Biyografi

David Laid kimdir?

Trajediden Zafer'e doğru


David lain Hava belirtisi altında olmayan bir yerde dünyaya geldi. İki yaşında babasını kaybetti. Birkaç yıl sonra annesiyle beraber Amerika’ya taşındı. Küçük yaşta spora olan ilgisi onu fitness yapmasına yöneltti. Çeşitli videolar ve makale okuyarak ilk adımı küçük bir spor salonunda attı.  Daha sonra düzenli beslenerek ağır antrenmanlar yaptı.

Boy: 188

Ağırlık:90

Uyruğu: Estonya

Doğum Tarihi: 20 Ocak 1998

Trajediden Zafer’e doğru

David, çocukluğunun ilk bölümünü ebeveynleri ve iki erkek kardeşiyle birlikte Estonya’da geçirdi. Babası yolcu gemisinden düştüğünde hayatını trajik bir şekilde kaybetmişti.

Spora ilgisi onun araştırmaya yönlendirdi. 14 yaşındayken 90 kilodaydı. Bunun sonucunda zorbalığa maruz kaldı. Bu durum karşısında kas gruplarının güçleneceğinden dolayı omurgasındaki problemin normale döneceğini söyledi. Bunun için ağırlık kaldırması gerektiğini belirtti.

İlk etapta oldukça isteksiz olan David, antrenmanlardan sonra acıya dayanıklı olduğunu gösterdi.

David Laid küçük yaştan itibaren yaptığı spor sayesinde fitness geliştiricisi oldu. Aynı zamanda 21 yaşındaki Estonyalı fitness modeli ve girişimcidir. İlk olarak 2013 yılında kişisel YouTube kanalına sayısız videolar koydu. Kısa zaman içerisinde izleyici kitlesi oldukça fazla oldu. Videolarda iyi bir oyuncu olduğunu da göstermiş oldu. Farklı içerikleri eğlenceli video haline getirdi. Çeşitli alanlarda paylaşımlarıyla ön plana çıkmayı başardı. Özellikle içerik paylaşımlarında kanal oluşturma motivasyonu oldukça fazla oldu.

Omurgasında oluşan bir sorun nedeniyle spor salonunda başlamasına neden oldu. Bu durum karşısında David’in egzersiz yapmanın terapötik etkilerinin oluşmasını sağladı. Toplumdan olumlu yorumlar alarak vücudun nasıl geliştiğini ve nasıl bir başarı sağlanacağı hakkında videolar çekme kararı aldı.

 

Şu an Laid, kadınlar ve gençler arasında fitness endüstrisinin sevilen gençlerinin başında geliyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.