Bilgisayar Genel

Monero Wallet Nasıl Açılır?

Monero Walletimiz MyMonero!

Monero Kazan Bir Arkadaşımın Wallet Arayışı Vardı, Kendisi Biraz Acemi Olmasıyla Birlikte Bilinçsizce Kazımlar Yapıyordu, Hem Sizlere Hem de Ona Basit Bir Rehber Olması İçin Monero Wallet Açmaktan Bahsedeceğim.

Monero Walletimizi Açmadan Önce Bitcoin Walletinizi Hazırda Tutunuz Çünkü Monero Wallete Aktardığımız Bakiyeleri Bitcoin Walletimize Çektikten Sonra Ödemelerimizi Fiziksel Para Döngüsüne Sokacağız. MyMonero Yerine Daha Kullanışlı Tek İşlem İle Cevri Yapabileceğiniz, Paranızı Direkt Döngüye Sokabileceğiniz Sistemleri Sonra Yeni Bir Yazı İle Anlatacağım.

Bitcoin Walletinizi Online / Offline Wallet Secebilirsiniz Bu Size Kalmış Benim Sunucularım Olduğu İçin Bitcoin Walletimi Serverime Kurdum Start / Stop Ederek Kullanıyorum.

Güvenmediğiniz Kazım Yaptığınız Veya Public Sistemlere Kurulum Yapıp Paranızı Kaybetmeyiniz.

Monero Fiyatlarını Güncel Olarak Arama Motorlarından Temin Edebilirsiniz. Unutmadan Bu İşlemlerde Tabii ki Fee Olacak Onun İçin Fee Değerlerinde Bir Zahmet Siz Hesaplayıp Hesabınıza Çekin.

Bu Makale de Wallet Açmayı Basit Olarak Anlatacağım Bir Başka Makalede Monero Kasarsam Para Çekmeyi de Resimli Olarak Anlatırım.

Monero Walletimiz MyMonero!

Monero Walletimiz  : MyMonero

MyMonero Wallet Sitesine Giriş Yapıyoruz vede ”  CREATE A NEW ACCOUNT ”

Sayfanın Altına İniyoruz , “ Your Private Login Key “ Alanında Yazan Keyi Kopyalıyoruz vede Güvenli Bir Yere Not Ettikten Sonra ( Kağıda Yazmak En Sağlıklı Çözüm ) “Confirm your Private Login Key “ Alanına Keyimizi Yapıştırıyoruz.

 

Tebrikler Artık Sizin de Bir Monero Walletiniz Mevcut Ama Dikkat Etmeniz Gereken Şeyleri Site Üyelik Sayfasında da Bulabilirsiniz Ama Küçük Uyarım Parayı Orada Bekletmek Yerine Direkt Bitcoin Cevirin Yatırım Amaçlı Kullanıyorsanız Zaten Tercih Ettiğiniz Farklı Sistemler Vardır. Bu Benim Kullandığım Bir Sistemdi , Tercihler Ve Sonuçları Size Kalmış.

Şu Zamanlarda Kazımlar Zorlaşmış vede Kazım Yapamazken Yaptığınız İşlemlere Çok Dikkat Etmemiz Gerekiyor, Kulaktan Dolma Bilgilerle Lütfen İş Yapmayın Kendi İşinizi Garantiye Alın.

Diğer İşlemler İçin Wallet Sayfası Sade vede Kullanımı Basit Tek Sorun Gerçi Doğrulama Beklemiyorsunuz Direkt Olarak Küçük Miktarlar İçin Kullanışlı. Çekim işleminizi Halledip Çıkıyorsunuz. Fee Durumuna Bakmadım , Küçük Bir Bakiye İçin Kullanmıştım Kendilerini Doğrulanmış Bir Hesabım Olmadığı İçin Bu Walleti Kullanıp Hallettim İşimi Şu Aralar Monero Yerine Farklı Alt Coin Kastığımdan İhtiyacımda Kalmadı , Şuanda Sahip Olduğum Wallet Hepsini İçeriyor Gerçi Yakında Onula İlgili Bir Yazıda Yazarız.

Bu İşlemimizde Monero Alt Coinini Bitcoine Çevirmeden Monero Wallete Çekmiş Bulunduk.Burada Da İşlem Bitmiyor Monero Walletinizden Paranızı Dönüştürme  İşemlerine / Sistemlerine Aktardıktan Sonra Bitcoine Çeviriyorsunuz.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.