Mobil Alemi

Black Shark 3 Oyun Telefonunun Arkasında Manyetik Şarj Portu, Çift Pil ve 65W Şarj Desteği Olacak

Xiaomi’nin Black Shark 3 Oyun telefonu 3 Mart’ta piyasaya sürülecek ve cihazın bir prototipi şimdi AnTuTu kriterlerinde ortaya çıktı ve görünüşe göre en azından bazı önemli teknik özelliklerini ortaya koydu. Listeye göre, cihaz Snapdragon 865 SoC, 12GB RAM, 512GB dahili depolama ve 3120 × 1440 piksel çözünürlüklü yüksek çözünürlüklü bir ekranla gelecek. “Blackshark MBU-A0” olarak listelenen cihaz, Android 10 ile birlikte gelecek.


Buna ek olarak, Xiaomi’nin kurucusu ve CEO’su Lei Jun, Weibo’da Black Shark 3’ü takmaya başladı ve yaklaşan cihazda bize bir bakış sağlayan 6 saniyelik bir tanıtım videosu yayınladı. Ayrıca telefonun bir USB-C bağlantı noktasına ve 3,5 mm ses yuvasına sahip olacağını açıkladı. Birincisi, 2020 dolaylarında akıllı telefonlar için standart bir özellik olarak beklenirken, geçen yıldan itibaren Black Shark 2 ve Black Shark 2 Pro’nun 3,5 mm soketi olmadığı göz önüne alındığında, ikincisi biraz şaşırtıcı.

Yeni manyetik şarj cihazının, cihazı şarj ederken oyun oynamak isteyen kullanıcılar için daha iyi ergonomi sunması bekleniyor. Onun gönderisinde Jun, cihazın ikiye ayrılan ve anakartın her iki tarafına yerleştirilen bir 4.720mAh pil ile güçlendirileceğini açıklıyor. 65W hızlı şarj teknolojisi, cihazı sadece 15 dakikada 2780mAh’ye (veya yaklaşık% 60) şarj edebilecek ve bu kesinlikle oldukça etkileyici. Ek olarak, Jun, cihazdaki pil şarj döngülerinin sayısının büyük ölçüde arttığını ve bu da cihazın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. İlginç bir şekilde, görüntü aynı zamanda cihazın arkasında Tencent markasına sahip olacağını ortaya koyuyor, bu da Çinli yayıncıdan gelen oyunlar için telefonda bazı özel özellikler veya optimizasyonlar görebileceğimizi gösteriyor.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.