Film&Dizi

Dexter Hayranlarına Müjde! Efsane Dizi Ekranlara Geri Dönüyor

Amerika’nın en sevilen seri katili Dexter Morgan, Showtime’da yepyeni dizisi Dexter: New Blood ile geri döndü.

Bu dizinin yeniden başlatılması, orijinal dizinin tamamlanmasından sekiz yıl sonra geldi. Dizinin final bölümü birçok hayranını çok hayal kırıklığına uğrattı . Dexter’ın orijinal yaratıcısı James Manos Jr., Dexter: New Blood için geri dönmüyor ancak bunun yerine her bölümü 2006-2009 yılları arasındaki orijinal dizinin baş yapımcısı ve yazarı olan Clyde Phillips yazdı. Ama merak etmeyin, Michael C. Hall, Dexter rolünü yeniden canlandıracak ve aynı zamanda baş yapımcı olarak dizide görev yapacak.

İşte Dexter: New Blood hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey .

Dexter: New Blood’ın konusu nedir?

Dexter’ın seri finalinde, suç çözücü/seri katilimiz Miami’yi vuran bir kasırga sırasında ortadan kaybolur. Dexter: New Blood , orijinal dizinin olaylarından 10 yıl sonra, Dexter’ın New York’ta yeni bir hayat yaşamasıyla başlayacak. Sahte bir isimle yaşayan ve normal bir hayat sürmeye çalışan geçmişi, tesadüfen bir polis memuru olan ortağının bir kayıp şahıs vakasına karışmasıyla geri döner.

Televizyon Eleştirmenleri Derneği basın turu sırasında, Showtime Entertainment Başkanı Gary Levine , Dexter’ın orijinal dizin final bölümünü beceremediklerini ancak filmi yeniden çekerek “bunu doğru yapmanın bir yolunu” bulduklarını itiraf etti .

Dexter: New Blood kadrosunda kimler var?

Dexter yeniden çekilirde Michael C. Hall olmazsa olmaz. Oyuncu, kendisini ünlü yapan rolüne geri dönüyor ve bir ya da iki eski oyuncuyla yeniden bir araya gelmesinin yanı sıra birçok yeni oyuncu da ona katılacak.

Julia Jones, Dexter’ın ilişkisi olduğu yerel polis memuru Angela Bishop rolünü oynamak için seçildi. Bu arada, Jennifer Carpenter’ın serinin yeniden başlatılması için geri döneceği doğrulandığından, Dexter’ın hayatındaki bir başka önemli kadın, en azından ruhen etrafta olacak. Jack Alcott, Dexter’ın oğlu Harrison Morgan’ı canlandırırken aile toplantıları devam edecek.

Dexter: New Blood için diğer oyuncular arasında David Magidoff, Alano Miller, Johnny Sequoyah, Steve M. Robertson, Armen Garo, Dee Nelson, Christian Dell’Edera, Kellan Rhude ve Clancy Brown yer alıyor.

Dexter: New Blood çıkış tarihi ne zaman?

Dexter: New Blood , ilk bölümü 7 Kasım’da Showtime’da başlayacak olan 10 bölümden oluşacak. Bundan sonra, 9 Ocak’ta tamamlanması planlanan sezon sona erene kadar her hafta yeni bölümleriyle yayınlanacak.

Dexter: New Blood fragmanı var mı?

https://youtu.be/l9H1uSS_zkk

Yorumlarda bu dizi hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. İçerik hoşunuza gittiyse ilginizi çekebilecek HBO, Game of Thrones’un yeni devam filmi House of the Dragon’un ilk tanıtım fragmanını yayınladı! yazımızı okumanızı öneririz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.