Film&Dizi

La Casa De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı!

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı!

La Casa De Papel, Netflix platformunda İngilizce olmayan bir dizi için şimdiye kadarki en iyi küresel ilk hafta sonucuna sahip olduğu için rekor kırmıştı. La casa de papel Herhangi bir dilde tüm zamanların en çok izlenen dizisidir. Bu seri, birçok ülkeye ait hayranları tarafından adeta göklere yükseldi. Fransa, İtalya, Arjantin, Brezilya, Şili, Portekiz ve diğerler ülkelerde de çok sevildi.

Bu dizi aynı zamanda Stranger Things ve Umbrella Academy’nin hemen arkasında Netflix’in en çok izlenen üçüncü orijinal TV şovuydu. Bu arada 44 milyon kişi tarafından izlendi.

İlk iki sezon, Madrid’deki Royal Mint’den milyarlarca çalmak için çoğunlukla iyi görünümlü uyumsuzlardan oluşan bir takımı tamamlayan parlak ve nerdeyse çekici bir içe kapanık olan El Profesor’un (Álvaro Morte) hikayesini anlatıyor. Müfettiş Raquel Murillo (Itziar Ituño) onları yakalamaya çalışır. Bu arada El Profesor ve Müfettiş Murillo arasında çok fazla cinsel gerilim var.

Money Heist (orijinal İspanyol unvanında La Casa de Papel) 2018’de En İyi Drama Dizisi Uluslararası Emmy ödülünü kazandı.

 


Netflix ayrıca dizinin kısa bir tanıtım videosunu yayınladı. Hemen hemen tüm oyuncuların dördüncü sezon için geri döneceğini söyleyen kaynaklar var. Buna Morte, Corberó, Lopez ve ayrıca Peric, Ituño, Acebo, Keuchkerian, de la Serna ve Herrán dahildir. Peros, Nimri ve Flores’in de bu serideki rollerini yeniden şekillendirmek için geri döneceğini söyleyen söylentiler var.

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı!

La Casa De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix, dördüncü sezonun çıkış tarihini zaten açıklamıştı. Dizi 3 Nisan 2020’de yayınlanacak.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İçerik çok güzel yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

    Profilimden dizi ve film izlerken platform seçiminde sıkıntı çekiyorsanız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.