Film&Dizi

Bergen’in Yayınalanacağı Dijital Platform Belli Oldu

Arabesk sektörünün unutulmaz bir ismi olan Bergen’in hayatını anlatan bu filmde, Belgin’in Ankara’dan uzun süre yaşayacağı Adana’ya neden, nereden, nasıl, kim için geldiği anlatılmakta ve burada yaşamış olduğu bir ilişkinin kendisini nerelere götüreceğinden bahsetmektedir. Bergen dünyaya geldiğinde ailenin en küçük çocuğudur. Bergen henüz çok küçük yaşlarda anne ve babasının boşanmasıyla sarsılmış olup, bir ömür boyu baba yoksunluğu yaşayacaktır. Bergen ilk olarak Feyman Kulüp üzerinde tanınmış, birçok kişi tarafından beğenilmiş ve geleceğini parlatmıştır. Bergen, burada tanışacağı ve çok seveceği eşi Halis Serbest tarafından beklediği gibi bir hayat fırsatı bulamamış, kendisini oldukça dramatik olayların içerisinde bulmuştur. Bir ömür boyu Halis’in tehditleri ile yaşamaya çalışan Bergen, yapmış olduğu bir yolculukta annesi ile birlikte ağır yaralanır. Bergen bu saldırıda hayatını kaybederken, annesi de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştır. Filmde bu bahsetmiş olduğumuz olayların tüm detayları, tüm daramatik öykü ve görüntüler ile sizleri bekliyor.

Bergen Filminin Türü Nedir?

2022 yılında yayınlanarak adından çokça söz ettirmekte olan filmin türü Dram ve Biyografi kategorisinde bulunmaktadır. Bu iki kategoride de başarılı şekilde içeriklere sahip olan film, izleyenleri hem ağlatmakta hem de güzel şarkılar ile Bergen’in ne kadar güzel bir sesi olduğunu tekrar yansıtmaktadır.

Bergen Filmi Hangi Dijital İçerik Platformunda  Yayınlanacak?

Ülkemizin eğlence pazarına giriş yaparak ülkemiz vatandaşları tarafından oldukça yakından takibe alınan ve içerikleri büyük bir zevkle takip edilen Amazon Prime isimli dijital içerik platformu; Bergen filmine ait telif haklarını alarak, kendi bünyesinde filmi yayınlamaya hak kazanmıştır. Sinemada filmi izlemeyen kişiler filmi izlemek için bu platform üzerinden bir hesap oluşturabilirler.

Bergen Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Sinemalarda yayınlandığı süre boyunca adından çokça söz ettirmiş olan Bergen filmi, 7 Ekim 2022 tarihi itibariyle Amazon Prime isimli içerik platformunda yayınlanarak, izlemeyenler veya tekrar izlemek isteyen izleyicileriyle buluşacak.

Bergen Filminin Yönetmeni Kimdir?

Milyonlarca kişi tarafından sevilen şarkıcılardan birisi olan ve hayatı birçok dramatik görüntüye sahip olan Bergen için çekilen filmin yönetmen koltuğunu Mehmet BİNAY ve Caner ALPER ikilisi paylaşmaktadır. Oldukça kaliteli ve alanında uzman yönetmenler tarafından çekilen bu film, başta çekim teknikleri olmak üzere birçok farklı yönden büyük övgülere neden olmaktadır.

Bergen Filminin Senaristi Kimdir?

Bergen isimli dramatik ve biyografi kategorisinde çekilmiş olan filmin senaristleri Sema KAYGUSUZ ve Yıldırım BEYAZIT olarak karşımıza çıkmaktadır. Bergen’in hayatını oldukça güzel ve özverili bir şekilde kaleme almış olan bu ikili, filmde dikkatle izlenecek olan birçok sahnenin oluşmasında büyük katkılar sunmuştur.

Bergen Filminin Oyuncuları Kimdir?

Bergen isimli biyografik ve dramatik filmin bünyesinde yer alan, alanında uzman onlarca profesyonel oyuncu yer almaktadır. Filmin senaryosunu birebir canlandırmayı başarmış olan bu oyuncular, hepimizin farklı projelerden görüp tanıdığı isimler olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmde rol olan oyuncuları sırasıyla listelemek gerekirse; Farah Zeynep Abdullah, Ahmet Kayakesen,  Tilbe Saran, Erdal Beşikçioğlu, Nergis Öztürk, Çağdaş Tekin, Damla Cercisoğlu, ve Ali Seçkiner Alıcı gibi isimler bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.