Mobil AlemiTeknoloji

Dünyanın En İyi Telefonu

Telefonlar artık günümüzün olmazsa olmaz bir parçası halini almış durumdalar.  Hatta günlük hayatımızın en büyük yardımcı ve dostu olma unvanına onlar sahip. Ankesörlü telefondan en gelişmiş telefona kadar onlara hayatımızın her alanında bir şekilde ihtiyaç duyuyoruz ve bu yıllardır süre gelen bir durum. Telefonların hayatımızda bu kadar eşsiz bir yere sahip oluşu akıllara onlarca soru getiriyor.

Dünyanın en iyi telefonu hangisi? En iyi özelliklere sahip telefon hangisi? Android mi daha kullanışlı yoksa IOS mu? Hangi telefonun kamerası daha çok çözünürlüğe sahip? Hangi telefon daha kullanışlı ve ucuz? … vb. daha birçok ve çeşitli sorular akılları kurcalıyor. Ve elbette markalarda her sene serilerine yeni ve daha iyi özelliklere sahip telefonlar çıkartarak seçmemizi daha da zorlaştırıyorlar. Her marka rakiplerinden daha iyi bir telefon çıkarmak için ellerinden geleni yapıyor ve elbette

Bazı marklar ve telefonları daha ön plana çıkıyor. İşte dünyanın en iyi telefonu denilince akla gelen bazı telefonlar;

SAMSUNG GALAXY S10 PLUS

Günümüzün en iyi android telefonu sorulduğunda akla gelecek ilk telefon kuşkusuz SAMUNG GALAXY S10 PLUS’dır. Hem markasının en üst seviye ve en yeni özelliklere sahip telefonu oluşu hem de ekran kapasitesini artıran tasarımı ile rakibi olan iPhone’un önüne geçiyor. Telefonun kamerası 123 derecelik bir görüş acısı sunar ve ultra geniş kamera yeniliği ile fotoğraflarınız bozulmaz ve bu özellikleriyle dünyanın en iyi telefonu denilince akla gelen telefonlardan biri olur. Ayrıca telefonun kablosuz şarj özelliği de en çok dikkat çeken özelliklerinde biri.

HUAWEİ P30 PRO

HUAWEİ P30 PRO, şüphesiz güçlü ve çözünürlüğü yüksek kameralarıyla ön plana çıkıyor ve kendi kulvarında açık bir arayla rakiplerine duman yutturuyor. Yepyeni kamera özellikleriyle tıpkı bir fotoğraf makinesi gibi, ayrıca taşınması ve kapladığı yer bakından onlardan daha kullanışlı olduğu su götürmez bir gerçek.

APPLE IPHONE 11 PRO

APPLE IPHONE 11 PRO, iPhone serisinin en yeni ve en gelişmiş özellikleri sayesine herkesin göz bebeği olma konumunu koruyor. Yüksek pil kapasitesiyle kullanım süresini uzatarak bizlere daha kesintisiz saatler geçirme imkânı sunuyor. Leica dörtlü kameraya sahip olan ürün ultra geniş açılı lens, geniş açılı lens ve telefoto kameralarına sahip. Ayrıca kablosuz şarj özelliği de mevcut. Su ve toza karşı dayanıklılığı test edilmiş ve onaylanmıştır.

IPHONE 12 SERİSİ

Bu ay dört telefonunu piyasaya sürecek olan ünlü ve başarılı marka iPhone yeni iPhone 12 serisinin tanıtımları için hazırlanıyor.  Telefonların modelleri; iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro Max ve iPhone Pro isimlerinde olacağı sızan bilgiler arasında. Bizleri yaptığı yenlikleriyle sık sık şaşırtan marka bu serinin tamamen kablosuz olacağının açıklamasını yaptı. Ürünlerin yepyeni tasarımları da şimdiden oldukça ilgi odağı olmuş durumda. Daha büyük lensler ve kare şeklinde ki kamera modülü insanları cezbeden özelliklerinden biri. Dünyanın en iyi telefonu olma adayları arasında bu seri rakiplerinde açık arayla sıyrılıyor.

SAMSUNG GALAXY S20 SERİSİ

Başarılı marka 3 modelini birlikte tanıttı ve tüm gözleri üzerine çekti. Bunlar; SAMSUNG GALAXY S20, S20 PLUS VE S20 ULTRA isimli telefonlar oldu. Ayrıca marka ana modelleri konusunda değişiklik yaptıklarını duyurdular. Serin en önemli özellikleri kare tasarımlı kamerası, daha çok güçlendirilmiş camdan oluşan arka yüzeyi ve ana ekranın önceki serilere göre çok daha büyük olmasıdır.

Telefonlar ve her gün yeni bir özellik katan markaları bizleri sürekli olarak şaşırtıyorlar ve bu gidişle şaşırtmaya devam da edecek gibi duruyorlar ayrıca her sene çıkan telefonlar nedeniyle dünyanın en iyi telefonu denilince akla gelen telefon modelleri sürekli güncellenecek.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.