Oyun Dünyası

En Popüler Discord Müzik Botları

Rythm


Discord, günümüzün en çok yönlü iletişim platformlarından biridir ve birçok amaç için kullanılabilir. Oyunculara adanmış bir hizmet olarak yola çıkan bu platform, günümüzde bundan çok daha fazlasını sunuyor. Sunucunuzu tamamen ücretsiz olarak oluşturabilmek ve her sunucuyu canlandırmak için çeşitli temalar, özel emojiler ve müzik botları ile özelleştirebilme seçenekleri bunlara örnek verilebilir.

Discord için diğer bot kategorilerinde olduğu gibi, müzik botları da sunulmaktadır. Sunucunuz için en iyisini istediğinizi biz de biliyoruz. Bu yüzden Discord için en iyi 7 müzik botunun bir listesini sizlere sunuyoruz.

Rythm

En popüler discord müzik botları listemizin ilk sırasında Rythm bulunuyor. Rythm topluluğun büyük çoğunluğu ve 10 milyondan fazla sunucu tarafından kullanılan Discord için en iyi müzik botu olarak kabul edilir.

Popülaritesi ile ilgili olabilecek herhangi bir şüphe, rakamlar aldatıcı değildir. Çeşitli özellikleri arasında, otomatik oynatma işlevini, DJ modunu, şarkı sözlerinin görüntülenmesini bulacaksınız.

Ek olarak, daha fazla çeşitlilik sağlamak için birden çok kaynağa erişimin yanı sıra ortalamanın üzerinde oynatma kalitesi sergiler. Bu ücretsiz bir bottur, ancak bot yapımcısına bağış yaparsanız daha da fazla özelliğin kilidini açabilirsiniz.

Groovy Bot

Groovy, milyonlarca Discord sunucusunda kullanılan en popüler müzik botlarından biridir. Ana güçlü yönlerinden biri, hizmet istikrarı ve müzik çalmada gecikme olmamasıdır. Tamamen ücretsiz olmasına rağmen, birden fazla sunucuda kullanım, ses kontrolü, ses efektleri ve sürekli müzik çalma gibi çeşitli avantajlar sağlayan ücretli bir plan da sunar.

FredBoat

FredBoat, Discord için tamamen ücretsiz bir müzik botudur ve premium bir plan için ödeme yapmak zorunda kalmadan tüm özelliklerini hizmetinize sunar.

  • Spotify
  • YouTube
  • Soundcloud
  • Bandcamp
  • Twitch

Gibi çeşitli müzik kaynaklarına erişmenizi sağlar. Ayrıca, karışık çalma ve tekrarlama modu gibi müziği kontrol etmek için çeşitli özellikleri de destekler.

Sagiri

Sagiri, %100 Brezilya’da oluşturulmuş, çok özel bir Discord müzik botudur. Eromaga Sensei adlı animeden esinlenerek yazılmıştır. Bu listedeki diğer Discord müzik botları gibi, temel özelliklerini ücretsiz olarak sunar, ancak en güzel özelliklere erişmek için premium sürümü satın almanız gerekir.

Lorita

Loritta Morenitta, 57.000’den fazla oy ile genel ve eğlence kategorisini birleştiren en popüler Discord botlarından biridir. Brezilya’da oluşturulmuş ve bazı sunucular için dil desteği sağlar. Eğlenceli komutlar, hazır memeler, sosyal işlevler, deneyim mekanikleri (XP) ve itibar ile çeşitli eğlence işlevlerine yer veriri. Genel kullanım için en iyi Discord müzik botları arasına yerleştiren çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Özelleştirilebilir bir müzik modülüne sahip olan Loritta‘nın birçok yönünü değiştirmek mümkündür.

MEE6

MEE6, tonlarca özelleştirilebilir denetleme komutu ve kontrolü, karşılama mesajları ve otomatik roller, sunucu için XP seviyeleri ve ayrıca Twitch, YouTube ve Reddit’ten uyarılar ile Discord için en iyi denetleme botudur.

Bu botun öne çıkan özellikleri arasında, sunucu için geniş bir denetleme sistemine sahibiz. Ancak, yalnızca Premium sürümde müzik eklentisi, kayıt veya reklamsız lider panosu gibi tüm işlevlere erişebiliyoruz.

Denetleme seçenekleri, seviyeleri, Twitch uyarıları ve diğer işlev yelpazesi nedeniyle MEE6, Discord için en iyi bottur. Ömür boyu plan daha avantajlı olmakla birlikte, daha talepkar kullanıcılar için premium plan seçeneği önerilir.

Dank Memer

Dank Memer, herhangi bir Discord sunucusunu canlandırma potansiyeline sahip bir meme ve sanal para birimi botudur. Sorumlu kişinin komutları yapılandırdığı ve kullanıcıların mizah ve eğlencenin tadını çıkardığı küçük bir programdır.

Bu Discord botu ayrıca sunucu içindeki etkileşimi artıran ve diğer kullanıcılardan çalmayı mümkün kılan bir sanal para birimi sistemine sahiptir. Ayrıca Dank memer, Spotify’da akış yoluyla sunucu denetleme işlevleri ve ücretsiz müzik sağlar.

Bu botu 10 milyondan fazla kullanıcısı, çeşitli özellikleri ve tükenmez eğlenceli bir içerik kaynağı olması nedeniyle kullanmanızı önerebiliriz.

ProBot

ProBot, bir Discord sunucusu için en iyi karşılama botudur, 77 binin üzerinde oy ve onu sunucu moderasyonunda vazgeçilmez kılan kullanışlı araçlarla beğeni toplamıştır. Aynı zamanda iyi bir sunucu loglama ve istatistik botudur.

Anlaşılması kolay bir arayüz ile donatılmıştır ve sunucu istatistiklerini basit grafiklerle sunar. Sunucu büyümesini izlemek ve iyileştirmek için kısa bilgi kartlarıyla çeşitli ölçümleri takip edebilir ve analiz edebilirsiniz.

Sunucuya hoş geldiniz görüntüsünü özelleştirmek veya denetlemeyi kolaylaştırmak için otomatik yanıt ve eylem modları ile eksiksiz bir içerik ekleme sisteminden yararlanmak isteyen herkese ProBot‘u önerebiliriz.

3 Adımda Discord’a Müzik Botu Nasıl Eklenir?

Discord sunucunuza bir müzik botu eklemek çok basittir, herhangi bir botla aşağıda sıraladığımız adımları izlemeniz yeterlidir. Ancak, kurulum süreci değişebileceğinden, her bir bot için kendi talimatlarına göz atmanız gerekir.

  • Discord’u açın.
  • Ana sayfada yer alan “Discord Bot Listesi” bölümüne tıklayın ve dilediğiniz herhangi bir botu seçin.

Bu sayede dilediğiniz Discord botunu sunucunuza davet edebilir, kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.