Oyun Dünyası

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 3. Sezon Fragman ve Yenilikler

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 3’ün yayınlanmasına sadece saatler kaldı, Activision oyuncuların ilerlemesini bekleyebilecek bazı değişiklikleri açıkladı. Öncelikle oyun, Urzikstan çölünün ortasındaki Talsik Backlot şehri, toplam yıkım tehlikesi olan şirin bir köydeki Hovec Kereste Fabrikası ve daha kapalı bir versiyon olan Aniyah Incursion dahil olmak üzere üç yeni 6 × 6 çok oyunculu haritaya sahip.

Ücretsiz oynanabilen battle-royale versiyonu olan Call of Duty: Warzone, yeni silahlar ve kaplamaların yanı sıra ‘Dörtlü’ adı verilen dört kişilik bir kadro modu da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik alıyor. Battle Royale ve Plunder için yeni mod mevcut olacak ve oyuncuların en fazla üç oyuncu ile dört kişilik bir takım oluşturmasına izin verecek.

 

Önümüzdeki günlerde, oyun yağma havuzunu belirli silah türlerine değiştiren daha fazla mod ve çalma listesi alacak. Activision ayrıca, diğer sürprizlerle birlikte ‘Kapsamlar ve Dağılım Silahları’ gibi yüksek aksiyon modları eklemeyi planlıyor. Önümüzdeki sezonun diğer güncellemeleri arasında yeni bir Savaş Bileti ve Verdansk’ta bulunan araçlara uygulanan yeni araç kaplamaları yer alacak.

Warcom ayrıca Activision tarafından “bir sabotajcı ve çoklu savaş sistemlerinin ustası” olarak tanımlanan “tek kişilik ordu” Ronin de dahil olmak üzere birkaç yeni operatör alacak. Resmi bir blog gönderisinde, şirket şunları söyledi: “Ronin, geleneksel olmayan savaş, yabancı iç savunma, özel keşif konusunda da yetkin ve Warcom’un geri kalanı gibi Finishing Moves’le de acımasız”. Ronin’in yanı sıra, Chimera bölümünde yeni bir Bağlılık savaşçısı olan Iskra da var.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.