Diğer Yazılarımız

Kablonet İnternet Tarifeleri


Kablonet yapmış olduğu internet tarifeleri ile kullanıcılarına uygun fiyatlar ile sınırsız internet kullanma imkanı sunuyor. Ev veya iş yerlerinizde artık kablonetin yapmış olduğu kampanyalar ile, internette dolaşmanın keyfini daha ekonomik fiyatlar ile yaşayacaksınız. Her keseye uygun olan bu tarifeler, aynı zamanda kablonetin güçlü altyapısı ile sizlerin hizmetinize sunuluyor. İnternete daha hızlı bağlanmak isteyenlerin kablonet ile fiber internet hızında kullanacağı bu tarifeler, 2023 yılı içerisinde çok sayıda kullanıcıya ulaştı.
Her geçen gün ise kablonet, yaptığı bu sınırsız internet kampanyaları ile kullanıcı sayısını arttırıyor. Kablonetin internet tarifelerine ulaşmak ve bu kampanyalardan faydalanmak isterseniz, başvurunuzu internet üzerinden de online olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz 7/24 zaman sınırı olmadan kablonetin müşteri temsilcilerine ilgili numara üzerinden ulaşabilir ve sizlere sunulan kampanya detaylarını, taahhüt sürelerini bu şekilde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Her zaman kullanıcı odaklı internet kampanyaları yapan kablonet, bu bağlamda çok sayıda kişiye internet kullanmaları için ulaşıyor. Sizler de kablonet internet tarifelerine hemen göz atın ve ekonomik fiyatlı bu kampanyalardan, vakit kaybetmeden diğer kişiler gibi yararlanmaya başlayın.

Kablonet İnternet Tarifeleri Nelerdir?

İnternet kullanımının zaruri olduğu bir dönemde insanlar her zaman için uygun fiyatlara sahip tarifelerden faydalanmak istiyorlar. Farklı operatörlere sahip olan insanlar, kablonetin yapmış olduğu tarifeleri gördükten sonra hiç düşünmeden operatörlerini değiştiriyorlar. Çünkü kablonet diğer internet operatörlerine göre daha uygun seçeneklere sahip tarifeler yapmakta ve her kişinin uygun fiyatlı internet kullanımına fırsat sunmaktadır. Kablonetin internet tarifleri oldukça zengindir ve belli zaman taahütleri içerisinde yer almaktadır. Bu kampanyalar yıl sonuna kadar devam etmekte olup, fiyatlar ise vergiler hariç sabittir.

Kablonetin yaptığı internet tarifeleri arasında şu kampanyalar vardır.

 • Akıllı Sınırsız Tarifeler
 • Sınırsız Tarifeler
 • Kotalı Tarifeler
 • Duran Kotalı Tarifeler
 • DSL Tarifeler

kablonet firmasının internet kullanıcılarına sağladığı ve içerisinde kullanım hızına göre farklılık gösteren tarifelerdir. Üstelik bu tarifelerden ister yalın, isterseniz de ev interneti kullanan kişiler faydalanabilirler.

Akıllı Sınırsız Tarifeler Nelerdir?

Kablonetin farklı zaman dilimleri içerisinde yer alan tarifesidir. Akıllı sınırsız tarifeler içerisinde belli zaman dilimleri vardır ve bu zaman dilimleri içerisinde yer alan internet hızları farklıdır. Ücretlendirme ise aylıktır. Bu tarife içerisinde yer alan zaman dilimleri, 00:00 ile 19:00 ve 19:00 ile 24:00’dır. Eğer 50 mbps’e hıza kadar internet kullanımına sahip olmak isterseniz, saat 00:00 ile akşam 19:00’a kadar olan tarifeyi tercih edebilirsiniz.
Bu tarifenin fiyatı ise aylık 320 tl’dir. Kablonetin akıllı sınırsız tarife içerisinde yer alan diğer bir kampanyası ise 20 mbps özelliğe sahip internet hızıdır. Bu kampanyanın saatleri 19:00 ile 24:00 arasında geçerlidir ve fiyatı aylık 340 tl’dir. Kotalı bir tarife olmayıp tamamen kablonetin sınırsız internet tarifesidir.

Sınırsız Tarifeler Nelerdir?

Kablonet operatörü üzerinden sınırsız internet kullanmak isteyenler, firmanın müşterilerine sunduğu sınırsız tarifeler kampanyasına uygun fiyatlar ile katılabilirler. Bu kampanyanın indirme hızı 16 mpse’den başlayıp, kurumsal firmalarında kullanabileceği 1000 mpse hıza kadar ulaşmaktadır. Bu kampanyanın internet hızının fiyatları ise; 2 mbps’e kadar 300 tl, 20 mbps’e kadar 310 tl’dir.

25 mbps indirme hızı ve 2 mbps yükleme hıza sahip kullanım ise fiyat olarak 320 tl olarak belirlenmiştir. 5 mbps yükleme hızına kadar olan tarifeler ise, 35 mbps indirme hızı fiyat olarak 340 tl, 50 mbps 350 tl ve 75 mbps 360 tl’dir. 100 mbps indirme hızının fiyatı ise firma olarak aylık 370 tl olarak belirlenmiştir.

Kotalı Tarifeler Nelerdir?

Kablonetin kotalı tarifeleri ise 10 gb’dan başlayıp, 500 gb’a kadar farklı fiyatlar ile belirlenmiştir. 10 gb internetin indirme hızı 16 mbps olup fiyatı aylık 85 tl’dir. Bu tarifeye ilave ek kullanım ücreti 0,65 tl olup, maksimum kullanım da ise en fazla ücret 300 tl’dir.

10 gb’dan daha yüksek bir kota isterseniz, firmanın 75 gb kotaya sahip internetini aylık 250 tl’ye satın alabilirsiniz. Kotalı tarifeler içerisinde yer alan diğer fiyatlar ise; 150 gb’a kadar 260 tl, 250 gb’a kadar 270 tl ve 5 mbps yükleme hızı ve aynı şekilde250 gb ise 280 tl’dir. İndirme hızı 50 mbps’e kadar ve 500 gb kotaya sahip tarife aylık 320 tl olarak fiyatlandırılmıştır.

Duran Kotalı Tarifeler Nelerdir?

Kullanıcılarına ve kablonete geçmek isteyen diğer operatör sahiplerine kablonet firması, duran kotalı tarifeler ile uygun fiyatlar sunuyor. Ek kullanım ücreti olmayan bu tarifenin en düşüğü 16 mbps olup, en yükseği ise 100 mbps indirme hızına sahiptir. Yükleme hızı ise 2 mbps ile 5 mbps arasında değişkenlik göstermektedir.

16 mbps indirme hızı, 2 mbps yükleme hızı ve 10 gb kotalı internet kullanımı aylık ek ücret olmadan 85 tl’dir. Aynı rakamlarda indirme ve yükleme hızına sahip olan kampanyanın 75 gb kotalı ücreti 250 tl, 150 gb kotalı ücreti 260 tl, 250 gb kotalı ücreti ise 270 tl olarak belirlenmiştir. Yükleme hızı 5 mbps ve 50 mbps indirme hızına sahip 250 gb kotalı internet ücreti aylık firma tarafından 280 tl olarak belirlenmiştir.

Yükleme ve indirme hızı aynı 500 gb özelliğinde internet paketinin fiyatı 320 tl’dir. İndirme hızı 100 mbps ve yükleme hızı 5 mbps’e kadar 250 gb kotalı internet tarifesi aylık 320 tl’dir. 500 gb fiyat ise duran kotalı tarifenin aylık ek ücret olmaksızın kablonet tarafından operatörlerine 360 tl olarak sunulmuştur.

DSL Tarifeler Nelerdir?

Kablonetin Türk Telekom altyapısını kullanarak kullanıcılarına vermiş olduğu DSL tarifeleri ise şu şekildedir. İndirme hızı 16 mbps ve yükleme hızı 2 mbps’e kadar sınırsız olan DSL tarifesi aylık 300 tl’dir. 24 mbps indirme hızına sahip olan tarifenin fiyatı aylık 320 tl olup, 35 mbps indirme ve 3 mbps’e kadar yükleme hızı 340 tl olarak belirlenmiştir.

Evinde veya iş yerinde yüksek hızda internet kullanmak isteyenler, kablonetin 4 mbps’e kadar yükleme hızına sahip ve 50 mbps indirme hızı olan tarifesinden 350 tl vererek yararlanabilirler. Bu tarifenin 75 mbps olanı aylık 360 tl’dir. Kablonetin internet tarifeleri her bütçeye uygun olduğu gibi, güçlü altyapısı ile de kullanıcılarına kesintisiz internet kullanma fırsatı sunuyor.

Hızlı İnternet Temel Paketi

 • Hız: 25 Mbps
 • Aylık Fiyat: 59,99 TL

Hızlı İnternet Orta Paket

 • Hız: 50 Mbps
 • Aylık Fiyat: 79,99 TL

Hızlı İnternet Premium Paket

 • Hız: 100 Mbps
 • Aylık Fiyat: 99,99 TL

Hızlı İnternet Turbo Paket

 • Hız: 250 Mbps
 • Aylık Fiyat: 149,99 TL

Hızlı İnternet Fiber Paket

 • Hız: 500 Mbps
 • Aylık Fiyat: 199,99 TL

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.