Film&Dizi

En Yeni Netflix Filmleri


İnternet çağını yaşadığımız için bir çok yenilikle karşılaşmaktayız. Bunlardan bir tanesi, sinemanın internet ortamına aktarılmasıdır. İnternet ortamında yayın yapan birçok platform kurulmuştur. Netflix bunlardan birisi olan bir yayın kuruluşudur. Böylece bizlere Netflix aracılığıyla birçok dizi, film, belgesel ve animasyon sunulur. Bu yazıda sizlere Netflix tarafından yayınlanan en yeni 20 filme yer verilecektir.

Sweet Girl

Tür: Aksiyon, macera

Konu: Film, Karısının öldürülmesi sonucu kızı ile yalnız kalan bir adamın hem karısını öldürenlerden intikam almasını hem de kızını korumasını konu ediniyor.

Oyuncular: Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo

İşte Böyle Bir Oğlan

Tür: Komedi, romantik, gençlik

Konu: Anna,lisenin popüler öğrencisidir ve sınıfta kimsenin ilgilenmediği Cameron’ı okulun düzenleyeceği baloda bir kral haline getirmek için çalışmalara başlamaya karar verir. Böylece bu ikili birbirini yakından tanımaya başlar.

Oyuncular: Addison Rae, Tanner Buchanan, Rachael Leigh Cook

Kaykaycı Kız

Tür: Dram

Konu: Hindistan’da yaşayan Prerna, kaykaycı bir genç kızdır. Kaykay konusunda kendisini geliştirse de ailesi bu durumdan hoşnut değildir. Fakat Prerna, hayallerinin peşinden gitmeye karar verir ve Ulusal şampiyonaya katılmak adına önüne çıkan tüm engelle savaşır.

Oyuncular: Rachel Saanchita Gupta, Amy Maghera, Shafin Patel

Aşk ve Canavarlar

Tür: Bilimkurgu, macera

Konu: Canavarlar kıyamete sebep olmuştur. Joel kıyametten sonra sığınakta saklanarak yaşam mücadelesi vermiştir. Fakat kıyametten yedi yıl sonra eski sevgilisini görmek için canavarlarla dolu tehlikeli yolculuğa koyulur.

Oyuncular: Dylan O’Brien, Jessica Henwick, Michael Rooker

Ölüler Ordusu

Tür: Aksiyon, macera

Konu: Las Vegas, zombi saldırısına uğramıştır. Bölge karantina altına alınmıştır. Fakat bir grup paralı asker, büyük bir soygun gerçekleştirmek için karantina bölgesine gitmeye karar verir.

Oyuncular: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?

Tür: Dram, komedi, romantik

Konu: Gülseren, üstün zekalı bir çocuk olup ailesiyle birlikte yaşadığı çevreye uyum sağlamaya çalışmaktadır. Film Gülseren’in hayatını ele alırken aynı zamanda dönemin sosyal olaylarını da yansıtmaktadır.

Oyuncular: Ecem Erkek, Engin Alkan, Devrim Yakut

Kağıttan Hayatlar

Tür: Dram

Konu: Mehmet, kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen bir adamdır. Bir gün terk edilmiş bir çocuk olan Ali’yi bulmasıyla hayatı değişir.

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı

Bob Ross: Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs

Tür: Belgesel

Konu: Dünyaca ünlü ressam Bob Ross’un hayatını ve onun bilinmeyenlerini sunan belgesel türündeki bir filmdir.

Oyuncular: Bob Ross

Kızıl Gökler

Tür: Aksiyon, macera

Konu: Bir gün bir uçak tam okyanus üzerindeyken teröristler tarafından ele geçirilir. Uçakta yolculuk yapan bir kadının gizemli bir hastalığı vardır ve yanında oğluyla birlikte yolculuk etmektedir. Kadın, oğlunun hayatını kurtarmak için sırrını ortaya çıkartır.

Oyuncular: Peri Baumeister, Alexander Scheer, Kais Setti

Çernobil: 1986

Tür: Dram

Konu: Film, 1986’da Ukrayna’daki Çernobil Nükleer Santrali’ndeki patlamayı konu edinmektedir.

Oyuncular: Danila Kozlovsky, Oksana Akinshina, Filipp Avdeev

Oksijen

Tür: Bilimkurgu, gerilim, dram

Konu: Bir kadın uyandığı zaman kendisini oraya nasıl geldiğini bilmediği, çok fazla soğuk bir odada bulur. Kadın hayatta kalabilmek için odadan çıkmaya çalışır.

Oyuncular: Mélanie Laurent, Malik Zidi, Marc Saez

Kara Ada

Tür: Gençlik, gizem, gerilim

Konu: Bir gün adaya bir öğrenmen çalışmak için gelir. Orada yetim bir öğrenciyle yakınlaşır ve sonra onu ele geçirmek için tehdit eder.

Oyuncular: Philip Froissant, Alice Dwyer, Hanns Zischler

Delidolu 3

Tür: Gençlik, romantik komedi

Konu: Elle, üniversiteye gitmeden önce hayatının en zor kararını vermek zorunda kalır. Ya en yakın arkadaşıyla aynı üniversiteye gidecek ya da erkek arkadaşıyla birlikte gidecektir.

Oyuncular: Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi

A Classic Horror Story

Tür: Korku

Konu: Bir karavanla birbirini tanımadan yolculuk eden beş kişi bir kaza geçirir. Kazadan sonra kendilerini garip varlıkların bulunduğu, içinden çıkış olmayan bir ormanda bulurlar.

Oyuncular: Matilda Lutz, Francesco Russo, Peppino Mazzotta

Sır Yuvası

Tür: Gerilim, korku

Konu: Genç bir çift, yeni bir başlangıç yapmak için birlikte eve çıkmak isterler ve bir ev bulurlar. Fakat evde tuhaf olaylar gerçekleşmeye başlar.

Oyuncular: Ashley Greene Khoury, Shawn Ashmore, Britt Baron

Donma Noktası

Tür: Aksiyon, gerilim

Konu: Suçlu nakli yapan bir polis memuru saldırıya uğrar. Bu esnada havada dondurucu bir soğuk vardır. Saldırıya uğrayan polis, dondurucu soğuğa karşı da mücadele verir.

Oyuncular: Javier Gutiérrez, Karra Elejalde, Luis Callejo

Awake

Tür: Bilimkurgu, dram, gerilim

Konu: Büyük bir küresel felaket yaşanır ve bunun sonucunda hem insanlarda uyumama durumu görülür hem de tüm elektronik cihazlar devre dışı kalır. Jill, bu durumu düzeltecek kişidir ve durumu düzeltmek için bir anahtara sahiptir. Jill, hem dünyayı hem de ailesini kurtarmak için mücadele ederken ruhsal sorunlar da yaşamaya başlar.

Oyuncular: Gina Rodriguez, Ariana Greenblatt, Frances Fisher

Outside the Wire

Tür: Aksiyon, macera, bilimkurgu

Konu: Harp, insansız hava aracı pilotudur. Tehlikeli olacak silahları bulmak için tehlikeli bir bölgeye gönderilen pilot, burada bir android subay ile birlikte bu silahları başkalarının eline geçmeden bulmaya çalışır.

Oyuncular: Anthony Mackie, Damson Idris, Emily Beecham

Space Sweepers

Tür: Bilimkurgu

Konu: Film 2092 yılında geçer. Uzay tehlikeli çöplerle doludur ve bir uzay gemisi mürettebatı bu çöpleri para kazanabilmek için toplamaya çalışır. Bu sırada mürettebat, kitle imha silahı olan insansı bir robotu keşfeder.

Oyuncular: Song Joong-ki, Kim Tae-ri, Jin Seon-kyu

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Tür: Animasyon, fantastik

Konu: Vesemir, para karşılığında canavarları öldüren Genç bir Witcher’dır. Fakat daha önce hiç görülmemiş bir canavar tehlike oluşturmaya başlar. Vesemir ise gelişen olaylar sonucunda geçmişindeki şeytanlarla yüzleşir.

Oyuncular: Theo James, Mary McDonnell, Lara Pulver

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.