Film&Dizi

Patron Bebek 4. Sezon

Film dünyasında her geçen gün bizleri biraz daha kendine hayran bırakan pek çok seri ile karşılaşıyoruz. Bunlardan bir diğeri de Patron Bebek animasyon film serisi olarak bizleri karşılıyor. Amerikan yapımı olan film, Dreamworks Animation tarafından üretilerek beyaz perdeye sunuldu. İlk gösterimi 2017 yılında gerçekleşen Patron bebek animasyon filmi, sadece çocuk kesimi değil, genç ve yetişkin kesimleri de kendine hayran bıraktırmayı başardı. Durum böyle olunca da yapımcılar bu animasyon filmi dizi serisi olarak sunmayı düşündü. İlerleyen zamanlarda Patron Bebek 4. Sezon ne zaman çıkacak soruları ile karşılaşacağımızdan emin olduğumuz için sizlere bu yazımızı yazdık. Ancak öncesinde eğer daha önce Patron Bebek animasyon filmini izlemediyseniz sizlere film ve karakterleri hakkında bazı derlemeler yaptık. Gelin Patron Bebek filminde bize kendini sevdiren karakterler kimlermiş ve nasıl bir hikayesi varmış, birlikte bakalım.

Patron Bebek Karakterleri ve Hikayesi

Patron Bebek karakterleri ve hikayesi bakımından oldukça ilgi gören bir film serisi olmuştur. Sonrasında ise bu hikaye biraz daha geniş kapsamlı alınarak dizi haline getirildi. Peki bu meşhur filmin karakterlerinde en çok dikkat çeken karakterler kimler biliyor musunuz? Öncelikle belirtmeliyiz ki hikaye bir ailenin çocuk sahiplenmesi ile başlıyor. Sahiplendikleri bebek ise Boss Baby olarak karşımıza çıkıyor. Aslında çok şirin bir görüntüsü olan bu bebeğin aslında farklı bir dünyası daha bulunuyor. Üstelik bu dünyada Big Boss Baby karakterine kadar oluşturulmuş bir düzen bulunuyor. Boss Baby’nin yeni evinde bir de üvey abisi bulunuyor. Tim Templeton olarak da bildiğimiz abi ile kardeş arasında başlarda anlaşmazlıklar olmuş olsa da hikaye bu ikilinin maceraları ile devam ediyor.  Yayımlanan her filminde farklı konular işlenmiş olsa da genel anlamda olaylar bu iki karakterin etrafında dönüyor. Oldukça sevilen bu film şimdilerde Netflix platformunda izleyicilerini bekliyor.

Patron Bebek Dizisi

Patron Bebek Dizisi maceralarına kaldığı yerden devam ediyor! Animasyon film olarak oldukça beğeni gören Patron Bebek, yakın zamanda Netflix üzerinde dizi olarak paylaşılmaya başlandı. Her bölümü hemen hemen 24 dakikalık seriler halinde yayımlanıyor. Şimdiye kadar Netflix üzerinde 3 sezonu yayımlanan Patron Bebek’in yeni sezonu hakkında çok fazla soru geliyor. Patron Bebek 4. Sezon ne zaman çıkacak gibi sorular elbet pek çok izleyici için merak konusu. Ancak son bilgilere göre Dizinin 4. Sezonu 17 kasım tarihinle yayımlanacak. Böylece bu eğlenceli ve oldukça farklı olan Boss Baby’nin dünyasına kaldığınız yerden tanıklık etmeye devam edebilirsiniz. Belirtilenlere göre yeni sezonda da yaklaşık olarak 11 ile 13 arasında bölüm sayısı olacağı söyleniyor. Tek seferde oturup bitirebileceğiniz bir sezon daha geliyor diyebiliriz! Bakalım yeni sezonda bizleri ve diğer izleyicileri ne gibi macera ve hikayeler bekliyor, birlikte göreceğiz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.