Film&Dizi

Dogs Of Berlin 2.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Dogs of berlin Netflix için üretilen orijinal Alman polisiye dizisidir. İlk bölümü 7 Aralık 2018 yılında Netflix’te yayınlanan dizi birbirinden renkli karakterlerin başarılı oyunculuk performansı altında kaliteli bir hikaye örgüsünü ekranlara aktarır. 2018 yılında yayınlanan ilk sezonu 10 farklı bölümden oluşan Dogs Of Berlin dizisi yönetmeni Christian Alvart’tır. Dizinin ilk sezonun üzerinden  dört yıl geçmiş olmasına rağmen ikinci sezon çekimleri için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Dogs Of Berlin 2.sezon ne zaman başlayacak? konusu belirsizliğini koruyor.

Dogs Of Berlin Konusu Nedir?

Özgün ve kaliteli bir kurguya sahip olan Dogs Of Berlin dizisi gerilim teması üzerine kurgulanmış iki farklı polisin hayatını ele alan bir örgüye sahiptir. Ünlü bir Türk-Alman futbolcunun cinayetini araştırmak için yola çıkan bu ikili kendi iç dünyalarında kurtulamadıkları yeraltı bağlantıları ile yüzleşir. Başrollerinde Anna Maria Mühe, Felix Kramer ve Fahri Yardım’in yer aldığı bu popüler dizi Netflix platform aboneliği başlatıldıktan sonra HD kalitesinde izlenebilir.

Dogs Of Berlin Türkçe Dublajlı İzlenir mi?

Netflix’in ilk gerilim temalı aksiyon Alman dizisi Dark’tan sonra gelen ikinci Alman dizisi unvanına sahip olan Dogs Of Berlin ilk bölüm yayın tarihi 7 Aralık 2018’dir. Tek sezondan oluşan dizi 1. bölümü Türkçe dublajlı ve Türkçe altyazılı versiyonu Netflix resmi internet sitesi üzerinden izlenebilir. Platforma üye olanlar çevrimdışı izle butonlu aktif hale getirerek internetin olduğu her yerden diziye erişim sağlayabilir. 1.sezon gerilim temalı 2018 yılı yapımı Dog Of Berlin yetişkinlik düzeyi +18’dir.

HD kalite 4K dogs of berlin izle suç ve drama internet dizisi zaman yolculuğu teması üzerine kurulmuş gerilim filmi Darktan sonra gelen en başarılı filmler arasında görülüyor. Hem Almanca hem de İngilizce versiyonu ile izlenebilen dizi için Netflix 2017 yılında kendi platformu üzerinden premier yapılacağını duyurmuştu.

10 farklı bölümden oluşan 1.sezon prömiyeri 7 Aralık 2018 yılında gerçekleştirildi. Suç, dram ve gerilim öğelerine barındıran dizi kısa sürede kendine geniş bir hayran kitlesi elde etti. 2. sezon gelir mi? sorusu gündemde sıcaklığını korurken yeni sezonda aynı oyuncu kadrosu da yer alır mı? sorusu da merak ediliyor.

Dogs Of Berlin 2.Sezon Türkçe Altyazı İzle

Dogs of berlin 2 sezon yayın tarihi dizi severlerin yakından takip ettiği bir konudur. “Netflix’in ikinci Alman dizisi” olarak piyasaya sürülen ilk sezonu oldukça sürükleyici ve macera dolu bir sezondu. Herkes ikinci sezonu  heyecanla beklerken dizinin yapımcıları uzun süreli belirsiz bir bekleyiş döngüsüne girdi. Yüksek bütçe ile çekilen bu dizinin hakettiği izlenmeyi alıp alamayacağı endişesi ikinci sezonunun gelmesini de engelliyor. Dizi yapımcıları bu konuda özellikle izleyici görüşleri ile eleştirmenlerin yorumlarını dikkate alıyor. Dizi çekimleri başladıktan sonra aynı platformda yayınlanırsa Türkçe altyazılı olarak izlenebilecek.

Dogs Of Berlin Oyuncu Kadrosu

Netflix yapımı Dogs Of Berlin dizisinin yönetmeni Christian Alvart’tır. Aynı dizinin senaristi Georg Hartmann’dır. Dogs Of Berlin oyuncuları: Anna Maria Mühe, Felix Kramer, Katharina Schüttler, Urs Rechn, Fahri Öğün Yardım, Antonio Wannek, İmad Mardnli, Sebastian Achilles, Hannah Herzsprung, Branko Tomovic, Misel Maticevic, Tyron Ricketts, Werner Daehn, Matthias Rheinheimer

Dogs Of Berlin Çekim Mekanları

Dogs Of Berlin dizisi Almanya’nın Kreuzberg ile Berlin sokaklarında çekilmiştir.

Dogs Of Berlin 1.Sezon Dublajlı 1.Bölüm İzle

Netflix’in orijinal dizisi Dogs Of Berlin 2018 yılı yapımı 1. sezona ait ilk 10 bölüm Netflix platformu üzerinden “kategoriler” alanına geçilerek izlenebilir. HD kalitesinde farklı dillere çevrilerek izlenebilen Türkçe altyazı versiyonu bulunan Dogs Of Berlin 1. sezon dublajlı versiyonu yalnızca platform üzerinden takip edilebilir.

Cinayet davasına konu olan şüpheliyi araştıran iki polisten birinin yeraltı bağlantıları soruşturmanın seyrini farklı bir konuma sürükler. Çatışan iki çete, ipuçlarının gölgesinde suçluların peşine düşen polisler, şüpheli mesaj, yasaklı bölge krizi, yalanların ortaya çıkışı tüm iddiaların gölgesinde doğruya götüren kanıtlar katilin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Gerilim, aksiyon ve cinayet temalı Dogs Of Berlin 1. sezon tanıtım fragmanı “Netflix Videolar” kategorisinden izlenebilir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.