Oyun DünyasıOyun İndirimleri

Epic Games Platformunda Frostpunk Ücretsiz Olarak Paylaşılıyor

Frostpunk Minimum Sistem Gereksinimleri

Epic Games her hafta olduğu gibi bu haftada bir oyunu ücretsiz olarak takipçileriyle paylaşıyor. Frospunk oyununu Epic Games Store sekmenize 10 Haziran 2021 Perşembe günü saat 18’e kadar ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Epic Games kütüphanenize eklediğiniz bu oyunu istediğiniz herhangi bir tarihte bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz.

Frostpunk

11 bit studios tarafından geliştirilen ve 2018 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen Frostpunk, Epic Games oyun platformunda 10 Haziran 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak paylaşılıyor. Hayatta kalma türündeki bu oyun, diğer hayatta kalma oyunlarından biraz farklı. Bu oyunda bir toplum olarak hayat mücadelesini simülasyon olarak veriyorsunuz.

Dünyada ayakta son kalan şehrin yöneticisi olarak, bir yandan şehir sakinlerini idare ederken bir yandan da şehrin altyapısıyla ilgilenmeniz gerekiyor. Oyunda alacağınız her kararın bir bedeli olduğunu öngörerek oynamanız gerekiyor. Aldığınız kararlar sonucunda ya şehrinizi geliştireceksiniz ve insanları refah içinde yaşatacaksanız. Ya da şehri batırarak insanları kargaşa ortamına sürükleyeceksiniz.

Oyundaki en önemli amaç şehrin hayatta kalmasını sağlamaktır. Şehrinizi geliştirecek ve kaynak yönetiminizi dengeleyerek şehrinizin hayatta kalmasına yardımcı olacaksınız. Bu esnada şehir sakinleriyle empati kurarak mantıklı kararlar almaya çalışacaksınız. Oyunda kendi kanunlarınızı koyarak, toplumunuzu şekillendirebilirsiniz. Ayrıca yeni teknolojiler üreterek diğer toprakları keşfedebilirsiniz.

Frostpunk oyunun içerisinde yer alan Sonsuz Mod ile oyunun içinde sınırsız yeniden oynanabilirlik özelliğiyle sürekli olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun içerisinde yer alan 8 farklı haritadan herhangi birini ve zorluk derecesini seçerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Frostpunk Minimum Sistem Gereksinimleri

Frostpunk oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmek için bilgisayarınızın sahip olması gereken minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir.

  • Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemini en az Windows 7 64 bit versiyonu olmalıdır.
  • Bilgisayarınızın işlemcisi en düşük 3.2 GHz sahip olmalı ve en az çift çekirdekli olmalıdır.
  • Oyununu bilgisayarınıza kurabilmek için en az 8 GB boş bir alana ihtiyaç vardır.
  • Ekran kartınızın GeForce GTX 660 eşdeğerinde ya da daha üst bir modelinde olması gerekir. Ayrıca bilgisayarınızda takılı olan Ram belleğin kapasitesi en az 8 GB olmalıdır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.