Oyun Dünyası

CS:GO Bunny Açma Kodu Nedir? Nasıl Çalışır?

CS GO Bunny Kodu Yazılır Yazılır?


CS GO bunny açma kodu, oyuncuları ve size gelen saldırıları dodge’lamak için üretilen bir koddur. CS GO bunny açma kodu ile inanılmaz hızlara ulaşarak hedeflerden kolayca kaçabilirsiniz. Bu sayede oyun içerisinde yenilmez bir hal alacaksınız. Üstelik CS GO bunny kodunu konsol bölümüne girerek müthiş bir zıplama yeteneğine de sahip olabilirsiniz.

CS GO bunny açma kodu ile hiçbir efor sarfetmenize gerek kalmadan kolayca bunny hop yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede harita üzerinde gittiğiniz mesafe kısa zaman içerisinde oldukça artacaktır. Bu durum, sizlere çok yüksek avantajlar sağlıyor olsa da tek bir kod yazarak yapılabilecek kadar kolay bir işlem değildir.

CS GO bunny kodunu yazdıktan sonra biraz da olsa nasıl yapıldığını biliyor olmanız gerekmektedir. Yapılan birkaç işlemin ardından artık harita üzerinde uzun mesafeler gidiyor ve her alanda rakiplerinizi geçiyor olacaksınız. Peki CS GO bunny açma kodu nasıl yazılır ve nasıl çalıştırılır?

CS GO Bunny Kodu Yazılır Yazılır?

CS GO bunny açma kodu, oyuna yıllardır alışık olan kişilerin sıklıkla kullandıkları fakat yeni giren oyuncuların merak ettikleri kodlardan biridir. Bu nedenle her yıl milyonlarca acemi CS GO oyuncusu, bunny hop kodunun ne olduğunu ve nasıl çalıştığını merak etmektedir. Biz de sizler için CS GO bunny kodu nasıl yazılmalıdır sorusu hakkında derinlemesine bir rehber hazırladık.

  1. İlk olarak bunny hop yapacağınız odayı kısacası CS haritasını açmanız gerekiyor.
  2. Daha sonra haritaya girerek konsol tuşu olan (‘’) simgesine tıklamanız gerekmektedir.
  3. Konsolu karşımıza aldıktan sonra konsol bölümüne iki tane kod girmemiz gerekmektedir. Öncelikle yazacağımız kodların çalışabilmesi için konsola “sv_cheats 1” yazmamız gerekiyor.
  4. Hile okuma kodunu yazdıktan sonra konsol kısmına şu kodları eklemeniz gerekmektedir; “sv_enablebunnyhopping 1 ;sv_autobunnyhopping 1 ;sv_staminamax 0 ;sv_staminajumpcost 0 ;sv_staminalandcost 0 ;sv_staminarecoveryrate 0 ;sv_airaccelerate 12000 ;sv_accelerate_use_weapon_speed 0 ;sv_maxvelocity 9000”

Bu adımları doğru bir şekilde takip ettikten sonra bunny hop uygulamanız tamamıyla açık olarak karşınıza çıkacaktır. Oldukça eğlenceli olan bu uygulama, sizlere oyun içerisinde yüksek derecede avantaj da sağlayacaktır.

CS GO bunny kodları, tamamen sizler için sitemizde sunulmuş durumdadır. Siz de ilgili kodları konsol bölümüne yazarak bunny hop yapmaya kolayca başlayabilirsiniz.

CS GO Hızlı Bunny Nasıl Yapılır?

CS GO bunny açma kodu, yıllardır oyuncular tarafından sıklıkla sorulmaya devam edilmektedir. Fakat birçok oyuncu, bunny hop kodlarına erişim sağlamasına rağmen düzgün ve hızlı bunny uygulamasının nasıl yapıldığını bilmemektedir. Bu durum, her gün binlerce CS GO oyuncusu tarafından dile getirilmektedir.

CS GO oyununda hızlı bunny hop yapabilmek için öncelikle klavye ve mouse tutuşunuzun çok stabil olması gerekmektedir. İki araca da önemli derecede hakim olmanız şarttır. Hızlı bir bunny için mouse ile sağa sola giderken aynı zamanda klavye üzerinden ‘’Space’’ tuşuna da basmanız şarttır. Bu sayede en hızlı bunny hop uygulamasını yapabilirsiniz.

Bunny hop’ta ustalaşmak istiyorsanız oyun içerisinde daha fazla zaman geçirmeli ve mouse tutuşunuzu çok iyi iyi hale getirmelisiniz. Bunny işlemlerinin %90’ı deneyimden geçmektedir. Bu nedenle hızlı bir bunny için mutlaka her gün oyuna girmeli ve zıplama antrenmanları yapmalısınız.

CS GO Bunny Kodları Ücretli Mi?

CS GO bunny kodu, nasıl yapılacağı konusunda sıklıkla araştırılmasının yanı sıra ücretli olup olmadığıyla da kullanıcılar arasında merak konusu olmaktadır. Özellikle internet üzerinden alınan bunny hop kodları, kullanıcılar için her zaman bir gizem olarak kalmaktadır. Peki, bunny hop kodları için ücret talep ediliyor mu?

Bizim de paylaştığımız gibi çoğu web sitesinde bunny hop kodları için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Platformlar, kodları tamamen kullanıcı deneyimini arttırabilmek için dağıtmaktadır. Bu sayede sitelerinehit çekebilmektedirler. Kısacası çoğu platformdan aldığınız CS GO kodları, tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Fakat bazı platformlar, kullanıcıları kandırarak onlardan para talebinde bulunabilmektedirler. Özellikle daha hızlı bir bunny şansı sunduklarını iddia ederek oyuncuları aldatmaya çalışmaktadırlar. Bu nedenle bunny hop kodlarını aldığınız platformları incelemeli ve en bilindik sitelerden kodları almalısınız. Biz sizler için sürekli yeni kodlar paylaşmaya devam ediyoruz. Sitemizi inceleyerek ücretsiz CS GO kodlarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

CS GO Bunny Kodları Virüslü Mü?

CS GO kodları için merak edilen bir diğer detay ise kodların virüs içerip içermediğidir. Çoğu oyuncu, web sitelerinden temin edilen kodlar yüzünden bilgisayarlarına virüs bulaşacağına inanmaktadır. Hatta bu nedenle oyunu tamamen silen oyuncular bile bulunmaktadır. Peki, internetten aldığınız CS GO kodları, gerçekten bilgisayarınıza virüs bulaştırıyor mu?

Platformlardan aldığınız kodlar, genellikle kopyala yapıştır kısa yolu ile konsol bölümüne eklendiği için bilgisayarınıza herhangi bir virüs bulaşması imkansızdır. Bu nedenle yazı olarak sunulan kodları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fakat bir dosya indirerek CS GO kodlarına erişim sağlayabileceğinizi söyleyen siteler, genel olarak kötü yazılım sahibi platformlar olabilmektedirler. Bu nedenle sadece yazı olan kodları almalı ve konsol bölgesine yapıştırmalısınız.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.