Oyun DünyasıOyun İndirimleriProgram Tanıtımı Ve İndirim Duyruları

Epic Games Cadılar Bayramı Özel İndirimleri

Epic Games Cadılar Bayramı yaklaşması nedeniyle bazı oyunların fiyatında indirimler yapma kararı aldı. Hem yeni oyunlarda hem de eski oyunlarda %75’e varan indirimler yaptı. Epic Games oyun piyasasındaki rakip firması Steam’den daha önce indirime giderek sevenlerini şimdiden sevindirdi.

Epic Games Cadılar Bayramına özel olarak birçok oyunda indirim yaptı. Bu oyunları 5 Kasım 2020 tarihine kadar indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu oyunları satın alırken Epic Games Kupon indirimleri de geçerli olacaktır. Bu oyunlar arasında dikkat çeken oyunlar ve bu oyunların indirimli fiyatları şu şekildedir.

Metro Exodus

Metro Exodus,  4A Games tarafından geliştirilerek 2019 yılında Deep Silver tarafından oyun piyasasına sürülmüştür. Birici şahıs gözünden oynanan keşif ve hayatta kalma korkusunu birleştiren ve oynayanlara keyifli dakikalar geçirten bir FPS, nişancı türünde bir oyundur.

Metro Exodus standart sürümünü normal fiyatı 249 TL iken, %60 indirim yapılarak 99,60 TL’den satışa sunulacaktır.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve aynı firma üzerinden 2019 yılında piyasaya sürülen bir oyundur. Hikaye anlatımı ile ilerleyen yeni moduyla sevenleri ile paylaşılan bu oyun açık dünyada geçen aksiyon temalı bir oyundur. Vahşi batıda aksiyonlu maceralara atılacağınız bu oyunda oldukça keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 oyununun standart sürüm fiyatı normalde 299 TL’dir. Epic Games bu oyun için %33 indirim yaparak oyunun fiyatını 200,33 TL olarak belirlemiştir.

Borderlands 3

Borderlands 3, Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2019 yılında 2K tarafından piyasa sürülmüştür. RYO ve FPS türündeki oyunu tek başınıza ya da arkadaşlarınızla multiplayer olarak oynayabilirsiniz.

Borderlands serisinin son oyunu olan Borderlands 3 oyunu için Epic Games %50’lik bir indirim yaparak oyunun fiyatını 154,50 TL olarak belirlemiştir. Bu oyunu 5 Kasım 2020 tarihine kadar indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Control

Control, Remedy Entertainment tarafından geliştirilen oyun 10 Eylül 2020 yılında 505 Games tarafından piyasa sürülmüştür. Ele geçirilen Control Federal Bürosu’nu düşmanlardan temizleyerek geri ele geçirmeye çalıştığınız bu oyunu üçüncü şahıs gözünden oynayacaksınız.

Aksiyon ve macera dolu Control oyunun Ultimate Edition sürümünde  oyundaki tüm paketler yer almaktadır. Epic Games Cadılar Bayramına özel bu sürümde indirim uygulamıştır. Control Ultimate Edition sürümü %30 indirimiyle 146,30 TL’den satışa sunulacaktır.

The Outer Worlds

The Outer Worlds, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından piyasaya sürülen RYO türünde bir oyundur. 2019 yılında piyasa sürülen bu oyunu birinci şahıs gözünden oynuyorsunuz ve bilim kurgu RPG’si yapıyorsunuz.

The Outher Worlds Epic Games tarafından yapılan %50 indirimle 5 Kasım 2020 tarihine kadar 154,50 TL’den satışa sunulacaktır.

STAR WARS Jedi: Fallen Order

STAR WARS Jedi: Fallen Order, Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş ve 2019 yılında Electronic Arts firması tarafından oyun piyasasına sürülmüştür. Üçüncü şahıs aksiyon macera tarzındaki oyun Star Wars evreninde geçen bir oyundur. Tüm galaksiyi kapsayan aksiyon ve maceralar sizlere keyifli vakitler geçirtebilir.

STAR WARS Jedi: Fallen Order oyunun standart ve Deluxe sürümlerinde %50’lik bir indirim yapılmıştır. Bu indirimle Standart sürüm 199,50 TL ve Deluxe sürüm 234,50 TL’ye gelmektedir.

Death Stranding

Death Stranding, KOJIMA PRODUCTIONS tarafından geliştirilen ve 14 Temmuz 2020 tarihinde 505 Games tarafından piyasa sürülen bir PC oyunudur. Açık bir dünyada geçen aksiyon macera türünde bir oyundur. Efsanevi oyunların yapımcısı olan Hideo Kojima tarafından geliştirilen bu oyun tüm yeni oyun türlerine meydan okumaktadır. Yeni tarzı ile sevenleriyle buluşan ve yeni bir oyun türü olan Death Stranding %30 indirimli olarak 5 Kasım 2020’e kadar 279,30 TL’den satın alabilirsiniz.

Sid Meier’s Civilization VI

Sid Meier’s Civilization VI, Firaxis Games tarafından geliştirilmiş ve 2K tarafından 2020 yılında piyasa sürülen bir oyundur. Sıra temelli strateji oyunu olan bu oyun strateji türündeki oyun sevenlerin gözdesi durumundadır. Oyunda kuracağınız imparatorluğu her yönüyle geliştirerek düşmanlarınızla mücadele ediyorsunuz.

Sid Meier’s Civilization VI oyunun standart sürümünün fiyatı 219 TL’dir. Epic Games bu sürümde %75’lik bir indirim yaparak oyunun fiyatını 54,75 TL olarak belirlemiştir. Oyunun Platinum Edition sürümünün normal fiyatı 458,99 TL’dir. Ancak Epic Games bu sürümü 5 Kasım 2020 tarihine kadar %60 indirimli fiyatı olan 183,59 TL’den satışa sunacaktır.

 

 

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.