Film&Dizi

The Witcher 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Rivyalı Geralt isminde dizide bulunan karakter, yalnız bir canavar avcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça kötü bir dünyada yer aldığını düşünen ana karakter, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiğini düşünmektedir. Dizi sürecinde bir takım sorunlarla karşılaşan bu karakterimiz; güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir prenses ile bir takım serüvenler yaşarken kendini bulacaktır. Maceralar ile birlikte dengesiz bir Dünya üzerinde kendi hayatlarını kurtarmaya çalışan bu üçlü, dizinin ilerleyen bölümlerinde oldukça gizemli ve heyecanlı aşamalardan geçecektir.

The Witcher Senaryosu Kim Tarafından Yazılmaktadır?

Milyonlarca kişi tarafından beğenilen, oldukça farklı bir senaryosu olan bu dizi; alanında uzman ve kaliteli bir kaleme sahip olan Lauren Schmidt Hissrich isimli senarist tarafından yazılmaktadır.

The Witcher Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Dizinin bünyesinde rol almakta olan onlarca farklı oyuncu bulunmaktadır. Dizinin milyonlarca insan tarafından izlenerek beğenilmesini sağlayan oyunculardan bazıları ise; Henry Cavill, Freya Allan, Joey Batey, Anya Chalotra, MyAnna Buring, Mimi Ndiweni, Eamon Farren ve Anna Shaffer gibi usta isimler olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizide hem başrol hem de diğer rollerde yer almakta olan bu oyuncular, dizide oynadığı sırada diziyi oldukça kaliteli bir şekilde ön plana çıkartmaktadır.

The Witcher Dizisinin Türü Nedir?

Dizinin genel olarak paylaşılan türü fantezi drama türü olarak bilinmektedir. Dizide gizem, macera, heyecan, aksiyon, aşk, dostluk ve fantastik tüm unsurlara yer verilmektedir. Bu nedenle, dizide her türden izleyici diziyle ilgili olumlu binlerce farklı yorumda bulunmuştur. Sizlerde diziyi izleyerek, gizemli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

The Witcher Dizisinin 3.Sezonu Ne Zaman?

Dizinin ilk iki sezonunu izleyen herkes, dizinin 3.sezonunun gelmesini iple çekmektedir. 3.sezon ile ilgili bugüne kadar yapılan onlarca haber paylaşılmış olsa da; henüz dizinin yeni sezonunun geleceği tarihle ilgili net bir zaman dilimi gerek yapım ekibi gerekse oyuncular tarafından paylaşılmadı. Dizinin başrol oyuncularından olan Henry Cavill, Freya Allan ve Anya Chalotra gibi isimlerin Netflix Tudum etkinliğinde yeni sezonla ilgili bir takım bilgiler paylaştı. Paylaşılan bilgiler arasında izleyiciler için oldukça güzel bilgiler bulunmasına rağmen yeni sezona ait net bir tarih halen belirtilmedi. Yeni sezon için söylenen en net bilgi; 2023 yılının yaz aylarında yeni sezonun planlandığı, yeni sezona ait sahne arkası görüntülerin ise zaman zaman paylaşılacağı bilgisi iletildi. Pandemi’den önce sürecin normal seyretmesi halinde Nisan ayında yayınlanacak olan dizinin yeni sezonu, pandemi ve diğer nedenlerden dolayı alınan önlemlerin artmasıyla birlikte dizinin çekimleri durdurulup ertelenmişti. Dizinin ekibi tarafından verilen en net bilgi olan yeni sezon tarihi 2023 yaz ayları olarak bilinmektedir. Diziyi seven milyonlarca izleyicisi tarafından 2023 tarihi bekleniyor olsa da izleyicileri tatmin etmekte olan fragmanlar, video ve resimler de dizi ekibi tarafından paylaşılacaktır. Ayrıca bu dizimiz toplam iki sezondan oluşmaktadır. 3.sezonu da çok yakında yayına alınacak olan bu dizinin ilk sezonu 20 Aralık 2019 tarihinde, ikinci sezonu ise 17 Aralık 2021 tarihinde yayına alınmıştır. Dizinin beklenen üçüncü sezonu ise çok yakında, 2023 yılının yaz aylarında yayında olmuş olacak.

The Witcher Dizisi Nerede Yayınlanacak?

2023 yılının yaz aylarında yayınlanacak olan dizinin 3.sezonu; Netflix üzerinde yayına alınacak. Netflix üyeliği satın alarak diziyi başarılı bir şekilde takip edebileceğiniz gibi, dizinin tanıtımlarını ve diğer detaylarını da yine Netflix platformu ve resmi sosyal medya hesapları üzerinden takip etmeniz mümkün olabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.