Diğer Yazılarımız

İnstagram Hesap Dondurma

instagramhesapdondurma
 

İnstagram Hesabınızı Silmek Yerine , İnstagram Hesap Dondurabilirsiniz. İnstagram Hesabınızı Sildiğiniz ‘de Bütün Resimleriniz ve kişisel bilgilerinizin Gittiği İçin Bu Daha Pratik Bir Çözüm , Hesabınızı Silmektense  İnstagram Hesabınızı dondurup İstediğiniz Zaman Tekrar Giriş Yaparak Aktif Hale Getirebiliyorsunuz.

Bazen Tekrar Aktif Olma Sürecin ‘de Resimlerin Geri Yüklenmesi Zaman Alabiliyor Onun İçin Resimlerim Kayboldu , Silindi Diye Telaşa Kapılmayın Geri Yüklenecektir.

İnstagram Hesap Dondurma işlemi için Hesap Dondurma Sayfası‘na Gidiyoruz , Buradan Dikkatli Olun Bazen Çok Nadirde Olsa Silme Sayfasına Yönlendirebiliyor Bizim Görselimizdeki Gibi Bir Sayfa İle Karşılaşacaksınız Aksi Taktirde İnstagram Hesap Dondurma işlemi yapmak yerine Profilinizi Silme işlemi yaparak profilinizi silebilirsiniz ve Kullanıcı Adınızı Kaybedebilirsiniz.

7 Gün İçin ‘De 1 Kez Dondurma İşlemi Gerçekleştirilebiliyor Onun İçin Bu Süreyi İyi Kullanın Ac , Kapat Yapacaksanız.

Şifrenizi Bir yerlere Kayıt Ediniz , Dondurma İşlemi Sonrası Lazım Olabilir.

İnstagram Hesap Tekrar Aktif Etmek

İnstagram Hesap Tekrar Aktif Etmek İçin Sadece Telefonunuzun İnstagram Uygulamasına Giriş Yapmanız Yeterli Oluyor , Ama Üstte dediğim Gibi Şifrenizi Kaybederseniz İşiniz Zor , Onun İçin Şifrenizi Bir Yere Kayıt Edin Sonra Sıkıntı Yaşamayın , Hesabınızı Kaybetmeyin.

Hesabınızı Tekrar Açmak İçin 1 Gün Bekleyin , Beklemeniz Sizin İçin İyi Olacaktır Fotoğrafların Geç Yüklenme , Kaybolma Vs. Durumunu Aza İndirgeyecektir. Sıkıntı Yaşamak İstemiyorsanız  Hesabınızı 7 Günlük Dondurma Zamanına Dikkat Edin. Tekrar Aktif Ettikten Sonra Resimlerinizin Yüklenmesi İçin Aceleci Olmayın.

Aktif Etmek İçin Sadece Mobil Uygulaması Kullanılarak Yapılabiliyor Ondan Siteden Girmeye Vs. Çalışmayın.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.