Bilgisayar Genel

Geçici E-Posta Adresi İle Kalıcı Hizmet

Yopmail Nedir?

İnternet dünyasının her veri tabanında dolaşan ve kimi zaman üçüncü şahıslar ile paylaşılan e-posta bilgilerinizi artık kullanmak zorunda değilsiniz. Yopmail, bu noktada sizlerin tam ihtiyacı olan şeyi fazlası ile karşılıyor. Konunun derinlerine inmeden önce kısa bir örnek verelim. Örneğin; popülerliği olmayan herhangi bir siteye kayıt olup hizmet almak istediğinizde kişisel bilgilerinizi içeren e-posta adresiniz ile kayıt olmak yerine yopmail sunucularını kullanarak geçici bir e-mail adresi oluşturabilir ve sitelere kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Brawl Stars oyununda da sıkça tercih edilen yopmail hesapları sayesinde birçok avantaj elde edebiliyorsunuz. Şimdiden kafanızda soru işaretlerinin oluştuğuna eminim ancak arkanıza yaslayın ve rahatlayın. Bu yazıyı okuduktan sonra ilk işiniz hemen bir yopmail hesabı oluşturmak olacaktır.

Yopmail Nedir?

 

Yopmail, içerisinde 10 adet farklı domain adresi içeren ve tabiri caizse kullandıktan sonra çöpe atabileceğiniz bir e-posta servisidir. Aslında istemeseniz de oluşturmuş olduğunuz e-posta adresini çöpe atmak zorunda kalıyorsunuz çünkü; yopmail sunucuları gelen kutunuzda bulunan mesajları en fazla 8 gün saklıyor. Basit bir site görünümüne sahip olan yopmail sunucularında e-posta oluşturmak çok kolay. Hatta dilerseniz yopmail sizin yerinize de rastgele bir isim oluşturup e-posta açabiliyor. Aşağıda resmi site tarafından sağlanan yopmail domainlerini inceleyelim;

@yopmail.fr

@yopmail.net

@cool.fr.nf

@jetable.fr.nf

@courriel.fr.nf

@moncourrier.fr.nf

@monemail.fr.nf

@monmail.fr.nf

@hide.biz.st

@mymail.infos.st,

Görmüş olduğunuz gibi birçok farklı domain ile e-posta oluşturabiliyorsunuz. Ancak yaygın kullanımından dolayı ve çoğu siteye kayıt olurken sorun yaşamamanız adına biz “@yopmail.net” domain adresini sizlere tavsiye ediyoruz. Peki aklınızda; “Bu siteden oluşturduğum e-posta adresleri ile Facebook, Netflix, Youtube v.b sitelere kayıt olabilir miyim?” şeklinde bir oluştuğunu farz edersek dilerseniz bu soruya da şöyle cevap verelim: Evet, aslında bir bakıma geçici e-posta adresleri ile bu tarz sitelere kayıt olabilmek mümkün ancak hem bu büyük şirketlerin bir süre sonra e-postanın güvenirliğinden şüphe etmesi hem de sizin kişisel hesaplarınızın tehlikeye sürüklenmemesi açısından biz önermiyoruz.

Yopmail Brawl Stars

 

Sayın brawl stars oyuncularını ilgilendiren en meşakkatli konuya ayak basmaya başlayalım. Brawl stars yopmail hesapları son zamanlarda oyuncuların gözdesi haline gelmeye başladı. Bunun en yegâne sebebi oyunun barındırmış olduğu supercell sunucularının yopmail sunucuları ile oluşturulan e-posta adreslerini kabul etmesidir. Oluşturulan bu geçici e-posta adresleri ile oyuncular birçok brawl stars hesabı oluşturabiliyor, Yopmail ile oluşturulan bu hesaplar her ne kadar güvenli olmasa da oyuncuların buradaki amacı asıl kullandıkları hesabı güçlendirmesi oluyor. Çünkü; brawl stars, çoğu zaman yeni oyunculara ücretsiz olarak karakter ve yükseltme bonusları sağlayabiliyor. Tüm bu karakter ve bonusları kullanıp asıl hesaplarını güçlendirmek adına oyuncular da brawl stars yopmail hesaplarına başvuruyor. Kısa bir araştırma yaptıysanız sitelerde birçok yopmail hesabı ile oluşturulmuş brawl stars hesabı görebilirsiniz. Bu hesapların kimisi çalınmış kimisi ise toplu bir şekilde oluşturulmuş oluyor. Merak etmeyin bizler sizlere bu tarz hesap paylaşımlarında bulunmayacağız. Zaten nasıl yapılabildiğini anlattık ve balık tutmayı öğrettik.  Ayrıca brawl stars yopmail hesaplarını kullanmanın hem avantajlı hem de dezavantajlı durumlar oluşturduğunu belirtmek isteriz. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

Avantajları

  • Çoklu hesaplar oluşturarak oyundaki asıl hesabınızın güçlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Supercell sunucularında kullanmış olduğunuz yopmail hesaplarınızın kalıcılığını sağlayabilirsiniz.
  • Oluşturmuş olduğunuz yopmail hesapları ile birden fazla brawl stars hesabı oluşturabilirsiniz. (Bu yöntem oyun içerisindeki sil-ekle yöntemi ile çalışmaktadır.)

Dezavantajları

  • Hesaplarınızın güvenilirliği konusunda kimseden garanti ve hak talep edemezsiniz.
  • Her ne kadar supercell sunucularının yopmail hesaplarını kabul etmiş olduğundan söz etsek de kimi zaman onay sürecinde sıkıntı çıkabiliyor. Bu durumda sizlerin çoklu hesap oluştururken kaybetmiş olduğunuz zamandan tasarruf edememenize yol açabilir.

Yopmail Brawl Stars Hesap Çalma

 

Esasında bu konuya bir farkındalık yaratmak amacıyla değinmek istedik. Çünkü; yaptığımız araştırmalar neticesinde birçok oyuncu çoklu hesap açmak için veyahut güçlü bir hesaba erişmek için emek hırsızlığı yöntemini seçiyor ve birçok sitede bu yönteme ortaklık ediyor. Yazımızda bahsetmiş olduğumuz gibi yopmail ve supercell bu konuda bir garanti sağlamadığı için yopmail ile oluşturmuş olduğunuz oyun hesaplarının çalınması da çok zor olmuyor. Bu hesap çalma yöntemini kullanırken oyuncular genelde yopmail resmî sitesinin de destek sağladığı rastgele e-posta ismi oluşturma aracını kullanıyor. Kullanmış olduğu bu araçlar ile çıkan e-postaları supercell sunucuları ile eşleştirip rahat bir şekilde hesap bilgilerine erişmeye bile gerek kalmadan hesaba el koyabiliyorlar. Ayrıca yopmail brawl stars hesap çalma yöntemine başvurmak gibi bir hataya düşerseniz 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda düzenlenmiş olan bilişim suçlarını işlemiş olacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.