«

galaxy-note-7-2

Galaxy Note 7’nin Kendini Aldıracak 5 Harika Özelliği!

Telefon modellerine her geçen gün yenileri, daha nitelikleri ekleniyor. Telefonunuz eskimeye başladı, düşüp kırıldı, çizildi, yıprandı veya hiçbir sebep olmasa da yeni çıkan modellerden birine sahip olmak istiyor ama ne alacağınıza karar veremiyorsunuz. Galaxy Note 7’ye ne dersiniz? Geçtiğimiz aylarda Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note 7 teknoloji meraklılarının ilgisini çekiyor. Üstün özelliklere sahip olarak gelen Galaxy Note 7’nin bu özelliklerinin neler olduğunu merak etmiyor musunuz? Yeniliklerle ve Galaxy Note 7’nin kendini aldıracak 5 harika özelliği ve yeni sebeplerle ilgileniyorsanız eminiz ki öğrendikten sonra fikriniz olumlu yönde değişecek.

İşte o 5 sebep:

1.Gizli klasör:

Telefonunuzda bir başkasının ulaşamayacağı bir dosya oluşturmak istiyorsunuz ama bunu kendi telefonunuzla yapamıyorsunuz. O halde aradığınız tam da bu telefonda. Sahip olduğu iris tarayıcı buna imkân veriyor. Sadece sizin görebileceğiniz klasörler oluşturun, içiniz rahat olsun.

2.Yüksek ekran çözünürlüğü ve gelişmiş güç tasarruf modu:

Gorilla Glass 5 özelliği kullanılarak ekran dayanıklılığı artırılmış ve yüksek çözünürlüğe sahip ekran yapısı kazandırılmış. Pil azalması da artık sorun olmayacak. Geliştirilen güç tasarruf modu böyle bir durumda ekranın parlaklık ve çözünürlüğünü azaltacak, telefonunuz daha az enerji harcayarak hemen kapanmayacak.

3.Suya dayanıklılık ve S-Pen

Hem kendisi hem de kalemi suya dayanıklı olan Galaxy Note 7 ile sudan, nemden korkmadan dilediğiniz ortamda notlarınızı almaya devam edebileceksiniz. S-Pen adı verilen kalemi ile yazılarınızı yazabilecek, resimler çizebilecek gifler oluşturabileceksiniz.

4.HDR video çekme ve oynatma:

Bu özelliği ile yüksek kaliteli videolar çekebilecek, akıllı televizyonlara ve başka cihazlara hatta internete aktararak izleyebileceksiniz.

5.USB Type-C teknolojisi

Bağlantı teknolojisindeki bu yenilikçi yaklaşım ile bütün cihazların tek bir kablo ile şarj olabilmesi ve verilerin daha hızlı aktarılabilmesi mümkün.

Bir Cevap Yaz

Ephesus Hakkında

avatar

Ephesus

Next Station İs Basmane

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *