Film&Dizi

365 Gün Oyuncuları ve Konusu Nedir?

365 Gün Oyuncuları ve Konusu Nedir?

Film severlerin ilgisini çeken 365 Gün, konusu ve oyuncu kadrosu ile isminden bahsettiriyor. 365 Gün oyuncuları ve konusu en fazla araştırılan hususlardan biri oluyor. Detayları sizler için ele aldık!

365 Gün Konusu Nedir?

Netflix filmleri arasında öne çıkan 365 Gün, Stockholm sendromundan pornografiye kadar birçok unsur barındırıyor. 365 Gün konusu da merak ediliyor. Aynı şekilde 365 Gün oyuncuları da film tutkunları tarafından araştırılıyor.

Çevrimiçi dizi, film ve belgesel platformu Netflix, birçok farklı yapımı kullanıcıları ile buluşturuyor. Bu popüler platformda, ülkemizde en çok izlenenler de yer alıyor. Çok çeşitli türlerde dizi, film ve belgesel izleyebileceğiniz Netflix’te 365 Gün adlı yapım da bir adım öne çıkıyor. Bu film hem çok beğeniliyor hem de oldukça fazla eleştiri alıyor.

Erotik sahneleri bulunan filmin eleştirilme nedenlerinden biri de baş erkek karakterin kadın karaktere karşı tutum ve davranışları oluyor. Peki 365 Gün film konusu nedir? 365 Gün oyuncuları kimler? Ayrıntıları açıklıyoruz…

Polonya yapımı erotik drama filmi 365 Gün, Barbara Bialowas imzası taşıyor. 365 Gün film konusu ise Blanka Lipinska tarafından kaleme alınan üçlemenin ilk romanına ayna tutuyor. Seyircilerin Fifty Shadows of Grey’den esintiler bulduğu yapım, bir mafya üyesiyle bir kadının sıra dışı aşkını ele alıyor.

365 Gün Neyi Anlatıyor?

365 Gün konusu bakımından dikkat çeken yapımlar arasında bulunuyor. Sicilya Mafya ailesinin bir ferdi olan genç ve yakışıklı Massimo Torricelli, babasının öldürülmesinden sonra onun yerine geçiyor. Genç kadın Laura ise Varşova’daki bir otelde satış direktörü görevini yerine getiriyor. Erkek arkadaşı Martin’le ilişkisine bir şans veren genç kadın, sevgilisi ve bazı arkadaşları ile beraber Sicilya’ya gidiyor. Bu kısa zamanlı tatilde Laura’nın yaşamını değiştirecek bir gelişme oluyor. Bu gelişme ise Massimo ile tanışması.

Massimo Laura’ya aşık oluyor. Ardından onu adanın en tehlikeli yerine götürüp kaçırıyor. Kendisine aşık olması için ondan 365 gün zaman istiyor. Oldukça dominant bir karakter olarak dikkat çeken Massimo Torricelli ve Laura arasında tutkulu bir yakınlaşma başlamış oluyor. Peki 365 Gün oyuncuları kimler? Şimdi de bu ilgi çekici yapımda yer alan oyunculardan bahsedeceğiz.

365 Gün Oyuncuları Kimler?

365 Gün oyuncular açısından da ilgi çeken bir yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Tomasz Mandes ve Barbara Białowąs var. 365 Gün, İtalyanca ve Lehçe dillerinde çekildi.

365 Gün isimli yapımın senaryosu Tomasz Klimala, Blanka Lipinska, Tomasz Mandes ve Barbara Białowąs tarafından yazıldı. Filmin başrollerinde genç oyuncular Anna Maria Sieklucka ve Michele Morron var. Morrone Massimo karakterini canlandırırken Sieklucka ise Laura karakterini oynuyor.

365 Gün oyuncuları söz konusu olduğunda öne çıkan Michele Morrone; Polonya ve İtalyan filmlerinde sıklıkla izleyicilerin karşısına çıkan İtalyan bir aktör. Aynı zamanda model ve şarkıcı kimliği ile de tanınıyor. Başarılı oyunculuğu ile isminden bahsettiren Anna-Maria Sieklucka ise Polonyalı bir aktris ve şarkıcı olarak dikkat çekiyor.

Tüm bunlara ek olarak 365 Gün oyuncuları arasında Natasza Urbanska, Magdalena Lamparska, Otar Saralidze ve Bronislaw Wroclawski gibi İtalyan ve Polonya sinemasından popüler isimler de var.

365 Gün IMDb puanı da sıklıkla merak edilen konulardan biri. Filmin IMDb puanı 3,7 oluyor. Film, izleyicilerin bir bölümü tarafından beğenilirken bir bölümü tarafından da şiddet barındırdığı sahnelerinden ötürü sert eleştiriler aldı. Öte yandan filmin Stockholm Sendromunu yücelttiği şeklinde yorumlar da yapılmıştı. Bu yüzden de film, birçok insan tarafından olumsuz eleştiri almıştı.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.