Film&Dizi

Aşk 101 Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Aşk 101 Dizisi Nerede İzlenir?


Netflix için Türkiye’de çekilen üçüncü dizi olan Aşk 101 Dizisi, 1998 yılında geçen bir hikayeyi günümüze dek uzatarak anlatıyor. Yaşları gereği asi olarak hayatlarına devam eden bir grup gencin hikayesini anlatan dizide gençler çok sevdikleri bir öğretmeni okulda tutabilmek için planlar yapan ve uygulamaya koyan gençlerin hikayesini anlatıyor. Okula gelen yeni basketbol koçuna öğretmenlerinin aşık olmasını sağlamak adına planlar yapan gençler planlarını uygularken aşk kavramını yeniden keşfediyorlar. BU süreç içinde birbirlerini yakından tanıma fırsatı bulan gençler yaşları gereği de kalıplaşmış pek çok konuyu yeniden sorgulama fırsatı yakalıyorlar. Dizi boyunca birbirileri ile olan ortak noktalarının farkına varan ve sevginin gücünü fark eden gençler sevginin zorla olmayacağını anlıyorlar. Bu süreçte birbirlerine olan ilgileri de artıyor.

Aşk 101 Dizisi Nerede İzlenir?

Netflix için çekilen bir dizi olan Aşk 101 dizisi Netfilix’te yayınlanacak. Türkiye’de yapılan üçüncü Netflix dizisi olma özelliğine sahip olan Aşk 101 dizisi için Netflix üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Şu ana kadar yayınlanmamış olan diziyi sadece bu platformda izleyebiliyorsunuz.

 

Aşk 101 Dizisi Oyuncuları

Kerem ( Kubilay Aka ): Çukur dizisinde oynayan ve popüler bir oyuncu olan Kubilay Aka, dizide Kerem karakterine can veriyor. Asi bir lise öğrencisini canlandıran oyuncu aynı zamanda basketbol düşkünüdür. Grubunda lideri konumundadır.

Eda ( Alina Boz ): Moskova doğumlu olan ve 1998 yılında dünyaya gelen yıldız oyuncu 15 yaşından itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır. Dizi de çalışan bir kız öğrenciyi canlandıran ünlü oyuncu dizi boyunca Kerem’e olan ilgisini saklamaya çalışacaktır.

Işık ( İpek Filiz Yazıcı): İstanbul2da 2001 yılında doğan genç oyuncu Babam ve Ailesi dizisi ile oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Eda kadar güzel ve onun kadar çalışkan bir öğrenci olan Işık, kalbinin temizliği ile her zaman saf duygulara sahip olmuştur.

Osman( Selahattin Pasalı): 1990 Muğla doğumlu olan Selaattin Pasalı profesyonel bir basketbol oyuncusu olup Darüşşafaka Spor Kulübünde basketbol oynamıştır. Dizi de soğukkanlı ve kendinden emin bir genci canlandıran oyuncu karar alan ve grubu yöneten lider kişiliğe can veriyor.

Sinan ( Mert Yazıcıoğlu): 1993 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu aslen Denizli kökenlidir. Dedemin İnsanları sinema filmi ile oyunculuk hayatına başlayan oyuncu dizi de her zaman hin düşünen, asilikte en uçlarda yaşayan, sürekli planlar yapan ve korkusuz olan bir genci canlandırmaktadır.

Pınar Deniz: 1994 İzmir Doğumlu olan genç yıldız birçok dizi ve filmde rol almış, dizi de ise genç ve güzel bir öğrenciyi canlandırmaktadır. Güzelliği ile okulda herkesin aklını başından alan oyuncu dizi boyunca birçok teklif alıyor.

Kaan Urgancıoğlu: Dizi de basketbol hocasını canlandıran 38 yaşındaki oyuncu bu güne kadar sayısız dizi ve filmde yer almıştır. Genç ve yakışıklı olması ile göz alan ünlü oyuncu dizi de profesyonel olarak basket oynayan ve aynı zamanda okulda basketbol hocası olarak görev alan bir karaktere can veriyor.

Bade İşcil; Öğrencilerin çok sevdiği ve gitmemesi için planlar yaparak basketbol hocasına aşık etmeye çalıştıkları öğretmen rolünü oynayan güzel oyuncu mükemmel bir oyunculuk ortaya koyuyor. Tayin olmak isteyen ve kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen öğretmene can veren ünlü oyuncu asi öğrencilerinin yaptığı planlar sonucunda gönlünü basketbol hocasına kaptırıyor.

Aşk 101 Dizisi Geçen Sezon Özeti

Aşk 101 dizisi yeni çekilmiş be henüz yayınlanmamış bir dizi olduğu için geçen sezon özeti bulunmamaktadır.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.