Sosyal Medya

İsme Göre İnstagram Kullanıcı Adları

İsme Göre İnstagram Kullanıcısı Adları Nasıl Olmalıdır? 


İnstagram Kullanıcı Adı Nasıl Olmalıİnstagram Kullanıcı İsmiİnstagramİsme Göre Kullanıcı Adı Hakkında tüm detayları sizler için derledik. İşte detaylar…

Instagram Kullanıcı Adları içeriğinin kaliteli olması, bir hesaba bakılırken  dikkat edildiği görülmektedir. Gün geçtikçe  kullanıcı sayısı artan Instagram kullanıcılarının kullandığı isimlere de fazlasıyla dikkat ediyor. Yani İnstagram profilinin, arama kısmında ki sıralaması aslında buna göre yapılıyor.

Bunu bilen İnstagram kullanıcıları anlamlı ve bir o kadarda ilginç  İnstagram Kullanıcı Adı bulmaya çalışıyor. Ama birçok kullanıcı; güzel, havalı, komik, yerel veya yabancı kökenli Instagram İsimleri bulmaya çalışırken sadece ad soyad olan kullanıcı isimlerinin daha işe yarar olduğunu bilmiyor.

Günümüzde kullanıcı sayısının artış gösterdiği son günlerde bu belirsizlikler yüzünden neredeyse İnstagram Kullanıcı adı bulma imkansız bir hale gelmiş durumda. Bu durumda kafası oldukça karışan İnstagram kullanıcılarının ad ve soyad kombinasyonlarına yönelmeye çalışması da dikkat çekiyor.

İsme Göre İnstagram Kullanıcısı Adları Nasıl Olmalıdır?

Instagram Kullanıcı İsmi sorusuna yanıt vermek gerekirse ; İnstagram Profili mutlaka diğer İnsanlardan ayrılması için  hiç kimsenin daha evvel kullanmadığı isimleri bulmanız gerekmektedir.

Instagram İsimlerini seçerken mutlaka kalıpların dışında yani standartların dışında düşünülmesi ve oldukça yaratıcı olunması gerekir. Bunun yanında ayrıca , Instagram Kullanıcı Adı seçimi yapılırken mutlaka İnstagram Kullanıcı İsmi gerçek kişiliği yansıtmalıdır.

İsme Göre İnstagram Kullanıcı İsimleri

Instagram kullanıcısı adları birçok kombinasyonla oluşturulabilir. Ancak meydana getirilen bu kombinasyonun mutlaka dikkat çekici ve orjinal olması gerekir. Genelde bu kombinasyonlarda sık kullanılan Instagram kullanıcı isim yapılır  ad ve soyad olarak oluşmaktadır. Ancak yalnızca ad ve soyad kullanmayı tercih eden birçok İnstagram  kullanıcısı bulunuyor. Bu konuyu daha anlaşılır yapmak için ünlülerin İnstagram hesapları üzerinden anlatmaya çalışmak daha mantıklı olacaktır. Ünlüler kesiminin Instagram kullanıcı isimlerine baktığımızda olabildiğince sade olduğunu görebiliriz. Bu kullanıcı isimleri hem orjinal  kalıyor hem de ünlülerin isim markalarını  yansıtırken kolay bulunmalarını da sağlıyor. Ünlü kesimden kullanıcı ismi önerileri vermek gerekirse;

• @jlo

• @nike

• @shakira

• @nasa

• @cristiano

• @leomessi

• @beyonce

 

İsme Göre Instagram Kullanıcı Adlarınde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yukarıda sizler için belirttiğimiz İnstagram Kullanıcı Adı Örnekleri detaylarında gördüğünüz gibi oldukça kısa ve marka olan kendi adlarını tercih etmişlerdir. Özellikle tanınmış kişilerin uyguladığı bu yöntemle hem kullanıcılar arasında öne çıkılıp kolayca bulunulmasını sağlıyor. Hem de kullanıcı sıralamasında listenin başında çıkması sağlanıyor. Bu sayede birçok İnstagram kullanıcısı, İnstagram ortamında öne çıkmayı başarıyor. Daha çok kullanıcıya ulaşarakta takipçi sayısının artması konusunda da başarıya ulaşmış durumda. Tanınmış kişilik olmasanız dahi ; oldukça sade ad ve soyad kombinasyonlarından meydana gelen kullanıcı isimleri oluşturmak sizler daha dikkat çekici kılacaktır. Bu şekilde hem kolayca bulunabileceksiniz. Hem de kendi isim markanızı da oluşturmuş olacaksınız.

İnstagram Kullanıcı Adı Önerileri 

amanaslıkızmasın

bubenimkocam

uzun.saçlıkel

naber_pakize

kullanıcıadı_kullanılmıyor

tırısmırız-olay56

kenardadursun

amantadımızkaçmasın_alirıza

zaliminzulmü

hiçkomikdeğil

şenşakrak_makara

zamazamanyok

aşkköteksenodun

__nevarneyok__

şakamaka_playboy

bananesanane

adanalıyıkkutsalbıyık

şempazeayvayedi

bensanasenbana

sevdamşimşektir

gelibolulu-eliboldu

 

Yukarıda yer alan İnstagram Kullanıcı İsimleri daha evvel kullanılmamıştır. Sizler için önerdiğimiz bu önerileri kullanarak kullanıcı isminizin komik olarak algılanmasını sağlayabilirsiniz. Ama en başta da önerdiğimiz gibi sade kullanıcı isimleri her zaman sizleri orjinal kılacaktır. Zaman zaman İnstagram Kullanıcı İsmi seçenekleri aşırı karekter içebiliyor. İnstagram Kullanıcı İsimleri konusunda fazla karekter kullanırsanız bu sizlerin arama kısmında en sonlara çıkmanıza neden olacaktır.  Bunun önüne geçmek için mutlaka karakterli ifadelerden ve de noktalama işaretlerinden uzak durulmalıdır. Eğer kendi isminiz dahi kullanmak istemiyorsanız da rumuz kullanıcı isimlerini tercih ederken de oldukça sade bir kullanım olmalıdır. Eğer ana sayfa da ya da İnstagram hesabı arama motorunda gözükme istemiyorsanız, karışık kullanıcı adlarını kullanabilirsiniz. Başta da belirttiğimiz gibi yukarıda yer alan İnstagram Kullanıcı İsimleri daha evvel kullanılmamıştır. Yukarıda yer alan isimleri kullanarak ya da esinlenerek kullanıcı adı oluşturabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.