Oyun Dünyası

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Sonunda Açıklandı!

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Son dönemin merakla beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, oldukça kısa bir süre içerisinde piyasaya çıkacak. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte yapımcı şirket, düzenlediği özel bir etkinlik ile söz konusu oyunun sistem gereksinimlerini duyurdu. Night City Wire ismi verilen etkinlik kapsamında açıklanan sistem gereksinimleri baz alındığında birçok oyun sever, söz konusu yapımı oldukça rahat ve akıcı bir şekilde oynayabilecek. Dilerseniz, Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri nelermiş gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

 

 

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Geçtiğimiz günler içerisinde düzenlenen etkinlik kapsamında Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri duyuruldu. İşte tüm detaylar…

1.      Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Oyun severler, söz konusu yapımı minimum ayarlarda oynayabilmek için Windows 7-64 bit işletim sistemine sahip olması gerekmekte.
  • Cyberpunk 2077 isimli yapımı bilgisayarınıza kurabilmek için en az 70 GB boyutunda boş bir alana ihtiyacınız var.
  • Söz konusu oyunu akıcı ve donmadan oynayabilmek için Intel Core İ5-3570K ve dengi bir işlemciye sahip olmanız gerekmekte.
  • Ayrıca, oyunu minimum ayarlarda oynayabilmek 8 GB Ram ile Nvidia GeForce GTX 780 ve üzerinde bir ekran kartına sahip olmanız gerekmekte. Tüm bunların yanı sıra herhangi bir donma sorunu ile karşılaşmamak adına oyun şirketi SSD kullanımını da öneriyor.

 

 

 

2.      Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Oyun severler, söz konusu yapımı en yüksek ayarlarda oynayabilmek için Windows 10-64 Bit işletim sistemine sahip olması gerekmekte.
  • Intel Core İ7-4790 ve üzerinde bir işlemcinin yanı sıra oyundan maksimum performansı alabilmek için ayrıca 12 GB Ram’ e ihtiyacınız var.
  • Tüm bunların yanı sıra, grafiksel anlamda herhangi bir kasma veya donma ile karşılaşamamak adına en az Nvidia GTX 1060 ve üzerinde bir ekrana kartına sahip olmanız gerekmekte.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

Son dönemin merakla beklenen yapımlarından biri olan Cyberpunk 2077, eş zamanlı olarak tüm platformlara 19 Kasım 2020 tarihinde çıkacak.

Cyberpunk 2077 Fiyatı

19 Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkacak olan yeni oyun Cyberpunk 2077 fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu oyunu PlayStation 4 platformunda oynamak isteyen oyun severeler 459 TL, Xbox One platformunda oynamak isteyen oyun severler 468 TL ve uzun zamandır merakla beklenen oyunu bilgisayarlarında oynamak isteyen oyun severler ise 249 TL ödeme yapması gerekecek.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.