Androidİncelemeler ve Testler

TEKNOLOJİ HARİKASI SAMSUNG GALAXY A9

Galaxy A9 Teknik Özellikleri;

Samsung Galaxy A9
Dünya devlerinden olan, Güney Kore merkezli Samsung Şirketi, akıllı telefon modellerine bir yenisini daha ekleyerek geçtiğimiz aylarda Galaxy A9 serisini kullanıcılarıyla buluşturdu.

Samsung Galaxy A9, dünya çapında üretilen akıllı telefonlar arasında, 4 kamera sistemli ilk akıllı telefon olma özelliği taşımakta. Perakende satış fiyatı 4299 TL olarak belirlenen bu telefonlar; şeker pembesi, petrol mavisi, gece siyahı olmak üzere üç ayrı renkte tasarlandı. Dört arka kamera sayısıyla piyasada bulunan Amiral Gemilerinin bile önüne geçtiği biliniyor.

Galaxy A9 Teknik Özellikleri;

24MP ana kamera, 8 MP 120 derece açı kamera, 10 MP tele kamera ve 5MP canlılık özelliği sunan odak kamera olma üzere 4 ayrı kamera sistemi,

660 İşlemci,

6 GB RAM,

128 GB dahili depolama alanı,

Micro SD ile 512 GB genişleme olanağı,

SD kart yanında ayrıca Nano – SIM için iki ayrı Slot,

6,3 İnçlik ekran ve 1080 x 2220 piksel çözünürlük,

Ayrıca, 19 adet kamera mod seçeneğinin tamamında, hata tespit özelliği ile ister kapalı ister açık alanları, gökyüzü, gün doğumu ve batımı, gece sahneleri, bulanıklık ve aydınlatma oranın dengeleyerek görüntü kalitesini arttırmaktadır.

Galaxy A9 akıllı telefon kullanıcıları tarafından yapılan olumlu yorumlar, bu modelin gelecekte en çok tercih edilen akıllı telefonlar listesinin başında olacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy A9 hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için www.samsung.com.tr  adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.