Film&Dizi

Fantastic Beasts 3 Filminden Yeni Fragman Geldi: Grindelwald, Muggle’lara Savaş Açıyor


Harry Potter’ın öncesini anlatan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar (Fantastic Beasts and Where to Find Them) serisinin üçüncü filmi olan Fantastic Beasts 3: The Secrets of Dumbledore (Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları) filminden yeni fragman geldi. Yeni yayınlanan bu son fragmanla birlikte filme dair çarpıcı detaylar göze çarpıyor. Filmin fragmanına geçmeden önce merak edenler için yeni filmle ilgili oyuncu kadrosu, filmin konusu gibi tüm detayları paylaşacağım.

Fantastik Canavarlar serisi bilindiği üzere Harry Potter serisinin geçtiği dönemden çok öncesini ele alan ve yine yazar J.K. Rowling’in (Harry Potter yazarı) kitaplarından uyarlanmıştır. David Yates diğer iki filmde olduğu gibi üçüncü filmde de yönetmen koltuğunda oturuyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse de konusu sebebiyle muhtemelen serinin en çarpıcı filmi olacak olan Fantastik Canavarlar 3’de Eddie Redmayne, Newt Scamander rolüyle başrolde oynamaya devam ederken kendisine Mads Mikkelsen, Jude Law, Ezra Miller, Jessica Williams gibi yıldız isimler eşlik ediyorlar.

Filmin oyuncu kadrosunda hiç şüphesiz ki en çok dikkat çeken isim Mads Mikkelsen olacak. Zira önceki filmde Grindelwald’i canlandıran Johnny Depp’in Amber Heard ile olan boşanma davası sebebiyle serinin üçüncü filminde Grindelwald rolünde Mads Mikkelsen’i izleyeceğiz. Kadrodaki bu değişiklik iki yıldızın fanları tarafından uzun süre tartışma konusu olmuştu. Bu filmle birlikte hangi oyuncunun Grindelwald karakterini daha iyi yansıttığını da hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Pandemi sebebiyle 2020 yılında başlaması gereken çekimler 2021 yılına ertelenmiş ve nihayet 2022 yılına girerken film tamamlandı. Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları filmi 15 Nisan 2022 tarihinde tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek.

Filmin Fragmanı:

 

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.