Film&Dizi

BluTV Abonelik Ücretlerinde Fiyat Güncellemesi

Sektörde adını yapmış olduğu kaliteli çalışmalar ve paylaşmış olduğu kaliteli içerikler ile duyuran, Doğan Medya tarafından sektöre sunulan internet üzerinden dizi ve filmlerin yayınlandığı platformlardan birisi olan BluTV, günümüze kadar Kanal D üzerinde yayınlanan tüm dizi ve filmleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunun haricinde platform üzerinden de çekilen ve platforma özel üretilen diziler ve filmler de platform üzerinden kolayca izlenebilmektedir.

BluTV Platformunda olan dizi ve filmler nelerdir?

Doğan Medya tarafından yoğun uğraşlar sonucu piyasaya sunulan BluTV isimli platformda; Saygı, Masum, Bartu Ben, Alef, Pavyon, Normal People, The Salisbury Poisonings gibi diziler bulunduğu gibi milyonlarca kişi tarafından beğenilen ve yakından takip edilen filmler de bulunmaktadır. Ayrıca kendi zevk ve tercihlerinize göre birçok dizi ve filmi platform üzerinde bulmanız, oldukça kolay.

BluTV Platformunun Avantajları Nelerdir?

Günümüzde dijital içerik paylaşmakta olan birçok farklı firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında bulunan sektörün öncülerinden birisi de BluTV olarak karşımıza çıkmaktadır. BluTV firması, günümüzde sektördeki birçok içerik ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılamakla birlikte, sunmuş olduğu hizmetlerin ışığında kullanıcılarını büyük oranda memnun etmeyi amaçlamakta ve başarmaktadır. Günümüzde televizyon kullanmak ya da pahalı diğer sistemleri kullanmak yerine BluTV gibi içerik platformlarını tercih etmek, izleyicileri hem maddi hem de manevi olarak büyük avantajlarla karşı karşıya getirmektedir. Bu avantajlar arasında;

  • Rakiplerine göre uygun fiyatlara sahip olması,
  • Dizi ve film izlediğiniz süre boyunca herhangi bir reklamın görünmemesi,
  • Rakiplerine göre daha çok kampanya yapıyor olması,
  • İçerik yönünden her yaşa hitap ediyor olması,
  • Dünya üzerinde merakla beklenen dizi ve film gibi içeriklere ev sahipliği yapıyor olması,
  • Bilgisayar, tablet, telefon veya televizyon gibi cihazlarda herhangi bir ek cihaza gerek olmadan dilediğiniz yerden kolay bir şekilde ulaşılabilir olması,

gibi avantajlar BluTV’nin kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar arasında yer almaktadır.

BluTV Platformunun Abonelik Ücretleri Ne Kadar Oldu?

Uzun bir süredir sektörde hizmet vermekte olan diğer platformların yapmış olduğu zamları konuşmakta ve platformumuzda yayınlamaktaydık. Sektörde bilinen ve milyonlarca kullanıcısı olan BluTV, abonelik fiyatlarında bir takım zamlara giderek fiyat politikasında güncellemeye gitti. Böylece platformu kullanmak isteyen izleyiciler aylık olarak 49,90 TL vererek platformu herhangi bir sınır olmadan kullanabilecek. Bunun haricinde platformu yıllık olarak kullanmak isteyen kullanıcılar ise 358,80 TL karşılığında yıllık üyeliğe sahip olabilecek. Ayrıca bazı kredi kartlarına, ilgili platform tarafından bir takım taksitler de yapılmaktadır.

BluTV Tarafından Yapılan Zamlı Fiyatlar Ne Zaman Uygulanacak?

BluTV isimli içerik üretici firması yapmış olduğu yeni zamlı fiyatları, zam tarihinden itibaren uygulamaya başlamış durumda. Şuandan itibaren aylık veya yıllık ödeme yapacak olan her kullanıcı güncel fiyatlardan işlem yaparak, üyelik alımını sağlayabilecek.

BluTV Platformunun Abonelik Ücretlerine Daha Önce Ne Zaman Zam Gelmişti?

Diğer içerik platformlarına göre BluTV, abonelik ücretlerine çok sık zam uygulayan platformlar arasında yer almamaktadır. İlgili içerik üreticisi firma daha önce 2022 yılının Haziran ayında fiyat güncellemesi yapmıştı.

BluTV Aboneliğini Ücretsiz Olarak Kullanmak Mümkün Müdür?

BluTV bir takım kampanyalar ile kullanıcılarına ücretsiz olarak üyelik verme işlemi de sağlamaktadır. Bunun haricinde sürekli olarak devam eden kampanyalardan birisi de Hepsiburada Premium abonesi olarak BluTV aboneliğine ücretsiz bir şekilde sahip olmak. Bu yöntem ile platforma ücretsiz olarak üye olabilmeniz için öncelikle Hepsiburada isimli alışveriş sitesinde Premium abone olmanız gerekmektedir.

Hepsiburada Premium Üyelik Ücreti Ne Kadar?

BluTV’yi ücretsiz olarak izleyebilmeniz için üye olmanız gereken Hepsiburada Premium üyeliği, aylık 9,90 TL karşılığında sahip olabileceğiniz bir abonelik türü olarak karşınıza çıkabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.