Alışveriş İndirimleriDiğer YazılarımızFilm&Dizi

Netflix İndirimi Almanın Yolları Nelerdir?


Netflix fiyatları her geçen yıl yeni bir zamma uğrayarak artması ile birlikte artık pek çok kullanıcı daha indirimi yollarla dizi-film izleme yöntemlerini denemeye başladı. Özellikle çeşitli banka ve dijital ödeme yöntemlerinin sağladığı kampanyalar sayesinde Netflix indirimi alarak uygun fiyatlı Netflix deneyimi yaşamak mümkün hale geldi. Öncelikle bu indirim yollarına geçmeden Netflix üyelik paketlerinin ne kadar olduğuna değinelim:

Güncel Netflix Fiyatları

  • Temel Plan: Bu planda video çözünürlüğü 720p olmakla birlikte televizyon, telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden kullanım yapılabiliyor. Aynı anda sadece 1 cihazda izlenebiliyor. Fiyatı ise aylık 63,99 TL olarak yer alıyor.
  • Standart Plan: Bu plan ise video kalitesi bakımından daha iyi ve çözünürlüğü 1080p olmaktadır. Aynı anda sadece 2 cihaz üzerinden video izlenebilmektedir. Aylık ödemesi ise 97,99 TL olmaktadır.
  • Özel Plan: Görüntü kalitesi ve aynı anda kullanıma izin verilen sayısı en iyi olan bu planda 4K+HDR çözünürlük kalitesi ve 4 cihaz kapasitesi yer almaktadır. Planın aylık ödemesi ise 130,99 TL şeklindedir.

Netflix üyelik paketleri kapsamında artık bu planları sadece sizinle birlikte yaşayan kişilerle ortak bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Yakın bir zamanda kullanım politikasını güncelleyen Netflix, şifre paylaşımının önüne geçiyor. Netflix kullanımlarınızda bunu göze alarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

 

Papara

Netflix indirimi almak için birçok kullanıcının tercih ettiği Papara, herhangi bir bankaya bağlı olmayarak alınabilecek en kolay üyeliğe sahip oluyor. Çok hızlı bir şekilde online sistem üzerinden Papara hesabınızı oluşturarak hemen kullanıma başlayabiliyorsunuz. Kendi ayrıcalıklarından biri olan Cashback sistemi sayesinde anlaşmalı firmalardan geri ödeme alabiliyorsunuz. Netflix indirimi kapsamında eğer ödemenizi Papara kartınızla yaparsanız her ay en fazla 30 TL geri ödeme alabilirsiniz.

Enpara

İndirimli Netflix üyeliği başlatmak isteyen kişiler için bir diğer yöntem QNB Finansbank destekli Enpara oluyor. Kendi içerisinde çeşitli koşulları bulunan Enpara, 30 Eylül 2023 tarihine kadar Netflix, Youtube, Amazon Prime, Exxen, Spotify, Xbox, Playstation, Disney Plus ve Steam platformları üzerinden yapılan 150 TL’ye kadar alışverişlerin %50’sini sizler için karşılıyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için en az 2 faturanıza otomatik ödeme talimatı vermenizi istiyor. Diğer kampanya koşulları için Enpara.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Dijital Platform Kampanyası

Üniversite öğrencilerinin Netflix indirimi alabilmesi için oluşturulmuş dijital platform kampanyası her ay 100 TL’ye kadar geri ödeme sağlıyor. Kampanyayı sadece 18-26 yaş aralığındaki gençler kullanabiliyor. Üniversiteli Akbank programına dahil olduktan sonra kampanyanın sahip olduğu koşulları sağlayarak yarı fiyatına Netflix üyeliği almak mümkün oluyor. Netflix haricinde ise Youtube Premium, BluTV, Spotify, Disney Plus ve Gain dijital platformları da kampanya içerisinde yer alıyor. İndirimli Netflix üyeliklerinde olduğu gibi bu platformlarda da yarı fiyatına kullanım sağlanabiliyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.