Film&Dizi

Kiznaiver

Kiznaiver Konusu


Kiznaiver anime filminin konusu nedir? Anime filminin devamı olacak mı? Kiznaiver  filminin baş karakteri kimler? Anime filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm cevaplar içeriğimizin devamında yer alıyor. Hadi keyifli okumalar…

Kiznaiver Konusu

Kiznaiver, Sugomori Şehri adlı kurgusal bir Japon şehrinde geçen olayları kapsıyor.

Bir gün, Noriko Sonosaki isimli biri  sınıf arkadaşı Katsuhira Agata’ya “Kiznaiver olmak için seçildiniz” diyerek olaylar örgüsü başlıyor.

Katsuhira’nında bulunan yaraların paylaşılmasına izin veren Kizuna Sistemi ise şu şekildedir : Katsuhira, hayatları ve kişilikleri tamamen ondan farklı olan ancak aynı sınıfta olduğu arkadaşlarıyla bir  bağlantı kurar. Bu sistemle birlikte insanlar yaralar aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurarak dünya barışının uygulanması için oluşturulmuş bir sistemi ifade eder. Bu sistemde bulunan  herkese Kiznaivers denmektedir. Herhangi bir Kiznaiver yaralandığı zaman sistem yarayı diğer Kiznaiver’ler arasında bölerek bağlantı kurar. Daha sonrasında ise sistem işlemeye devam eder.

Katsuhira Sugomori Şehri de yaşamaktadır. Sugomori Şehri ise ıslah edilmiş arazi üzerine kuruludur.

Fakat yıllar geçtikçe şehrin nüfusu tehlike seviyesine kadar azalmıştır. Hikaye de tam olarak burada başlamaktadır.

Katsuhira ve arkadaşlarının yaşadığı bu şehirde olaylar bundan dolayı başlamaktadır.

Kiznaiver Yorumu

İlk bölümünden itibaren gerek konusu gerekse efektleriyle oldukça dikkat çekici olan  Kiznaiver oldukça sıradışı bir tarza bürünmüş.

Ayrıca bu animeyle ilgili şunlardan da bahsetmek gerekiyor. Yapımcılar Kiznaiver serisini  iddialı başlatarak devam ettirdi ve de herkesin ilgisini çekti. Evet, yapımcılar çıkarmış oldukları bu işle  diğer animelerden ayrılan bir tarzı ortaya koydular. Ayrıca animenin yapımcıları işleyiş tarzı olarak bazı çelişkiler ortaya koysa da yine izleyicilerden tam not almayı başardılar. Çünkü enteresan konuların animelerden çıkışı her zaman farkı ortaya koymaktadır. Sugomori şehrinde yaşanan olaylar sıradan değil. Özellikler kişiler arasında bir bağlantının kurulması ve insanların hayatta kalmak adına birbirleriyle sürekli olarak etkileşimde kalması olaylar zincirini in kurulmasını sağlıyor.

Katsuhira ve sınıf arkadaşlarının çabaları izleyiciden tam not almış durumda. Ancak hayatta kalma mücadeleri ise heyecanı bir kez daha ortaya koyuyor. Karakterlerin her biri kendine has özellikler taşıyor. Katsuhira’nın nasıl bir yol izlediğiyse animenin izlemesini artıyor.

Yeni Sezon Ne Zaman?

Kiznaiver anime çizgi filminin yeni sezonu ne zaman çıkacak?

Konuyla alakalı yapımcılardan gelmiş net bir bilgi yok. Ancak anime severler, Kiznaiver çizgi filminin devam etmesi konusunda ısrarcı. Hikayenin devam etmesini isteyen anime severler konuyla alakalı olarak internette araştırmalar yapmaktadır. Bizler de bu noktada sizlere bilgi vermek adına yapımcıların açıklamalarına ve son çalışmalarına göz atmaya çalıştık. Ancak elde ettiğimiz araştırma sonucunda ne yazık ki güncel bilgilere ulaşamadık. Ancak yapımcılar konuyla alakalı farklı açıklama yapar yapmaz sizlere buradan bilgi aktarımında bulunacağız. Bizler de sizler kadar Sugomori şehrinde yaşananlara ve Katsuhira’nın neler yaptığını merak ediyoruz. Bu yüzden de yapımcıların tüm hareketlerini takibe almış durumdayız. Herhangi bir bilgiye ulaşır ulaşmaz hemen sizlere aktarım sağlayacağız. Yeni sezon gelene kadar eski bölümleri yeniden gözden geçirebiliriz. Çünkü yeni sezonun gelmesi epey vakit alacak gibi görünüyor. Yeni anime haberlerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.