Android

Android Telefon veya Tabletinizi Bilgisayar Üzerinden Nasıl Kontrol Edersiniz?

Airdroid


Android telefonlarınızı veya tabletlerinizi bilgisayar yolu ile kontrol edebilirsiniz. Bunun için internet ağında yardımcı olabilecek birçok yöntem bulunuyor. Bunu deneme amacınız emin olunki sadece müzik aktarımı veya cihaz kontrolü değildir. Bu işlemi yapmak için birçok nedeniniz olabilir. Olmasa bile buna ihtiyaç duymanız normal. Evet birçok program bulunuyor, fakat size uygun olanı hangisi? bunu belirleyecek olanlar tabi ki de sizlersiniz. Boyutu küçük olan, kullanılabilirlikte üstün olan uygulamalar işinize yarayacaktır. Bu makalede programlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Fakat son kararı verecek olanlar yine de sizlersiniz. Listesini göreceğiniz hiçbir programda virüs ya da cihazınıza zarar verecek herhangi bir yazılım mevcut değildir. Tamamıyla çok kullanılan, güvenilir uygulamalardır.

 

Airdroid

Bu programın temel amacı, Android cihazınızdaki arama, bildirim gibi sizi bilgilendirecek türden uygulamaları kontrol altına alarak bilgisayarınıza iletmesidir. Bu program sayesinde cihazınıza gelen bildirim, çağrı gibi işlemleri bilgisayarınızdan görebilirsiniz. Her anlamda cihaz yönetimini elinizde tutabilir ve istediğiniz tüm uygulamaları kontrol altına alabilirsiniz. Bu program sayesinde rahatlıkla bilgisayarınız üzerinden SMS atabilir, gelen çağrıları yanıtlayabilir, kablosuz bir şekilde dosya transferleri gönderebilirsiniz. Sadece bununla kalmayıp, Android cihazınızdaki rehberi de bilgisayarınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Mobizen

Mobizen uygulamasını pek çoğumuz rootsuz ekran videosu kaydetme programı olarak bilsek de tam olarak görevi bununla bitmiyor. Bu program sayesinde arama geçmişinize, rehberinize, uygulama bilgilerinize erişebilir, kablo sıkıntısı çekmeden dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Xender

Xender programı, diğerleriyle karşılaştırıldığı zaman daha az içeriği barındıran bir program. Bu programın getirisi tamamen kablosuz dosya transferi üzerine kuruludur. Diğer iki program gibi çağrılarınıza, rehberinize ulaşamıyorsunuz. Buna ek olarak da program sayesinde dosyalarınızı, videolarını ve resimlerinizi açabilirsiniz.

WEB PC SUITE

Web Pc SUITE uygulaması, kablosuz dosya transferi gerçekleştirmek ve dosyalarınızı görüntülemek için başka bir yoldur. Çalışma bakımından Xender programına oldukça benzeyen bu programı çalıştırmak için QR kodundan yararlanmanız gerekiyor.

Airmore

Önceki sayılan programlarda yapabileceğiniz işlemlerin toplamının tamamını bu program üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Diğerleri gibi çalışma mantığı aynı ve genellikle kablosuz dosya transferinde kullanılan bir servistir.

 

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.