Film&Dizi

İlk ve Son Dizisi Detaylı İnceleme

İlk ve Son isimli dizinin konusu, günümüzde yaşanan kadın erkek ilişkileri arasındaki evreleri ve dönemleri konu almaktadır.  Mükemmellik Dönemi, Bitiş Dönemi veya Sıradanlaşma dönemleri gibi dönemleri inceleyen ve bunları konu alan dizi; Deniz ve Barış ismiyle bilinen karakterlerin başrollüğünde çekilmektedir. On yıldır birbirlerinin hayatlarında olan bu iki karakter, bahsedilen tüm dönemleri yaşamış olup, dizide de izleyicilere bu dönemler başarılı bir şekilde yansıtılmaktadır.

İlk ve Son Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Özge ÖZPİRİNÇÇİ: 1 Nisan 1986 tarihinde gözlerini dünyaya İstanbul isimli şehrimizde açmıştır. Birçok dijital projede görev alan başarılı oyuncu, dijital projelere ağırlık vermeye devam etmektedir. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, birçok başarılı yapımda görev almış ve kaliteli sahnelere imzasını atmıştır.

Salih BADEMCİ: Özge gibi kendisi de dijital projelerde görev almakta olan Salih Bademci, 15 Ağustos 1984 tarihinde İzmir isimli şehrimizde gözlerini dünyaya açmıştır. Fikret BORAN ismiyle canlandırdığı bir karakter ile ünlenen Bademci, aynı zamanda İmer ÖZGÜN ile 2015 senesinden beri evliliğini sürdürmektedir.

Selin YENİNCİ: 1988 senesinde dünyaya gözlerini açan YENİNCİ, Dokuz Eylül Üniversitesi’ne bağlı Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk bölümünü başarı ile bitirmiş ve birçok bölümde oyuncu olarak görev almıştır.

Gülçin KÜLTÜR: 10 Ekim 1987 senesinde Kırklareli isimli şehrimizde dünyaya gözlerini açan Gülçin, Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünden mezundur. Haydar Şahin ile evliliğini sürdüren Kültür, aynı zamanda Gıda mühendisliği unvanına da sahiptir. Ayrıca oyunculuk yapmadan önce kendisinin Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde öğretim elemanı olarak çalıştığı bilinmektedir.

Serkan ERCAN: 1975 yılında Amasya isimli şehrimizde dünyaya gözlerini açan Ercan, İstanbul Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Aynı zamanda kendisi devlet tiyatroları oyuncusu olarak görev almakta ve kariyerine devam etmektedir.

İlk ve Son Dizisi Nerede Yayınlanıyor?

İlk ve Son isimli dizi günümüzde popüler birçok içeriği bünyesinde barındırmakta olan, BluTV isimli dijital içerik paylaşım platformunda yayınlanmaktadır. Bu platforma üye olarak, dizinin bölümlerini başarılı bir şekilde izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

İlk ve Son Dizisi Kaç Bölümden Oluşmaktadır?

İlk ve Son isimli dizi toplamda 8 adet bölümden oluşmaktadır. Bu 8 adet bölümün tümüne, BluTV isimli platform üzerinden erişebilir ve izleyebilirsiniz.

İlk ve Son Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

İlk ve Son İsimli Dizinin yönetmenliğini Cem KARCI isimli alanında uzman ve başarılı yönetmen üstlenmektedir.

İlk ve Son Dizisinin Yapımcısı Kimdir?

İlk ve Son isimli dizisinin senaryosu Hakan BONOMO tarafından kaleme alınmaktadır.

İlk ve Son Dizisinin Kategorisi Nedir?

İlk ve Son isimli dizinin konusu dram ve romantik kategorilerini kapsamaktadır. Bu iki türü de seven ve takip eden izleyicilerin diziyi izlemeleri mutlaka ve mutlaka tavsiye edilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.