Film&Dizi

Godzilla vs. Kong’dan Fragman Yayınlandı!

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong filmi efsaneleşmiş ve akıllara kazınmış Godzilla ve King Kong ‘un hikayesini anlatıyor. yani efsane kong geri dönüyor! 2020 yapımı bu filmde karşı karşıya gelen Godzilla ve King Kong amansız mücadelenin içinde etraflarına ’da zarar veriyorlar. King Kong ve koruyucuları amansız bir mücadele ile King Kong ‘un gerçek evini bulmak üzere yola koyuluyorlar, bu yolda karşılarına ne çıkarsa çıksın onları yollarından vazgeçiremeyecektir.

Bu yolda yetim kız Jia ile bağ kurmaları ’da etkili olacaktır. İki titan ne gibi zararlar verecek ne gibi durumlarla karşılaşacak merak ile bekleniyor. Godzilla vs. Kong vizyon tarihi hakkında birçok konu açılıyor ve sorular soruluyorken maalesef ki filmde Pandemi şartlarından etkilenmiş gözüküyor. Ancak Godzilla vs. Kong fragman ile sevenlerini ve bekleyenlerine bir sürpriz yapmayı ’da unutmadı. Godzilla vs. Kong vizyon tarihi hakkında bilgilere ‘de makalemizde ulaşabilirsiniz.

 

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong bu iki karakter uzun zamandır karşı karşıyalar? Diğer yapımlarda da karşı karşıya gelen titan karakterlerimiz bu sefer neler yaşayacaklar? Godzilla vs. Kong filminde bu sefer bir farklılık olacak mı? Godzilla vs. Kong oyuncuları bu yapımda ne dediler? Godzilla vs. Kong baş karakterlerini şöyle bir inceleyelim.

Godzilla  karakteri İlk olarak karşımıza 1954 tarihinde çıktı, Godzilla filmi ile ekrana gelen karakter o zamandan bu zamana ise sürekli insanlar veya çevresi ile yaşadığı savaş, saldırıları ele almakta. Karakterin iyi yanları mı var ? Godzilla hayali karakteri iyi olabilir mi ki? Bir japon canavarı olan bu karakter birçok filmde kendine yer edinmiş ve efsaneleşmiş bir karakterdir. Titan olarak bilinen bu karakter ve Kong 1962’de King Kong vs. Godzilla filmde de karşı karşıya gelmişlerdi.

Kong kendisinin yalnız olduğunu düşünerek kafa tası adasında karşımıza çıkmıştı. Bu dev goril sonralarda ise insan dostaları ile insanlara yardım eden titan haline dönüşmüştü.

Hayali karakterimiz Kong insanların gönlünde farklı bir yer edinmişti. Kong bir çok zaman yalnızlığı ve medeniyete karşıma cabası içinde gecen filmlerde hayatını ortaya koyarak yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır.

Godzilla vs. Kong ne zaman vizyona girecek?

Godzilla vs King Kong, filmi vizyon tarihide pandemi ‘den nasibini almış gibi gözüküyor. Ertelemeler ile tarihinin ileriye gitmesiyle fragman bekleyen izleyicilerinin sabırsızlığı ile daha da merak haline gelmiş durumdaydı.

Godzilla vs. Kong vizyon tarihi merak konusu olurken fragmanın gelmesi sevindirici bir haber olarak görülmüş ve filmin sevenleri için bir umut ışığı olmuştu.

Pandeminin etkilerinin ‘de azalacağının düşünüldüğü yaz aylarında yayına alınması beklenirken Adam Wingard ‘ın yönettiği film gecikmeler ile gündem konusu olmuştu.

Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall ve Kyle Chandler’ın rol aldığı yapımcılar twitter üzerinden de bir paylaşım ile 21 Mayıs’ta piyasaya sürülmesi planlanan filmin 26 Mart 2021’e ertelendiğini paylaştılar. Pandemi şartlarının etkisi ile de ertelenen filim merak konusu ve ilgi odağı olmaya devam ediyor. Godzilla vs. Kong beyaz perde de olan yerini ne zaman alacak?

 

Godzilla vs. Kong fragman

Godzilla vs. Kong filminden ilk fragman geldi. Bekleyenlerini umutlandıran bir fragman oldu. Kong gene başını dertten kurtarmaya ve kendini bulmaya çalışıyor. Bu filmde ise godzilla ile amansız mücadelesinin nefes kesecek sahnelere sahip olduğunu yayınlanan fragmandan anlayabiliyoruz. Godzilla vs. Kong fragman bile yapımın ne kadar keyif alarak izleneceğini ve kalitesini gözler önüne seriyor. Godzilla vs. Kong yayın tarihinin pandemi ’den etkilenmemesi umudu ile yayınlanan fragman ile yetiniyoruz.

 

 

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.