Teknoloji

En İyi Video İndirme Programları

En iyi video indirme programları ile birçok sosyal medya sitesinden pratik bir şekilde istediğiniz videoları cihazınıza indirebilirsiniz. Özellikle Facebook, Youtube, Instagram Ve Tiktok gibi çeşitli platformlarda hoşunuza giden videoları birkaç tıklama ile cihazınıza indirmek son derece kolaydır.

En İyi Video İndirme Programları Hangileri?

Listemizde yer alan program ve uygulamalar sadece pratik olmakla kalmayıp, birçok sosyal medya sitesinden ücretsiz olarak video indirmenizi sağlar. Basit arayüzü ve giriş seviyesindeki kullanıcıların bile rahatlıkla video indirebileceği programlardan bazıları şunlardır;

Freemake Video Downloader

Güvenlik ve gizliliği temel ilke olarak belirlemiş Freemake Video Downloader programı, çeşitli video dosya formatlarını desteklemesi ile öne çıkmaktadır. İngilizce dil desteği bulunan programın ücretsiz olması da öne çıkan özelliklerden biridir.

Diğer taraftan YouTube üzerinden bulunan videoları mp3 formatında da cihazınıza indirebilirsiniz. Programın en güzel yanlarından biri ise binlerce farklı web sitesinden video ve videolardaki sesi indirme özelliğine sahip olmasıdır.

Youtube video indirme programları arasında popüler olmakla birlikte, öne çıkan tüm sosyal mecralardan videoları ya da videodaki bu sesleri kolaylıkla indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini programın ilgili kısmına yapıştırarak istediğiniz formatı seçip indirmektir.

ClipGrap

Tüm çevrimiçi video platformlarında bulunan videoları kolaylıkla indirebileceğiniz popüler video indirme programları arasında yer alıyor. Sosyal medya sitelerindeki videoların indirilmesi konusunda biraz kısıtlı imkanlar sunsa da, video içeriklerinin paylaşıldığı popüler sitelerdeki videoları farklı formatlarda cihazınıza indirebilirsiniz. Program sadece video indirmekte kalmayıp mp3 formatında videodaki sesleri indirmek için de kullanılmaktadır.

ISky Soft Video Downloader

Ücretsiz olan ISky Soft Video Downloader en iyi video indirme programları arasında sunmuş olduğu gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Birçok video ve ses formatını destekleyen programın kullanıcı arayüzü son derece pratiktir.

Böylelikle henüz giriş seviyesinde olan bilgisayar kullanıcıları da rahatlıkla video ve sesleri cihazına indirebilirler. Başta YouTube olmak üzere sosyal medya ve video platformlarındaki içerikleri kolaylıkla cihazınıza indirebilirsiniz.

All Video Downloader

Programın diğerlerinden en önemli farkı video ve ses kaydı indirmenin dışında, fotoğrafları daha farklı formatlarda indirmeye imkan sunmasıdır. Facebook, Twitter Ve Instagram başta olmak üzere tüm sosyal mecralardaki videoları cihazınıza indirebilirsiniz.

Gelişmiş dosya uzantısı seçeneği ile ihtiyaçlara cevap veren program basit kullanıma sahiptir. En önemli özelliklerinden bazıları ise 2k, 4k ve HD kalitede video indirme imkanı sunmasıdır.

ClipGrap

Çeşitli tarayıcılarda kullanabileceğiniz ücretsiz ve pratik eklentiler arasında bulunuyor. Eklentiyi tarayıcınıza kurduktan sonra ilgili sitelerdeki videoları kolaylıkla indirebilirsiniz. Video izlemeye başladığınız zaman video üzerinde indirme seçeneğini gösteren eklenti, klasik programların dışında kullanıcılarına daha fazla kolaylık sunmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.