Film&Dizi

HBO Max, RTÜK Yayın Hakları Lisansı Satın Aldı

HBO Max Platformu Nedir?

Aylardır beklenen ve gözlerin üzerinde olduğu bilinen HBO Max isimli kuruluş, geçtiğimiz günlerde Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı olan Ebubekir Şahin tarafından yapılan açıklamaya göre; HBO Max’in RTÜK’ten lisansını aldığını beyan etti. Bu hamle sonrasında HBO Max, ülkemiz planlarına devam edip, kaliteli içeriklerin oluşması adına her türlü hamleyi yapmaya devam edecek. HBO Max isimli kurumun ülkemizde hizmet vermeye başlayacak olmalarıyla birlikte ülkemizde farklı ve merak edilen birçok içeriğin paylaşılması da söz konusu olacak.

HBO Max Platformu Nedir?

Abonelik tabanlı video hizmeti sağlayan dijital içerik platformu HBO Max, WarnerMedia tarafından yönetilmekte ve hizmete sunulmaktadır. 2018 yılının 18 Ekim tarihinden itibaren servislerini duyuran firma, 2020 yılının 27 Mayıs tarihi itibariyle hizmetlerine başlamıştır. Bünyesinde WarnerMedia’nın da sahip olduğu dizi ve filmleri barındırmakta olan platform, HBO Premium TV hizmetini temel almıştır.

HBO Max Abonelik Fiyatları Nelerdir?

Ülkemizde henüz aylık ya da yıllık abonelik ücretleri ile ilgili bilgi olmadığı için, şirketin uluslararası fiyatları hakkında detaylı bilgi sunabilmekteyiz. Ülkemizde hizmet verecek olan kurumun bu sene ya da önümüzdeki sene fiyatlarını yayınlayacağı hakkında bilgiler bulunmaktadır. Firmanın aylık ve yıllık ücretleriyle ilgili bilgi vermek gerekirse;

  • HBO Max’ı reklamlı olarak izlemek isteyenler için aylık 9,99 Dolar, Yıllık ise 99,99 Dolar karşılığında,
  • HBO Max’ı reklamsızı olarak izlemek isteyenler için aylık 14,99 dolar, Yıllık ise 149,99 Dolar karşılığında,

izlemek ve kullanmak mümkün olabilmektedir.

HBO Max Ülkemizde Ne Zaman Yayına Başlayacak?

HBO Max isimli dijital içerik platformunun ülkemizde ne zaman yayına başlayacağı halen merak konusu. Sitemizin yapacağı araştırma süreçleri doğrultusunda bu bilgiye erişir erişmez, yine platformumuzda yayın tarihini paylaşıyor olacağız.

HBO Max Bünyesinde Mutlaka İzlenmesi Gereken Diziler Nelerdir?

HBO Max bünyesinde izlenmesi gereken birçok başarılı dizi bulunmaktadır. Platformda yer alan bu dizileri başarılı bir şekilde sıralamak gerekirse;

  • House of the
  • The Penguin
  • The Leftovers
  • The Wire
  • Game of Thrones
  • I May Destroy You
  • Euphoria
  • Chernobyl

gibi dizileri bu platformda izlenmesi gereken diziler olarak sizlere aktarabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.