Oyun DünyasıOyun Tanıtımları

Cyberpunk 2077 Oyun İncelemesi

Cyberpunk 2077 Oyununun Özellikleri Neler?

CD Projekt Red stüdyosu tarafından 2007 yılında The Witcher serisi büyük bir beğeni topladı. 2012 yılında Cyberpunk 2077 isimli oyunu duyuran stüdyo 2015 yılında The Witcher 3: Wild Hunt çalışmasını sundu. Ancak oyun severler 2012 yılından bu yana Cyberpunk 2077 isimli oyunu bekliyordu. Sonunda oyun dünyasına kazandırılan Cyberpunk 2077 oyun incelemesi ise meraklılarına önemli ipuçları sunuyor. Adından da anlaşılacağı gibi bilim kurgu odaklı olan oyunda V isimli bir paralı asker bulunuyor. Para kazanmak için karanlık görevlere dahil olan V isteğe göre şekillendirilebilen bir karakteri oluşturuyor. Teknolojik cihazlar, zeka ve refleks içeren bu oyunun içerisinde aynı karakteri farklı özelliklerde geliştirmek gerekiyor.

 

Cyberpunk 2077 Oyununun Özellikleri Neler?

Görüntü açısından oyuncuları tatmin edecek açılar yakalayan Cyberpunk 2077 oyunu özellikleri incelendiğinde Rol Yapma Oyunu olduğu görülüyor. Bir önceki serideki tek düzeliği bırakan stüdyo bu oyun çalışmasında yüksek binalar ve yer altı evreni gibi farklı ortamlar sunuyor. Karakterleri şekillendirebilme özelliğinin yanı sıra tek kişilik dövüş oyunu olduğu için Solo, teknolojik makinelerin etkin bir şekilde kullanılmasını gerektirdiği için Techie özellikler içeriyor. Oyunda dikkat edilecek bir diğer ayrıntı ise hacker temelli olması ve zeka oyunlarına yer vermesi. Cyberpunk 2077 içerisinde karakterimiz karşısına çıkan olaylarda sorunlarını silahla, konuşarak ya da farklı şekillerde çözebilecek. Her çözüm sonrası karakterimiz farklı olaylara yönelebilecek.

 

Cyperpunk 2077 Oyunu Fiyatı Ne Kadar?

2019 yılında raflarda görmeyi beklediğimiz oyun henüz tanıtım videoları ile karşımızda. Ne zaman piyasaya sürüleceği ile ilgili bir bilgi verilmediği gibi yapımcıların birkaç yıl daha bekleyebileceği yönünde açıklamalar yapılıyor. Cyberpunk 2077 oyunu fiyatı konusunda da henüz bir açıklama yapılmadığı gibi sistem gereksinimleri ve oyun içerisindeki ortam hakkında açıklamalar yapılmaya başlandı. Oyunda dar bir alan ve yukarıya doğru uzayan haritalar bulunuyor. Gece- gündüz, yaz-kış gibi farklı zaman dilimlerinin oyuna renk kattığı ve Night City adındaki şehrin 6 bölgeden oluştuğu da oyun hakkında gelen bilgiler arasında bulunuyor. Farklı kültürlerde insanların, araçların ve seyahatlerin de dahil edildiği oyunda oldukça eğlenceli zaman geçirileceği düşünülüyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.