Genel

Su kaçaklarına kameralı sistemle çözüm

İstanbulda Su Kaçağı Bulan Firma Çözüm Merkezi

Su kaçaklarına kameralı sistemle çözüm üreten Çözüm Merkezi tesisat firması İstanbulda 5 şube 9 servis aracı ile su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme işleri yapmaktadır. Su kaçağı tespit edilen yer garantili olarak tamiri firma tarafından yapılır.

Su kaçağı ya da bir başka deyişle su sızıntılarını bulmak için, tesisatçılar su izi gördükleri yeri kırarak kaçak yapan boruyu kırıp sorunu gidermeye çalışırlar ve bazen su, kendisine bulduğu yoldan giderek kaçağın olduğu yerden değil de başka bir yerden görünebilir ki bu durumda da babadan kalma kırma yöntemi yanılmış olur. Deneme yanılma yöntemi de denilen bu sistemi, su tesisat firmaları artık geride bıraktılar onun yerine Cihazla su kaçağı bulma yöntemiyle, teknolojik aletlerle su sızıntılarını tespit ediyorlar. Böylelikle kırıp dökmeden ve çok kısa süre içerisinde su sızıntısı yapan yer tam olarak bulunup gerekli olan tamirat yapılabiliyor.

İstanbulda Su Kaçağı Bulan Firma Çözüm Merkezi

Firmamızın bir çok şubesi vardır istanbul beyoğlu su kaçağı bulma bunlardan sadece biridir , teknolojik aletlerle yapılan ve bu aletleri tam olarak kullanabilen yetişmiş elemanlarla yapılan bir tekniktir. Akustik ses dinleme cihazı ve ya termal kamera ile yapılan su kaçağı bulma işlemi, yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir zaman alıyor ve maliyeti oldukça düşük. Metrelerce uzaklıktan yapılabilen su kaçaklarına kameralı sistemle çözüm sayesinde borular da oluşabilecek kılcal sızıntılar bile kırıp dökme işlemi yapmadan bulunup, gerekli onarım yapılabiliyor. Böylelikle su kaçağı probleminiz ucuz ve hızlı bir şekilde giderilmiş olup eviniz ya da işyeriniz önemli bir zarar görmeden halledilmiş oluyor.

Su kaçakları işyerinize ya da evinize ciddi zararlar verebilir, hatta sizin veya çevrenizin sağlığını dahi tehlikeye sokabilir. Su tesisatı, temiz ve pis su tesisatı olarak ikiye ayrılır ki bunun sebebi, temiz su tesisatı kullanma suyunun geldiği borular, pis su tesisatı ise kullanılan suyun gittiği borular olmasıdır. 32 Su tesisatlarının büyük bir kısmı beton ile duvarların içine gizlenmiş olduğundan, olası bir sızıntısı gözle görülmez ve ancak sızıntı bir yerden dışarı çıktığında anlaşılır. Su sızıntısı duvar ya da betonda kendisine yol bulduğunda sızıntının başladığı noktadan daha farklı bir noktada da kendini gösterebilir. Cihazla su kaçağı bulma yöntemi ile yapılan aramalarda, termal kameralar ve akustik ses dinleme aleti kullanıldığı için, hiçbir yer kırılıp dökülmeden sızıntının olduğu nokta 30 dk. içerisinde tam olarak bulunur.

İşletmemizin web sitesi https://istanbulsukacagibulma.com ziyaret ederek size en yakın servisin telefon numarasını alabilirsiniz.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.