Para KazanmaSosyal Medya

Instagram’da Satabileceğiniz Ürünler

Günümüzde birçok kişi veya firma açtıkları Instagram hesapları üzerinden ürün satışı yapmaktadır. Bunun sebepleri Instagram’ın yapısı, popülerliği ve özellikle de fotoğraf paylaşımı konusundaki avantajlı durumudur.

Sizlerde açacağınız bir Instagram hesabı vasıtasıyla Instagram üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz. Henüz hangi ürünün veya ürün grubunun satışını yapacağınıza dair bir karar vermediyseniz bu makalemizde sizler için derlemiş olduğumuz ürün grupları bu konuda sizlere fikir verebilecektir.

Giyim Ürünleri

Instagram’da giyim ürünleri satışı yapan birçok butik hesap mevcut. Sizlerde giyim üzerine bir butik hesabı açarak Instagram üzerinden tişört, kazak, iç giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta ve şapka dâhil birçok farklı giyim ürününün satışını yapabilirsiniz.

 

Aksesuar

Her geçen gün Instagram’da bulunan aksesuar satışı üzerine olan hesapların sayısı artmaktadır. Aksesuarlar artık sadece bayanlar tarafından değil, erkekler tarafından da ilgi görmektedir. Çok uygun fiyatlara görsel açıdan inanılmaz güzel aksesuarlar alabilmeniz mümkün, uygun fiyatlı güzel ürünleri tedarik edip bu ürünlerin Instagram üzerinden satışını yapabilirsiniz.

 

El Emeği Ürünler

Eğer ki el becerisi konusunda yetenekliyim diyorsanız evinizde yapmış olacağınız birçok farklı el emeği ürünü Instagram üzerinden satarak gelir elde edebilmeniz mümkün. Bu konuda tavsiyemiz son zamanlarda da çok popüler olan el yapımı aksiyon figürleridir. Ayrıca anahtarlık, ahşap ürünleri ve daha nicesi ürünleri üretip satabilirsiniz.

 

Antika Ürünler

Antika ürünler kimi insanlar tarafından değeri bilinmeyen, kimi insanlar tarafından ise gayet iyi rakamlara satın alınabilen ürünlerdir. Bu yüzden antika ürün alıp satarak her ürün başına yüksek miktarda kar edebilmeniz mümkün. Öncelikle yaşadığınız bölgede bulunan uygun fiyatlı antika ürünleri veya internette bulduğunuz uygun fiyatlı ürünleri satın alıp ardından bu ürünlerin Instagram’da satışını gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz her ürün için fiyat belirleyebilir, dilerseniz açık arttırma yöntemi ile satabilirsiniz.

 

Kitap

Kitap satışı üzerine bir Instagram hesabı açarak sıfır ve ikinci el kitapların satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda çizgi romanların, özelliklede nadir bulunan çizgi romanların muhteşem bir gelir kaynağı olduğunun altını çizelim.

 

Gıda Ürünleri

Evinizde üretebileceğiniz birçok el yapımı ürün mevcuttur. Bu doğrultuda tarhana, makarna, kuru sebzeler, kuru meyveler, kurabiye, salça, turşu ve birçok farklı organik gıda ürünü üretip Instagram üzerinden satışını yapabilirsiniz.

 

Kişiselleştirilmiş Ürünler

Günümüzde insanların kendileri için özelleştirilmiş olan kişiselleştirilmiş ürünlere yoğun bir talebi mevcut. Sizlerde gerekli yatırımı yaparak alacağınız makine ve malzemeler yardımıyla kişiselleştirilmiş ürünler üretip satabilirsiniz. Müşteri talebine göre tişört, şapka veya çanta gibi birçok tekstil ürününe müşterilerin talep ettiği dizaynları basabilirsiniz. Ayrıca isim yazılı kalem, defter veya termos gibi kişiselleştirilmiş ürünlerde üretebilirsiniz.

 

3D Yazıcı Üretimi Ürünler

3D yazıcı sektörü son zamanlarda çok gelişti ayrıca 3D yazıcıların kullanımı da çok yaygınlaştı. Bu gelişmelerle birlikte 3D yazıcılar ile üretilmiş olan ürünler artık hayatımıza girmeye başladı. Sizlerde dilerseniz sıfır veya ikinci el bir 3D yazıcı alıp üretime başlayabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz dizaynları üretip hazır ürün olarak satabilir, dilerseniz müşterilerinizden gelen siparişler ve dizaynlar doğrultusunda ürün üretip satabilirsiniz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.