Film&Dizi

Squid Game 2.Sezon Hakkında Önemli Gelişme!

17 Eylül 2021 tarihi itibariyle Güney Kore merkezli planlanan ve hazırlanan, aynı zamanda dünya çapında milyonlarca kişi tarafından çok kısa sürede izlenen dizilerden birisi olan Squid Game, yeni sezonlarının yayınlanmasının en çok beklenen dizilerin başında gelmektedir. Bir kere izleyip diziyi gerçekten beğenen herkes yeni sezonun ne zaman geleceğini merakla beklemektedir.

Lee Jung-Jae, HoYeon Jung, Park Hae-Soo, Lee Yoo-Mi, Gong Yoo, Wi Ha-joon ve Lee Byung-Hun gibi Kore’de oldukça sevilmekte olan oyuncuların başrolü paylaşmış olduğu bu dizi; izleyen herkesi ekran başına hapsedebilmektedir. Sektörde adından çokça söz ettirmekte olan Squid Game, yeni sezonda çok daha başarılı bir çekim sürecinin olması için gereken tüm altyapıyı hazırlamış durumda.

Squid Game Yeni Sezon Hangi Sene Gelecek?

2021 senesinin sonlarında izleyicilerle buluşan Squid Game, yeni sezon çalışmaları oldukça özverili bir şekilde sürdürülmektedir. Senaryosu hazır olan dizinin, yeni sezonunun çekimleri izleyiciler tarafından beğenilmesi adına tüm çekimler ince elenip, sık dokunarak gerçekleştirilmektedir. Gerek senaristler tarafından gerekse dizinin setinde görevli olan personeller tarafından alınan bilgilere göre yeni sezonun net olarak geleceği belli olmasa da yeni sezonun kısa süre içerisinde geleceği yönünde bir takım haberler alınmış durumda.

Squid Game Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı Mı?

2.sezon çekimleri devam eden ve yeni sezonun çok kısa süre içerisinde yayınlanacağı bilgisini veren dizinin çekim ekibi, henüz izleyicileriyle herhangi bir yeni fragman yayınlamamıştır. Bu nedenle sizlerle paylaşabileceğimiz herhangi bir fragman bulunmamaktadır. Diziye ait herhangi bir fragman olduğunda buradan paylaşmış olacağız. Dizinin çekim ekibi başta olmak üzere, diziyle ilgili çalışma yürüten her türlü kaynağı takip etmekte olan internet sitemizi takip ederek, diziyle ilgili tüm yeni haberlere erişim sağlayabilirsiniz.

Squid Game Senaristi Kimdir?

Hwang Dong-hyuk tarafından yazılmakta olan Squid Game isimli dizi yeni sezon için hazırlıklara oldukça kaliteli bir şekilde çalışma göstermektedir. Yeni sezonla ilgili bilgilere erişmenin oldukça zor olduğu bugünlerde senarist tarafından bir takım bilgilere ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Squid Game İlk Sezonu Kaç Bölümden Oluşuyor?

Bu haberimizde diziyi ilk defa gören kişilere önerimiz bu dizinin ilk sezonunu mutlaka incelemeniz gerektiğidir. İlk sezonu 9 bölümden oluşmakta olan ilk sezon, izleyen herkesi tekrar tekrar izletebilecek kadar güzel ve gizemli bölümlere sahip olarak karşımıza çıkmaktadır.

Squid Game İlk Sezonu Bölümleri Hakkında Kısa Açıklamalar

Squid Game Bölümleri incelendiğinde her bölümünde farklı konuların işlendiği görülmektedir. Bölümlerle ilgili spoiler vermemek adına, çok fazla detay paylaşmak istemiyoruz. Bu nedenle genel olarak bölümlere ait başlıkları paylaşmakla yetinmek istiyoruz. Bunun haricinde bölümlerin sahip olduğu her başlık; bölümlerle ilgili gizemli olarak bilgi verebilmektedir. Ayrıca her bölümde Kore’nin geleneksel oyunlarından esinlenerek; bir takım çalışmalar yapıldığını ve bunların oyun haline getirilerek çekimlerin yapıldığı mümkün olmaktadır. İzleyicilerin hiç beklemediği anda hiç beklemediği sahnelerin gün yüzüne çıkıyor olması da diziyi oldukça fazla oranda ön plana çıkartan etkenlerden biri olmaktadır.

Squid Game İlk Sezon Bölüm Başlıkları Nelerdir?

Squid Game 1.Bölüm: Kırmızı Işık, Yeşil Işık.

Squid Game 2.Bölüm: Cehennem.

Squid Game 3.Bölüm: Şemsiyeli Adam.

Squid Game 4.Bölüm: Takıma Sadık Kal.

Squid Game 5.Bölüm: Adil Bir Dünya.

Squid Game 6.Bölüm: Kanka.

Squid Game 7.Bölüm: VIP’ler.

Squid Game 8.Bölüm: Gemi Aslanı.

Squid Game 9.Bölüm: Şanslı Bir Gün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.