Bilgisayar GenelProgram Tanıtımı Ve İndirim Duyruları

En İyi Video Birleştirme ve Bölme Programları

Video ve Fotoğraf Birleştirme Programı Ücretsiz


Sosyal medyada yayınlamak ya da sevdiğinize sürpriz yapmak için her ne amaçla olursa olsun zaman zaman çeşitli videolar ya da fotoğraflar çekeriz ve bu görüntüleri keserek ya da çeşitli değişiklikler yaparak daha da özelleştirmek isteyebiliriz. Bunun içinde video birleştirme programları oldukça yardımcı olmaktadır. Çektiğiniz görüntüleri daha da çarpıcı hale getirmenize yardımcı olacak en iyi video birleştirme ve bölme programları sizler için bir araya getirdik.

Video ve Fotoğraf Birleştirme Programı Ücretsiz

Video ve fotoğraf çekimleri ile en özel anları yakalayıp ölümsüzleştirebilir, bu görüntüleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bazen birbirinden kopuk olarak videoları kayda alabilir ya da iki farklı fotoğrafın aynı karede görünmesini isteyebilirsiniz.

Her konuda ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda hizmet veren birçok uygulama bulunmaktadır. Video birleştirme programı ile amacınız görüntülerinizi hızlı şekilde düzenlemekse birçok uygulama piyasada yer almaktadır. Video ve fotoğraf birleştirme programı ücretsiz olarak ulaşabildiğiniz uygulamalar olduğu gibi cüzi ücretlerle size yardımcı olacak birçok programlar da piyasada bulunmaktadır.

Bilgisayarda Video Kırpma ve Birleştirme

Bazı uygulamalar mobil cihazlar üzerinde kullanılabildiği gibi bilgisayarda video kırpma ve birleştirme programları da oldukça tercih edilmektedir. Video birleştirme programları ücretsiz ve ücretli olarak aralarından en sık kullanılan 5 tanesini seçtik.

Windows Movie Maker

En eski video birleştirme programları arasında olan Windows Movie Maker ilk olarak 2000 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu program ile düzenlenmesi yapılan videoların kaydedildiği dosyaların boyutu genellikle yüksek olduğundan bazı mobil cihazlar üzerinde çalışmamaktadır. Windows Movie Maker’ı bilgisayarınızda aktif şekilde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Wevideo

Diğer bahsedeceğimiz uygulama 2011 yılında piyasaya sürülmüş olan WeVideo. Bu program kullanıcılarına online olarak web sitesi üzerinden video editleme programı sunuyor. Kullanıcıların bu uygulamayı online olarak kullanabilmesi için WeVideo’nun Web sitesine üye olmaları gerekmektedir.

Avidemux

Oldukça yeni olan ve son sürümü 2020 yılında yayınlanan Avidemux,  Mean, Gruntster ve Fahr tarafından geliştirilmiştir. Program üzerinde videolarınızı birleştirebilir ya da kesme ve kırpma işlemlerini yapabilmektesiniz. Ayrıca videolarınızı ses dosyasına çevirmek ya da dublaj ekleme gibi daha birçok imkanı da yine kullanıcılarına sunmaktadır. Program oldukça yenilikçi ve daha fazla olanağı sağladığından oldukça fazla sevilmektedir.

Adobe Premiere Rush

Yepyeni diğer bir video birleştirme programı olan Adobe Premiere Rush kullanıcılarına arka plan ve daha da özelleştirilmiş etiketleme özellikleriyle birçok imkanı sunarken, hız ve performans açısından da yine kullanıcıyı oldukça memnun etmektedir. Biraz daha profesyonel olarak görüntü düzenleme seçenekleri sunan programın ücretli olarak verdiği hizmetleri de bulunmaktadır.

Magisto

En sık kullanılan diğer bir uygulama Magisto özellikle sosyal medya araçlarına video ya da görüntü hazırlamak için kullanılmaktadır. Uygulama mobil cihazlara Store üzerinden indirilerek kullanılabildiği gibi web sitesi üzerinden online olarak da bu programdan faydalanabilirsiniz.

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.