AndroidApple & İosMobil AlemiOyun Dünyası

Assassin’s Creed Mobil Sızdırıldı! Bilgisayar Oyunlarından Farksız

Assassin’s Creed Jade Nedir? Sadece Mobilde mi olacak?


Assassin’s Creed Mobil mobil sızdırıldı! Video olarak sızdırılan görseller Ubisoft firmasının en köklü oyun serilerinden olan Assassin’s Creed’e ait.

Son zamanlarda Ubisoft firmasının başı sızıntılar ile dertte. Mobil oyun olarak gelmesi planlanan Assassin’s Creed oyununa ait olan görseller ve videolar kim tarafından yapıldığı bilinmemek ile birlikte oyuncuların görüşüne sosyal medyadan sızdırıldı.

Reddit üzerinden paylaşılan oynanış videosunda oyunun daha erken aşamalarda olduğunu görmek oldukça mümkün. Ancak buna rağmen grafikler ve oynanış konusunda bilgisayar oyunlarını aratmayan bir deneyim sunacağı açıkça ortada.

Assassin’s Creed Jade Nedir? Sadece Mobilde mi olacak? Hangi cihazlar destekleyecek?

Assassin’s Creed Jade Nedir? Sadece Mobilde mi olacak?

Sızdırılan oyun görüntülerine göre, Assassin’s Creed Jade Çin de geçecek. Oyuncuların oyun hikayesi ve alanı ile ilgili gelen haberlere pek inanmamasının arından Çin Seddi üzerinde karakterimizin koştuğunu ve baz aksiyonlara girdiğini göstermesi oyun hakkında gelen sızıntıların gerçek olduğunu kanıtlamış durumda.

Videoda gösterilen karakterin belirli bir seviyeye kadar çıktığı görülmekte. Bu da seviye sistemine bağlı olarak hareket edilen bir AC oyunu ile karşı karşıya olduğumuz anlamına gelir.

2137 Yıl öncesindeki Çin’i konu alan AC Jade oyunu çıktığı zamanlarda videodaki ve görsellerdeki hallerinden tamamen farklı olabilir. Durum öyle ki, oyun çıktıktan sonra Jade ismi ile bile bilinmeyebilir.

AC Jade 3 Ay önce bu Fragman ile duyurulmuştu, pek çok oyuncuyu heyecanlandıran ancak mobil oyun olarak geleceği duyulduktan sonra beklentilerin düşmesine neden olan Ubisoft, sızıntılardan sonra beklentileri tekrar toparlamış gibi gözüküyor.

Assassin’s Creed’in İlk Mobil Oyunu Değil

Assassin’s Creed Mobil mobil sızdırıldı, ancak Ubisoft’un ilk yaptığı AC Mobil oyunu da bu değil. AC Pirates telefondan oynanabilen, gemilerde geçen ilk AC mobil oyunu olarak karşımıza çıkmıştı.

Ubisoft tam olarak açıklama yapmadan oyunu mağazalardan kaldırarak oyuncuların erişimini tamamen engellemişti.

 

Kısa süre içerisinde bu seviyelere kadar getirdikleri AC Jade bu seferki oyun ile ilgili olan beklentileri ve istekleri bir hayli arttırıyor.

İşte Sızdırılan Assassin’s Creed Jade oyundan görüntüler, oynanış mekanikleri;

 

Assassin’s Creed Jade ‘i Hangi Cihazlar Destekleyecek?

Sızdırılan bilgiler sadece oyunun görüntüleri ve oynanışları ile ilgiliydi. IOS Tabanlı bir cihazdan alınan kayıt, oyunun belirli seviyedeki iPhone cihazlarda kolayca oynanabileceğini göstermekte.

İş Android pazarına gelince bu kadar rahat olmuyor, pek çok cihaz bulunan pazar içinde Optimize etmek ve en iyi performansı sunmak oldukça zor oluyor. Ancak, tahminlere göre. Ortalama bir cihaz ile oyunu sorunsuz oynamak mümkün durumda olabilir.

Mobil oyun sektöründe tutunabilmesi için belirli cihazlara kadar hitap etmesi gereken oyun, ortalama cihazlarda kolaylıkla oynanabilir durumda olacaktır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.