Android

Letgo İndir

Ücretsiz Letgo Yükle

Letgo İndir, ikinci el ürünlerin satıldığı bir uygulamadır. Basit bir kullanımı olan bu uygulamada, ihtiyacının olan herhangi bir ürüne ulaşabilirsiniz veya ihtiyacınızın olmadığı bir ürünü de aynı şekilde satışa sunabilirsiniz. İşinize yaramayan eşyalarınız için, ilan açarak bu ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Letgo indirmek için, Google Play veya telefonunuza uyumlu olan diğer konseptlerden rahatlıkla indirebilirsiniz. Bu uygulama, mobil ve bilgisayar uyumlu olduğu için istediğiniz cihaz üzerinden letgo indir yazarak kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz anda, üyelik yaparak, alıcı ya da satıcı fark etmeksizin bazı doğrulamalardan geçerek uygulama üzerinden alış-verişlerinizi yapabilirsiniz.

Letgo Yükle

Sonrasında, alıcı olarak alışveriş yapmak için yayımlanmış olan ilanlara bakarak beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Letgo’da satıcı olarak işlem yapmanız için ise, satışını yapacağınız ürün ile alakalı bilgileri ilan açarak satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Letgo’da satıcı olarak bir profil oluşturmak için, öncelikle güven verecek doğrulamalardan geçmeniz gerekmektedir. SMS doğrulaması, sosyal medya hesap doğrulaması ve mail adresi doğrulaması gibi uygulamalardan geçerek, satıcı bir profil oluşturabilirsiniz.

Letgo Nedir?

Letgo 2.el satış uygulamasıdır hem alışveriş hemde satış yapabilirsiniz

 Ücretsiz Letgo İndir

 2015 yılında piyasaya sürülen, ikinci el alış satış işlemlerinin gerçekleştiği bir uygulamadır. Ev eşyasından kişisel eşyaya kadar birçok farklı eşya bulunan, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir uygulamadır. Alıcılar ve satıcılar Letgo’da buluşarak alış verişlerini gerçekleştirirler.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir uygulama olduğu için aradığınız ürünü, “Filtreleme” yöntemi kullanarak kolayca bulabilirsiniz. Özellikle de mesafe konusunda sorun yaşamamanız için bu yöntemi kullanmanız size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. İhtiyaç sahipleri, hiçbir aracı olmadan birbirlerini bularak alış veriş gerçekleştirmektedir.

Milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Letgo, kullanımı ve içeriği bakımından çoğu kişinin ilgisini çeken bir uygulamadır. Kullanıcıların, her türlü ihtiyacını en uygun fiyatlar ile karşılamasından dolayı kullanımı oldukça yaygındır. Bu uygulamaya, Facebook hesabınız ile hızlıca giriş yapabilirsiniz. Facebook hesabınız yoksa veya Facebook hesabınız ile giriş yapmak istemiyorsanız, uygulamaya üye olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Uygulamanın sağladığı birçok farklı kolaylık ile ihtiyacınız olan ürünleri, en yakın mesafenizde bulunan kişilerden satın alabilirsiniz.

Letgo Nasıl Kullanılır?

Letgo uygulamasının basit bir kullanımı vardır. Uygulamayı indirdikten sonra, profilinizi düzenlemeniz gerekiyor. Profilinizi düzenlemeniz, alış verişlerde size artı bir puan kazandıracaktır. Letgo’nun “Ayarlar” butonuna tıklayarak Facebook’taki arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. Konumunuzu ayarlayarak buna göre arama yapabilirsiniz. Böylece, ilk önce yakınınızda bulunan eşyaları görebilirsiniz. Uygulamada, size yakın mesafede olan kişiler ile alış veriş yapmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Olası bir olumsuz durumda, alışveriş yaptığınız kişi yakın çevrenizde ise daha hızlı ve daha kolay müdahale edebilmeniz de böylelikle mümkün olur.

Letgo şifrenizi değiştirmek için de şifre bölümüne ulaşarak bu işlemi yapabilirsiniz. Letgo’nun, kullanıcılarına sunduğu “Filtreleme” kısmı ile ihtiyacınız olan ürünü daha kısa bir sürede bulabilirsiniz. Bu kısımda, ürün seçeneği, fiyat sıralaması, mesafe gibi bazı özellikleri seçerek, ihtiyacınız olan ürünlere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Alım-satım işlemleri gerçekleştirilirken, kullanıcılar genellikle güncel olan ilanları görmek ister. Bunun için de filtreleme bölümünden “En yeni ilan” seçeneğini seçerek ilk olarak yeni ilanları görmeniz mümkün.

En küçük üründen en büyüğüne kadar farklı binlerce ürünü Letgo’da bulabilmeniz mümkündür. Kısa mesafede bulunan kişilerin, neler sattığını tek tek öğrenebilirsiniz. Ana sayfada ilanı açılan ürünleri görebilirsiniz. Ancak bu ürünlerin fiyatını direkt olarak göremezsiniz. Bunun için ilana tıklamanız gerekir. Uygulama üzerinden yaptığınız alışverişlerde, alacağınız ürünün satıcısının güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Alışveriş yapmadan önce mutlaka ürünü alacağınız kişinin profiline bakmanız sizin avantajınıza olacaktır.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.