fırsatı doğacak. İzleyicilere “Mustafar’a Kenobi yerine Ahsoka gitseydi ne olurdu?” gibi kurgular sunularak, evrenin kilit olaylarının farklı şekilde gerçekleştiği alternatif hikayeler ekrana taşınacak.

Ahsoka dizisi, Star Wars animasyon dizisi Rebels’ta karşımıza çıkan esrarengiz boyut “Vergence Scatter” ile farklı bağlantılar oluşturacak. Böylece sevilen karakterlerin alternatif hikayeleri izleyicilere sunulacak ve serinin hayranları Star Wars evreninde yeni keşiflere yelken açabilecekler.

Mary Elizabeth Winstead, Ahsoka Dizisinin kadrosunda rol alacak.

Diziden gelen diğer büyük bir haber de, Hayden Christensen’in Anakin Skywalker rolüyle geri dönüşü olacak. Ahsoka dizisi sayesinde hayranlar, Anakin Skywalker’ı yeniden ekranda görebilecekler.

Ahsoka dizisinin çıkış tarihi de sonunda duyuruldu! Dave Filoni tarafından geliştirilen dizi, Ağustos 2023’te Disney Plus platformunda izleyicilerle buluşacak. Dizi, Jedi Şövalyesi Ahsoka Tano’nun, İmparatorluk’un düşüşüyle ortaya çıkan bir tehdidi araştırma macerasını konu alacak.

Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekici ve etkileyici. Rosario Dawson, Ahsoka Tano rolünde başarıyla yer alırken, Natasha Liu Bordizzo, Wes Chatham, Mary Elizabeth Winstead, David Tennant ve Lars Mikkelsen gibi isimler de yapımın zengin kadrosunda yer alacak.

Star Wars evreninin bu yeni yapımı, oyuncu kadrosu da göz önünde bulundurulduğunda izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Ahsoka dizisiyle birlikte, Star Wars evreninin derinliklerinde eşsiz bir yolculuğa çıkacakmışız gibi duruyor.

Peki sizler bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Bu dizi yapılmalı mı? Oyuncu kadrosunu nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.