Oyun Güncellemeleri

CS:GO Yeni Dust 2

Counter-Strike Global Offensive Yeni Dust 2 Mapını Beta Sürümünde Yayınladı, Sizin İçin 600 Mblik Beta Paketini İndirdik vede İnceledik Ama Sizde Bu Mapı Beklemek Hemen İndirmek İsterseniz, Betayı Açıp 600Mb Dosyayı İndirmeniz Gerekmekte.

Unutmadan Yeni Dust 2 İle Rekabetçi Eşleştirme Girilemiyor, Beta Katılımını İptal Edip Tekrardan Normal Konumuna Almanız Gerekiyor. Şu anlık Arkadaşlarınız vede botlarla oynayabiliyorsunuz Tekrardan hatırlatalım.

 

İncelememize Geçmeden Önce Sizde Mapı Erkenden Görmek İstiyorsanız Gerekli İşlemler :

  1. Steam Oyun Kütüphanesine girin
  2. Counter-Strike Global Offensive Bulup Sağ Tıklayın Özelikler Kısmına Girin
  3. Beta Seçeneğine Girin Burada 1.36.0.0.7-rc1- Seçeneğini Bulun.

Kapat Tuşuna Basın 600 Mb İndirmeyi Tamamladıktan Sonra Yeni Mapınız Oynamaya Hazır.

Not : Dust 2 Rekabetçi Girecekseniz Tekrar Beta Modundan Çıkmak İçin Aynı İşlemleri Uygulayın Bu Sefer  HİÇBİRİ – Beta Programlarına Katılma  Seçeneğini Seçip Kapatın. Tekrardan Bir 300 Mb İndirme İşlemi Yaptı Bende.

Gelelim Mapımıza Map Biraz Bana Kötü Geldi Eskisi Daha Hoştu Bilmiyorum Ama Sebebsizce Yenisine Karşı Çıkacağım galiba , Grafikler vede alanlardaki küçük değişiklikler örneğin duvarların renkleri Hoşuma gitmedi oyuna gerçeklik getirmeye çalışmışlar sanki Afganistan gibi olmuş. Hoşuma Giden Bir Alanı Olmadığından Pek İyi Yorumlar Yapamayacağım Ama Bilmiyorum Sevenlerde Çıkacaktır Maptaki Saklanma Alanları Gene Aynı Ama Ct Baseden Çıkınca İlk Sol Taraf B Kapısı Tarafından Gelenler Tarafından Görünmeyecek Şekilde Tasarlanmış Pusulabilecek Ekstra Bir Alan Açılmış. T Base de çıkınca Kapıların Yapısının Değişikliği vede T Base Alanındaki O Orta Duvarın Olamaması Hoşuma Gitmedi.Karakterlerde Değişmiş Ama  Benim İçin Pek Önemli Bir Değişiklik Olmadı. Bunu Yanı Sıra Flash Alanları da  Değişti Artık Long’tan eskisi Gibi Flash At Gir Yok.Yenilenen Map Bana Sanki Counter-Strike: Condition Zero Oynuyormuşum Hissi Verdi. Diğer Gelecek Güncellemelerle Neler Olacak Yeni Güncelleme İle Daha Neler Gelecek Bir Başka Konumuzda İnceleriz Ama Şu anlık Bu Mapta Yapılan Grafik İyileştirmelerde Göz ardı edilemez Performans Açısından Biraz Farklılık Fark etsem de Dediğim Gibi Eskisi Kalsın Bence. Hoş Bir Map Veya Eskisinin Grafikleri Geliştirilebilirdi Bu Map Buraya Olmamış, Keşke Bu Dust 2 Adı İle Yayınlanmasa Dust 2.5 Olsun Dust 3 Olsun. Eski Map Elimizde Kalsın. Mapın Görüntülerini Ekliyorum Sizde Benim İğrenç Çekimlerim İle Biraz Yeni Mapa Bakıp Yorum Yaparsanız Sevinirim.

[su_custom_gallery source=”media: 1955,1954,1953,1952,1951,1950,1949,1948,1938,1939,1940,1941,1942,1943,1944,1945,1946,1947,1937,1936,1935,1934″ limit=”22″ link=”lightbox” title=”never”]

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.