Film&DiziHaberler

Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus Netflix’de Yayınlanacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Fundamentals sonrası yaptığı Diamond Elite Platinum Plus gösterisiyle ilgili nihayet online izleme haberi geldi.

Cem Yılmaz son olarak 2013 yılında sinema salonlarında Fundamentals isimli stand-up gösterisini yayınlamış bu sayede bilet alarak gösterilere gidemeyen milyonlarca insana izleme fırsatı sunmuştu. Bu gösteri sonrasında ise Diamond Elite Platinum Plus ismini verdiği gösterisiyle yine yıllardır özel gösteri salonlarında sevenlerinin karşısına çıkmaktaydı. Ancak bu gösterilerinin bilet fiyatlarının pahalı olması sebebiyle ünlü komedyenin gösterilerini izleyemeyen milyonlarca insan acaba tekrardan bir sinema gösterimi gelir mi diye merakla beklemekteydi. İşte o beklenen haber nihayet bugün geldi.

Cem Yılmaz, resmi twitter hesabından yeni stand-up gösterisinin yılbaşında Netflix üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Bu sayede Cem Yılmaz’ın Diamon Elite Platinum Plus gösterisini online olarak nasıl izlenebileceğini merak edenler 31 Aralık 2021 gününden itibaren Netflix üzerinden bu gösteriyi izleyebilecekler. Cem Yılmaz sosyal medya hesabından “Evet 🙂 Bunu siz istediniz.Sevgili arkadaşlar 31 Aralık 2021 günü Netflix de buluşalım @netflixturkiye Son gösterim yeni yıla girerken sizlerle.” yazarak beklenen müjdeyi duyurdu.

Peki bu gösterim tek seferlik mi olacak? Hayır, 31 Aralık’tan itibaren Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus gösterisi sürekli olarak Netflix üzerinden izlenebilecek.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.