Film&Dizi

Red Notice

Red Notice Oyuncuları


Red Notice filmi 2021 yılının Kasım ayında Netflix platformunda yayınlanan oldukça popüler bir filmdir. Yayınlandığı ilk dönemden beri oldukça fazla sayıda kişi tarafından izlenen bu film yarattığı etki ile Netflix’in en çok izlenen filmi haline gelmiştir. Film, Bird Box’ın da önüme geçerek zirveyi ele geçirmeyi başarmıştır.

Bird Box filmi yayınlanmasının ardından yaklaşık 282 milyon kişi tarafından izlenmişti. Red Notice ise bu sayıyı geçerek zirvenin yeni sahibi oldu. Red Notice ise 300 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek Netflix platformunun en çok izlenen filmi olmuş oldu.

Red Notice Oyuncuları

Red Notice yarattığı etki ile pek çok kişi tarafından izlendi ve izlenmeye de devam diyor. Bu filmi izlemek isteyen insanların da aklına şüphesiz ilk gelen sorulardan biri Red Notice oyuncuları kimlerdir sorusudur. Bu sorunun cevabı filmi izlemek isteyenler için de ön izlenim oluşması için oldukça önemli bir unsurdur.

Red Notice oyuncular anlamında oldukça ön planda olan bir yapım olmuştur. Dünyaca ünlü oyuncular bu filmde rol almıştır. Bu oyuncular Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot gibi oyunculardır. Filmde bu isimlerin yer alması da izlenmesindeki en büyük etmenlerden biri olmuştur.

Red Notice oyuncuları pek çok etkinlikte yer almış ve dizinin tanıtımında büyük rol oynamışlardır. Dwayne Johnson da bu film ile birlikte efsane filmleri arasına büyük bir film daha eklemiştir. Red Notice oyuncular açısından da daha da çok ön plana çıkmalarına neden olan bir film olmayı başarmıştır.

Red Notice Konusu Nedir ?

Red Notice 300 milyonu geçik kişi tarafından izlenmiştir. Bu sebeple daha da çok kişi filmi izlemek istemektedir. Bu sebeple de filme başlamadan önce filmin konusunun ne olduğunu merak etmektedir.

Red Notice dizisinin ana konusunda Piskapos yer almaktadır. Piskapos uzun süredir yakalanmaya çalışan biridir. FBI’da ajan olarak çalışan ve görevinde de oldukça başarılı olan Hartley, Piskapos’u yakalamak istemektedir. Bu sebeple de bir sanat hırsızı olan Booth ile çalışmaya başlar. Bu birlikteliğin amacı Piskapos’u yakalamaktır.

Kırmızı Bülten, başta Amerika Kıtası olmak üzere dünyanin her yerindeki azılı suçluları, katilleri ve benzeri yakalamayı hedefleyen küresel bir uyarıdır. Bu Kırmızı bülten film, Interpol tarafından yayınlanmaktadır. Tüm bu özel bültene rağmen bu üçlü arasında yaşanan olaylar cesurca bir soyguna dönüşünce her şey karmaşık bir hale döner. Olayların karmakarışık hale gelmesi de çözülmesi yolunda büyük bir engel olmaktadır.

Red Notice Devam Filmi Gelecek Mi ?

Oldukça fazla kişi tarafından izlenen bir film olan Red Notice yayınlandıktan hemen sonra akıllara bu sefer devam filmi olup olmayacağı gelmiştir. Dünyanın hemen hemen her yerinden pek çok insan bu konu hakkında bilgilere ulaşmak istemektedir.

Elde edilen başarının ardından Netflix de kolları sıvamaya başladı ve devam filmi konusunda görüşmelerin başladığı söyleniyor. Yine söylentilere göre ise sadece bir devam filmi değil iki devam filmi çekilecek. Thurber ile Netflix büyük ölçüde anlaşmaya vardı ve yeni filmler izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Red Notice Filmi Hakkında Diğer Detaylar

Bu başarılı filmin aldığı övgüler epey fazla olsa da eleştirmenler tarafından da kuşkusuz eleştirildiği yönler olmuştur. Eleştirmenlerin görüşleri kimi kesim tarafından tepki alsa da bazı izleyiciler de eleştirilen noktalar hakkında eleştirmenlere hak vermiştir.

Red Notice filmi oyuncu kadrosu ile ilgileri toplasa bile filmin yönetmen ve senaristinin de kim olduğu sorusu kimi izleyici tarafından sorulan sorulardan biri olmuştur. Bu filmin hem yönetmen koltuğunda hem de senarist koltuğunda oturan isim Rawson Marshall Thurber olmuştur.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.