İncelemeler ve TestlerTeknolojiTeknoloji Haberleri

iPad Air 4 Özellikleri Nelerdir? Fiyatı Ne Kadar?

2010 yılından bu yana çeşitli ürünleri ile piyasaya çıkmakta olan iPad serisine son olarak iPad Air 4 modelli bir tablet cihazını eklendi. 15 Eylül 2020 tarihinde Apple şirketi tarafından gerçekleştirilmiş olan bir tanıtım etkinliğinde, bu ürünün sahip olduğu teknik özelliklerden ve ürün fiyatından söz edildi. Bundan dolayı, yeni ve kaliteli bir tablet satın almak isteyenler için bu cihaz iyi bir seçenek olabilir…

iPad Air 4 Temel Donanım Özellikleri Nelerdir?

iPad Air 4 temel donanım özellikleri bir tablet için yeterli seviyede görünmektedir. 64 GB ile 256 GB değerleri arasında değişmekte olan dahili depolama alanı, 6 çekirdekli Apple A14 Bionic model yonga seti, stereo hoparlör, ekran kalemi ve “magic keyboard” gibi temel donanım özelliklerinin yanı sıra, ürünün kutusu içinde ek olarak bir metre uzunluğunda USB – C model şarj kablosu ve 20 W maksimum güce sahip USB – C şarj adaptörü bulunur. Bluetooth 5.0 özelliği de bulunan tabletin ağırlığı tam olarak 460 gram olarak bilinmektedir.

iPad Air 4 temel donanım özellikleri haricinde, iPad Air 4 ekran özelliklerinin de mutlaka bilinmesi gerekir. Bu özellikler arasında, 10.9 inç genişliğe sahip IPS türündeki bir ekran ve 2360 x 1640 piksel ekran çözünürlüğü bulunur. Ayrıca tablet ekranında yansıma sorunu yaşanmaması için özel bir ekran cildi de ürünün ekranında mevcuttur.

 

iPad Air 4 Kamera Özellikleri Nelerdir?

Bir adet ön ve bir adet de arka kamerası bulunan cihazın f. 2 / 0 diyafram açıklığı değerine sahip olan ön kamerası 7 MP ve f. 1 / 8 diyafram açıklığı değerine sahip olan arka kamerası 12 MP çözünürlüktedir. iPad Air 4 kamera özellikleri arasında, 4K görüntükalitesi ve 60 FPS ile video kaydı yapan arka kameranın geniş açılı çekim özelliği de bulunur. Ön kamera ise tam HD kamera kaydı ve 1080p video kayıt çözünürlüğüne sahiptir.

 

 

iPad Air 4 Fiyatı Ne Kadardır?

iPad Air 4 hakkında çeşitli donanımsal bilgilerin dışında, iPad Air 4 fiyatı da merak edilen bir konu olarak biliniyor. Bu ürünün fiyatı, diğer pek çok teknolojik üründe de görüldüğü gibi depolama alanına bağlı olarak değişiyor.

Örneğin 64 GB dahili depolama alanına sahip olan modelin fiyatı 5799 Türk Lirası olarak belirlenmişken, 256 GB dahili depolama alanına sahip olan modelin fiyatı ise 7199 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Fiyatı dışında güzel ürünlerden bir tanesi. Maalesef dolar kurundan dolayı bu tarz cihazları çoğu kişi kullanamıyor. O yüzden biraz daha ucuz maliyetli tabletlere yönelim oluyor. Özellik ve detaylar için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.