Webmaster

Ücretsiz bir çevrimiçi yardımcı program kullanarak PDF’yi WORD formatına dönüştürmek kolaydır.

Çevrimiçi araçlarla PDF'yi kelimeye dönüştürme!


PDF biçiminin diğer belge biçimlerine göre birçok avantajı vardır, ancak yine de arada sırada onu kelimeye dönüştürmeniz gerekebilir.
Bu yazıda, PDF’yi neden kelimeye dönüştürmeniz gerektiğine dair farklı nedenleri öğreneceksiniz ve ayrıca çevrimiçi kaynakları kullanarak PDF’yi kelimeye dönüştürmenin en iyi yolunu da bileceksiniz.

Çevrimiçi araçlarla PDF’yi kelimeye dönüştürme!

Çevrimiçi araçları kullanırsanız, PDF dosyalarını kelimelere dönüştürmek çok kolaydır. İnternette birçok çevrimiçi PDF’den Word’e dönüştürme aracı var ve bu yazıda en ilginç ve basit seçeneklerden birini tartışacağız!

●       Searchengineports.net tarafından Word’e PDF

SearchEngineReports.net ünlü bir web sitesidir. Aslında yüzlerce güvenilir ve popüler yardımcı programa ev sahipliği yapmaktadır. Bu web sitesinde, PDF araçlarına ayrılmış eksiksiz bir bölüm bulabilirsiniz.

PDF’den kelimeye dönüştürücü, bu ligdeki en yararlı yardımcı programlardan biridir. Searchengineports.net’in pdf word dönüştürücü kullanımı ücretsizdir ve basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde anlaşılması kolaydır. Bir PDF dosyasını ilk kez kelimelere çeviriyor olsanız bile, web kullanımıyla ilgili temel bilgilerle bunu kolayca yapabilirsiniz.

Hala çalışma adımlarını bilmek istiyorsanız, aşağıda listelenen noktaları okumanızı öneririz:

 • Tarayıcınızda PDF’den kelimeye dönüştürücüyü açın.
 • Araçta PDF dosyalarını girmek için yükleme seçeneklerini kullanın.
 • Girişi besledikten sonra ‘kelimeye dönüştür’ seçeneğine tıklayın.
 • Yeni kelime dosyasını indirin.
 • Tekrar et.

PDF’yi kelimeye dönüştürmek için çevrimiçi yöntemi kullanmak bu kadar kolay.

Çevrimiçi PDF’den Word’e dönüştürücü kullanmanın avantajları!

Çevrimiçi PDF’den Word’e dönüştürme araçlarını kullanmanın birçok avantajı vardır. Emin olmanız gereken tek şey, güçlü bir web bağlantınızın olmasıdır.

Çevrimdışı yöntem yerine çevrim içi yöntemi kullanmanın bazı önemli avantajları şunlardır:

 1. Bir PDF dosyasını çevrim içi araçlarla beş saniyeden daha kısa bir sürede dönüştürebilirsiniz.
 2. Bu araçların kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur ve tam bir PDF dosyası grubunu bile word’e dönüştürebilirsiniz.
 3. PDF’den Word’e dönüştürme araçları, evrensel uyumlulukları nedeniyle herhangi bir cihazda çalışabilir.
 4. Kullanımları güvenlidir ve dönüştürülmüş sürümü indirir indirmez girdi dosyalarınızı silerler.
 5. Bu çevrimiçi araçlara herkes erişebilir ve bu da ücretsiz!

PDF’yi çevrimdışı kelimeye dönüştürme!

PDF dosyalarını word’e dönüştürmenin yaygın yöntemlerinden biri çevrimdışı tekniği ve MS word’ü kullanmaktır. MS Word, PDF belgelerinizin bir kopyasını word olarak oluşturma yeteneğine sahiptir. İşlem biraz daha uzundur, ancak dönüştürülecek birkaç dosyanız varsa, bu seçeneği kolayca seçebilirsiniz. Bu yöntem, bir web bağlantınız olmadığında da en iyisidir. Aşağıda, MS Word ile PDF’yi Word’e dönüştürme adımlarını listeledik!

 • Boş bir kelime dosyası açın.
 • Dosya menüsünü seçin.
 • “AÇ” yazan seçeneği seçin Deponuzdan
 • PDF dosyalarını seçin.

Bu nedenle çoğu insan çevrimdışı dönüştürme teknikleri yerine çevrimiçi PDF’den Word’e dönüştürme araçlarını kullanmayı tercih eder!

PDF’den Word’e Dönüşümün Arkasındaki Nedenler!

İlk olarak, PDF’den kelimeye dönüştürmenin ardındaki en önemli nedenleri bilmek önemlidir. Bu dönüştürme kavramında yeniyseniz, dönüştürme moduna geçmeden önce nedenlerini okumanızı öneririz:

 • PDF dosyasını

düzenleme Bir PDF dosyasının içeriğini düzenlemeniz gerektiğinde PDF’yi kelimeye dönüştürmeniz gerekebilir. . Bir kelimeye veya başka bir düzenlenebilir belge formatına dönüştürmezseniz, bir PDF dosyasını düzenlemenin kesinlikle imkansız olduğunu bilmelisiniz. MS word’de belgeyi tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Sadece metni düzenleyemezsiniz, aynı zamanda kelime dosyalarının yapısını ve biçimini de beğeninize göre değiştirebilirsiniz.

 • PDF okuyucu Kullanılamaması

Eğer hiçbir cihazına PDF dosyalarınızı açmak için bir PDF okuyucu gerekir. Eğer bir okuyucunuz yoksa, PDF dosyalarınızı açmanın en iyi yolu onları word gibi başka bir belge formatına dönüştürmektir. Dosyanın dönüştürülmesi, belgenin alıcı tarafından erişilebilir olmasını sağlar.

 • Seçeneklerin olmaması

PDF formatı sadece sıkıcı. Belgelerinizi PDF olarak düzenleyemez, değiştiremez veya özelleştiremezsiniz. MS word ise belgelerinizi kişiselleştirebileceğiniz ve güzelleştirebileceğiniz tonlarca seçenek sunar.

 • Word’ün PDF dosyanızın bir kopyasını oluşturmasına izin verin.
 • Dönüşümün gerçekleşmesi için birkaç saniye bekleyin.
 • Yeni kelime dosyasını kaydedin.
 • Tekrar et.

Bu dönüştürme yönteminin avantajları vardır, ancak kelimelerin farklı versiyonları olduğu için her zaman doğru olmadığını da bilmelisiniz. Ayrıca, word’ün arayüzüne aşina değilseniz veya çok sayıda dosyanın ihtiyaçlarını karşılamanız gerekiyorsa, PDF’yi word’e dönüştürmenin zor olabileceğini bilin!

 

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.